Skocz do zawartości

Cedric

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem bardzo początkujący w dziedzinie modelów 3D. Mam do Was wielką prośbę - nigdzie nie umiałem znaleźć wyjaśnienia terminów ,które stosowane są w poradnik a zatem moją wielką prośbą jest żeby ktoś zrobił mini słowniczek przydatnych słówek. Chodzi mi o pojęcia typu low-poly,normal itd. Nie rozumiem tych pojęć co skutecznie mi utrudnia zrozumienie poradników.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dziękuję za odpowiedź. Nie znam dobrze angielskiego a tym bardziej pojęć związanych z obiektami 3D. Więc jeśli ktoś mógłby mi podsunąć taki słowniczek po polsku bym był bardzo wdzięczny. I proszę nie pisać postów typu "naucz się angielskiego" bo nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"naucz się angielskiego" bo nie o to chodzi.

 

hym... niestety o to tu chodzi. Wiekszosc materialow o grafice jest po angielsku, tak samo jak wiekszosc terminow jest zadko spolszczana. Z tego co kojaze nikt nie napisal do tej pory "slowniczka pojec graficznych" po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz ile mądrości jest w "naucz się angielskiego". Słowniczka polskich terminów nie ma bo wszyscy tutaj gadają branżowym językiem (czyli w sumie prócz spójników i składni to jest angielski). Innej drogi nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to by był najlepszy sposób. Ale ile osób tutaj zna te słówka ,a zatem czemu nie mógłby ktoś pomóc i wytłumaczyć tych kilkunastu podstawowych słówek? Myślę że to nie jest wygórowana prośba ,a jeżeli tak to przepraszam za kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności