Skocz do zawartości

Bitwa 29 Postać: Queen of demons [+18]


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

F/X: Zapowiadać się może zapowiada, ale jak się skończy :) Skończę na pewno jednakże na jakim poziomie :) Mam nadzieje, że będzie lepiej niż z mnichem z poprzedniej bitwy.

 

n-pigeon: jeśli chodzi o biust to nie ja :D Tylko Paul. Ona z tyłu ma takie ucięte coś to dodałem jej skrzydła :) Wystarczy, że rogi ma odcięte. Ze skrzydłami jest groźniejsza.

 

Może dodam jej jeszcze coś z tych referek:

http://www.autodestruct.com/images/hellchick2.jpg

http://www.autodestruct.com/images/hellchick1.jpg

 

Wrzucam jeszcze raz :) Tamto wyżej skasowałem :)

 

demonek2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejon szyi, obojczyka i piersi wygląda świetnie. Odchudziłbym boczne rejony od czoła, zarysował mocniej kość policzkową, osłabiłbym detal zmarszczek i odsunął trochę fałdę miedzy nosem, a kością policzkową, od kącików ust, bo wygląda trochę staro :) Ramiona też trochę grubawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki over mam nadzieje, że pomoże, bo bardzo Ci kibicuje ;) Szczególnie chodzi o kąciki ust i i policzki, dodatkowo poprawiłbym szerokość głowy i wielkość oczu, wydłużyłem również nos. Zamiast smukłej twarzy, można by ją wypuklić, by wyglądała młodo jak na concepcie, ale można i tak, jak wolisz.

 

46346.png

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vega Postać ma dużo detali, jesteś pewien, że zmieścisz model w 10 000 trójkątach ?

 

Pytanie powinno brzmieć:

Vega Masz jeszcze sporo do zrobienia, jesteś pewien, że zmieścisz się w terminie :D

 

Zaczynam wątpić w to, że się zmieszczę w terminie :) O Trisy będę się martwił jak będę robił Low-POly. Wtedy najwyżej z czegoś zrezygnuję :) Weekend za tydzień będzie ciężki. Trzeba będzie siedzieć po nocach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vega co jej tak cyca wgniotło od spodu?

Pępek jej uciekł na dół znowu Vega:D

Zamaluj maską to wgłębienie między,hmmm,łonem a udem i cofnij w głąb trochę.

I nadgarstki,nadgarstki jej napuchły:P

 

nogi mechaniczne fajne:)

Edytowane przez mafida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Pępek i krocze.... Wiem, że to poprawiałem i było git na 99%. To przez tego .ztl który się rozwalił :D Ale tutaj teraz widzę, że jest źle. Jestem pewien, że poprawiałem i było na 100% wyżej :D

 

Na szybko wrzuciłem jej na rękę tą mechanikę, żeby zobaczyć jak będzie wyglądać. Na pewno będę jeszcze poprawiał i trzeba dodać pazury :) Wszystko wyrzeźbione.

 

demonekmech.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demonrekawica.jpg

 

To krocze jeszcze muszę poprawić oraz brzuch bo wyszło płasko (za płasko) ;) Lewa ręka można powiedzieć, że skończona. Teraz tylko dokończyć prawą i zrobić elementy takie jak stringi.

 

Nie do końca jestem zadowolony z całości. Trochę leniwie to robię i na szybko. Jednakże w nd. mija termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności