Skocz do zawartości

Sayja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hello, ogólnie dzięki za pozytywne komentarze.

~motyl - hmm, nie do końca rozumiem pytanie, tzn. co rozumiesz przez miękkie krawędzie. Ale podejrzewam, że pewnie można właśnie winę zwalić na szeroko rozumianą stylówkę. Generalnie używam jednego pędzelka, o raczej ostrych krawędziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą czarną różyczkę dostrzegłem dopiero na końcu. Nie wiem czy to było zamierzone, czy pomyłka, ale ogólnie super styl i super obrazek.

 

Świetna idea która stoi za tą pracą. Deczko przypomina utwór Rammsteina- rosenrot. :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą czarną różyczkę dostrzegłem dopiero na końcu. Nie wiem czy to było zamierzone, czy pomyłka, ale ogólnie super styl i super obrazek.

 

Świetna idea która stoi za tą pracą. Deczko przypomina utwór Rammsteina- rosenrot. :).

 

Chyba zamiarem bylo, by roza byla jednym z focal pointow? Cala kompozycja tak pomyslana, by tam kierowac wzrok! Moze powinna byc troche bardziej odsunieta od postaci, by kontrast kwiatu i sniegu byl mocniejszy? Jak sie zmruzy oczy, to prawie sie zlewa z postacia na prawo! Ale to takie poranne wynurzenia laika, heh. Twoje prace sa super, lubie taka tematyke, i sposob w jaki ja przedstawiasz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim czasie postanowiłem dodać coś do teczki i będzie to obrazek z jesieni tamtego roku :) obecnie twardo rysuję swój pierwszy komiks, i chętnie niedługo podzielę się jakimiś próbkami. Ale na razie tyle.

(udało mi się za to naprawić część martwych linków z ostatnich lat)

 

kamil-murzyn-napx-final.jpg

Edytowane przez Sayja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako tata prawie 5-letniego chłopca życzyłbym sobie tak fantastycznie ilustrowanych bajek dla dzieci. Pozycje, które oferują księgarnie, są pod tym względem nieraz tragiczne, opowieści z Twoimi ilustracjami nabyłbym bez wahania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to fantastyka :) niestety rysowane bez zastanowienia toteż jakiekolwiek nawiązania anatomiczne są przypadkowe (jak i kolejność zębów). Po prostu długie zakręcone szable wyglądają ciekawie i charakternie, i są dla trolla oznaką wieku i pozycji. Przecież to było w podręczniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie Twoich szkiców na insta to sama przyjemność :) Masz fajną kreskę pełną charakteru i fajnie opowiadasz historię, czy to w scenkach czy w samych rysunkach postaci, od razu mają jakiś swój wyraz i dostają życia.

 

Zazdroszczę :D

 

keep it up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec września udało mi się wreszcie opublikować swój pierwszy komiks (mający 3+ panele) w internecie. Chociaż prace skończyły się w maju, to całość potrzebowała chwili oddechu i dystansu. W tym czasie ten sam projekt skończył w pierwszej dziesiątce konkursu na tegorocznym MFKiG w towarzystwie prac znanych i doświadczonych autorów.

Pierwsze strony poniżej, a całość dostępna do przeczytania na kamilmurzynarts.pl/kregi-magii-cienie-na-niebie-scroll-pl/

 

Page_1.jpg

Page_2.jpg

Page_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie wiem jak założyć temat)

HELP wczoraj przeczytałem w internecie ze nie powinno się trzymać dłoni na tablecie graficznym bo kreska jest krzywa w takim razie wytłumaczy mi ktoś jak rysować gdy nie mam miejsca żeby machać łapą na lewo i prawo

 

PS. jestem poczatkujacym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności