Skocz do zawartości

Sayja

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Skoro poroże służy zazwyczaj do walk (chyba) to umiejscowienie na nich oczu nie jest najlepszym pomysłem.

Nie wiem,ale to mi się od razu rzuciło w oczy. Przemyśl to co napisałem, pamiętaj uwagi to cenna rzecz. Pamiętaj tylko, że wygłasza je pijak i rozrabiaka;)Poza tym faktycznie jak Varmer pisał, coraz lepiej idzie.Te nowe moim zdaniem lepsze od wcześneijszej kreatury.

Kamil, wrzucaj więcej prac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja się nie zgodzę, poroże wcale nie wygląda jakby służyło do walki, jest zawinięte do tyłu i wygląda jakby było w większości ukrwione, oczy na nich to dobry pomysł. Jedynie nie leży mi spójność oświetlenia, niby kierunki cieni na stworku i na skałkach są jako tako takie same, ale czuję jakby słońce świeciło z góry, na skałki a dużo niżej na samego stworka, wydaje mi się że to przez brak high-lightów na skałkach, i szkoda że nie ma bardziej zdecydowanych cieni rzuconych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wrzutka! Nawet nie wiecie jak teraz tymi zgłoszeniami "Na fronta" pomagacie. Nic teraz nie umknie i będzie na czas.

A prace świetne, poprzednich przyznam szczerze nie widziałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze ;) concept "łosia" był wykonany w ramach CGWorkshop'u, był dosyć mocno omawiany pod takimi kątami i zatwierdzony, więc jak najbardziej myślę, że oczy nie godzą w naturę i można spokojnie potraktować je jako element designu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moc! Do pełni szczęścia brakuję mi trochę więcej koloru, bryły w cieniach. Wydaję mi się że za szybko uciekasz w bardzo ciemny walor w cieniach, zamiast pokombinować kolorem i wycisnąć trochę więcej bryły. Ale jakby co to nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pakiet

Szybki obrazek na halloween

jackolantern_500.jpg

B&W którego niestety nie chciało mi się wykolorować :P

rider4.jpg?1414524965

I pozostali, starałem się w miarę szybko malować

kamil-murzyn-devilwearsbackpack-1600.jpg?1417354836

devilWearsBackpack_500.jpg

 

(odzyskane linki)

Edytowane przez Sayja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka postać jeszcze sprzed świąt

 

kamil-murzyn-deathknightpro.jpg?1419276072

 

PS. Jak teraz patrzę to chyba wyeksportowałem bez jednej warstwy :) cóż, jedną nogą już wolne miałem

 

(odzyskane linki)

Edytowane przez Sayja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie dobierasz kolorki na obrazkach. Masz też spoko pomysły na postacie. Bardzo podoba mi się magnetyczna tarcza u krasnoluda/gnoma. Nie spotkałem się z czymś takim wcześniej :) Szkoda tylko, że przedstawienie tej postaci wyszło trochę słabo w porównaniu chociażby z koleżką z nasionami, albo z zakapiorem na skale. Wydaje mi się, że wynika to między innymi z tego, że zrobiłeś trochę za ciasny kadr:)

Przyczepiłbym się jeszcze tylko do tego, że różne materiały takie jak metal, skóra czy skała są malowane w bardzo podobny sposób. Są jakby były wykonane z tego samego materiału.

 

Bardzo fajna teczka:) 3maj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba ten troll co się wspina po górach. Tło świetne Ogólnie bardzo ładnie i spójnie to wygląda. Wszystko ładnie tylko trochę przymrozka brakuje na domku, bo dookoła śnieg a jak się patrzy na domek i trolliki w środku, to ma się wrażenie że jest słoneczne lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucam troszkę prac w których głównie bawiłem się w "odkrywanie" nowych rzeczy. Bardzo różnie wyszło. Także garść typowych rysunków. PS. widzę, że duża część linków w tej teczce mi zdechła w wyniku migracji strony z pracami :/

 

House_On_Wheels4.jpg

beetle_Ogre_1600.jpg

golden_Mask_v2.jpg

archer4.jpg

kosciej.jpg

cover1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominają trochę codzienne szkice Pana Even'a Amundsen, które swoją drogą strasznie lubię.

Ogólnie przyjemne szkice :)

Stroje też jedziesz całkiem z głowy? Ja mam z tym spory problem... pół życia rysowałem tylko i wyłącznie z natury, w sumie kopiując co widzę, a i to nie było proste! Więc teraz kiedy muszę coś wykreować, bardzo ciężko mi bez referencji nawet przy prostych szatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ja generalnie nie rysuje/maluje z referencjami. Oglądam dużo rzeczy przed i po, ale w trakcie pracy staram się jednak polegać na sobie i jak coś już tam *** maksymalnie i ciągle mi się nie podoba, pomimo poprawiania i poprawiania, wtedy rzucam w kąt albo biorę jakąś książkę/zdjęcie i ładuje do pamięci krótkotrwałej. Dlatego niektóre są nieco dziwne :) Co się tyczy strojów, to jest to rzecz na którą ostatnimi czasy zacząłem zwracać większą uwagę oglądając filmy, książki, ilustracje i coś tam się utrwalało. Ale jest to jeszcze ciągle bardzo naciągane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie prace extra są. To co mi się najbardziej podoba to forma. Obiekty są naprawdę bardzo bryłowate. Chciałoby się takiego jednego ludka wziąć z ekranu i potrzymać w rękach by poczuć kształt. Bardziej bryłowate niż prawdziwe obiekty na zdjęciach.

 

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to...

 

Nie ma czegoś takiego. Wszystko na wysokim poziomie. Super styl. :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności