Skocz do zawartości

Bitwa 29 Pojazd: Joker's Ride


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

W koncu moge i ja zaczac :) Od razu wpadlo mi cos takiego do glowy:

 

 

crazy-bus-driver.gif

 

 

Taka stillka wyskakujacego busa z Jokerem (na niego chyba nie starczy czasu raczej). Lekko przejechane, zatrzymane w ruchu, cos takiego jak mookie z zuczkiem zrobil (http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=77752)

 

Bez stresowo po 2-3h dziennie, nie ograniczam sie do softow, bedzie tam chyba wszystko, max, maya, 3dcoat, zbush, ps, itd... a i CryEngine sie przetestuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Co bedzie to bedzie :) Tak jak pisalem, bez stresu :)

 

Jak narazie zaczalem sobie blokowac obiekty zeby wyczuc dynamike w scenie. Max odmawia posluszenstwa (cos chyba z nowa grafa nie ten tegez), a wolalbym ta czesc akurat w nim zrobic. Na ten etap chcialbym poswiecic jak najwiecej czasu - pewnie do konca weekendu, bo to cos co bym nazwal crucial w danej pracce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mału up. Oczywsicie dzis sie dopiero zabralem za robote :P

 

up1g.png

 

Mam nadzieje, ze juz widac o co mniej wiecej mi chodzi. Sporo roboty, scenka wcale nie jest dynamiczna, duzo wyrzucaonych w powietzre kawalkow sciany musi byc i ten fajny gesty pyl tez nie nalezy do najlatwiejszych.

 

Boje sie o polycount sceny i czy 2k textury beda sie dobrze prezentowaly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym głośno i jeszcze przed końcem oficjalnie wycofać swoje uczestnictwo :)

 

Tłumaczę to tym, że przeprowadzaliśmy się, potem było sprzątanie domu przez 4 dni, potem parapetówki, potem się zakochałem, potem złamano mi serce, potem się okazało że to nie prawda i dalej jestem zakochany, potem wieczór kawalerski i wesele, potem crunchtime, a na sam koniec tydzień temu zakupiłem WOWa.... i to już był gwóźdź do trumny :)

 

Zarzucać tego co mam nie chcę i nie widzę sensu :)

 

Powodzenia wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności