Skocz do zawartości

[Współpraca] Projekt gry przeglądarkowej [grafik 2D]


Gość proklin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość proklin

Witam wszystkich!

 

Szukam osób zainteresowanych współpracą przy tworzeniu gry przeglądarkowej, początkowo gra miała być zwykłym "klikaczem", który niczym się nie wyróżnia (poza tematyką), jednak w trakcie powstawania (mamy już ok. połowę) cała wizja gry uległa zmianie i chcemy zrobić grę opartą o mapę 2d napisaną a technologii AJAX.

 

Nie chcę robić tutaj niepotrzebnej reklamy więc adres do tego co już zrobiliśmy, jak i do mapy na której oparta będzie nowa wersja gry podam po kontakcie.

 

Więc do rzeczy:

Potrzebuję osób/osoby chętnej aby zająć się tworzeniem grafik 2d (mapa z góry jak w grach typu margonem) do gry o tematyce uprawy Marihuany

(gra ma na celu pokazanie za i przeciw takiemu zachowaniu, nie zachęcamy do łamania prawa!).

Nie potrafię wymienić wymagań ponieważ niewystarczająco obracam się w klimatach grafiki, wydaje mi się jedynie że do takiego projektu najlepiej pasuje pixel art (większość projektów tego typu jest tworzone taką techniką), chociaż gdyby zrobić to inaczej byłby to kolejny stosunkowo unikalny element gry.

 

Odnośnie wynagrodzenia niewiele mogę zaoferować... Mogę powiedzieć tak jak niektóre teamy namawiały mnie do współpracy... "Gdy gra zacznie przynosić zyski podzielimy się nimi" jednak wiem jak to wygląda i mało komu pasuje...

Więc myślę że powiem wprost że nie potrafię wynagrodzić tej pracy teraz finansowo, oferuję zapiski w autorach, jakieś reklamy lub inne ustalone indywidualnie... Gra zanim powstała, od pierwszych dni istnienia projektu była dość "rozchwytywana" i z racji na swoją tematykę szybko rozchodzi się po ludziach, więc może komuś jakaś oferta wynagrodzenia będzie odpowiadała.

 

Proszę o kontakt na e-mail: [email protected] lub na GG: 3716280 lub zwyczajnie w tym temacie, postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Edytowane przez proklin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności