Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Jaguar D-Type Longnose 1954


FF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiałem sie czy to wrzucać tutaj bo w sumie nieduzy projekt. Ale co tam, dawno nic nie dawałem a w sumie wydaje mi sie ten Jag dosc ciekawy wiec nie chcialem zeby sie model zmarnowal jak wiele innych.

 

01fc.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O kurcze, alez mi sie te oponki podobują. Shader'y poprostu niesamowicie zarąbiste! Mi podłoże pasuje, tylko kolor jakiś nieteges, ale pewnie wtedy moda na takie zielenie była. Auto samo z siebie, przepiekne! Modelu nie oceniam bo jak zwykle słaby...poprostu ile mozna popełniać te same błędy... ja nie wiem ... a sorki to nie ten wątek:D Dam Ci piąteczke , ale wiem że to i tak za mało, dlatego też dam Ci 7 * a co! Prosze o wiecej ujęc!!!

 

pozdrawiam, karkosik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, już poważnie wątpiłem czy jeszcze coś potrafie renderować ale mi troche przywróciliście wiare w siebie;)

Co do innych ujec to chcialem cos zrobic ale nie wychodzilo to za fajnie, moze jeszcze poprobuje.

pozdro

Edytowane przez FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z resztą, materiały i odbicia wyszły świetnie, tylko kadr i podłoże trochę kuleją ;) Ale Ty się nie zastanawiaj tyle czy robić inne ujęcia tylko rób, bo szkoda by było, żeby się takie fajne studio i model marnowało :P

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności