Skocz do zawartości

Gra Wybory do koryta 2011


WacomX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Zacznę od tego że pierwszy raz publikuje pracę na łamach forum :) ( zżera mnie tu trema debiutanta ) ale to wcale nie oznacza że jestem tu nowy wręcz przeciwnie max3d to pierwsza strona jaką otwieram codziennie po przyjściu do pracy ( tak wiem wazelina ale to prawda). Wiele się tu nauczyłem i tu kolejny raz wyjadę z wazeliną ale dzięki pomocy jaką tu znalazłem powstała ta gra. Była wazelina więc przechodzę do konkretów.

Gra powstała w nie cały miesiąc a więc czasu jak można się domyśleć było bardzo mała a dodam tylko że na co dzień pracujemy w agencji reklamowej więc często musieliśmy odrywać się od pracy i skupiać na czymś innym. W projekcie wykorzystaliśmy silnik unity 3d, modele rig i animacje powstały w 3ds max a texturki w Photoshopie. Jeżeli macie jakieś pytania albo chwielibyście po prostu zjechać niemiłosiernie projekt to zapraszam do komentowania :)

 

Link do gry: http://wyborydokoryta2011.pl/

 

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości nie sponsoruje nas żadna partia i nie jesteśmy związani z żadnym ugrupowaniem, w grze nie ma faworyzowania każdy ma równe szanse!

 

Pod koniec przyszłego tygodnia będzie do pobrania za darmo wersja gry na Iphona Ipada i urządzenia z androidem.

 

tap1min.th.jpg

tap2min.th.jpg

 

Założenie gry:

Gra WYBORY do koryta 2011 to rodzaj terapii. Powstała dla rozrywki i śmiechu.

Bo kiedy czujemy się bezsilni, śmiech jest najlepszym lekarstwem.

Tu, w przeciwieństwie do prawdziwych wyborów, możesz mieć BEZPOŚREDNI

wpływ na to, kto zasługuje na koryto. Przyjrzyj się więc kandydatom i dobrze

się zastanów. A potem wyklucz tych, którzy nie są warci Twojego głosu.

Zrób to z uśmiechem na ustach. Życzymy dobrej zabawy!

 

Twórcy:

Grafika animacje głupie pomysły :P : Łukasz Juńczyk ( WacomX )

Programowanie: Michał Bagiński

Muzyka: Łukasz Wasilewski

 

Specjalne podziękowania:

Dla Dariusza klukowskiego za umożliwienie nam pracy nad grą oraz wydanie gry.

Dla Tomasza Popielucha za pomoc techniczną.

Edytowane przez WacomX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o teraz zagrałem. szkoda ze taka łatwa. chyba miałem stara wersje unity bo celownik nie pokrywal sie w ogole z tym gdzie postac strzelala. Niemniej troche za latwa moznaby grac bez konca, dalem spokoj na 314 gdy nikt nie doszedl do koryta. mysle ze spokojnie mozna 2-3 razy wiecej świn dac ze wszystkich okręgów wyborczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosi,Lucek dzięki

ola-f jutro będzie mały up który zwiększy szybkość rozgrywki

herm Niestety trzeba zainstalować mała wtyczkę unity Playera to jest coś jak flash Player ściąga się dosłownie chwile i nic więcej ci nie trzeba

Swoją drogą podobno unity zostało kupione przez Adobe i wkrótce aplikacje unity nie będą potrzebowały już swojego Playera po prostu będą się otwierały we flash Playerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f to jeszcze żeby cię pocieszyć dodam że słyszałem że podobno w kwietniu ma wyjść nowy flash cs16 który będzie miał zaimplementowany edytor Unity natomiast unity pro będzie miało opcje ex portu do flash z tego co wiem to tak wersja unity pro będzie kosztowała 3000 USD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graficznie bardzo ladne. Brawa za szybko skonczony i w sumie udany projekt.

Szkoda, ze lezy i kwiczy ;) od strony gameplayu i ogolnej funkcjonalnosci.

Wyniki sie nie updatuja. Trzeba odswiezyc strone.

Tez mi sie celownik nie pokrywa z oddawanym strzalem.

Najlatwiej zdobywa sie punkty stojac w srodku i dzgajac, a nie o to chyba chodzilo.

W paru miejscach upierdliwe kolizje, bron zmienia sie na widly a nie inna lepsza po wyczerpaniu amunicji.

Mozna bylo podpiac pauze pod Esc, bronie pod przyciski numeryczne, a nie jakies B, N czy M ;)

Ten krotki loop muzyczny zbyt szybko sie zapetla i staje mocno upierdliwy.

A ogolnie malo w tym grywalnosci i funu. I drugi zarzut to brak tresci, wiem politycy to swinie rwace sie do koryta, ale ta gra reprezentuje podobny poziom :) Wolalbym odrobine bardziej wyrafinowany humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plutko Dzięki nareszcie jakaś konkretna krytyka :) Nie będę sie tu zapierał że nie jest tak jak napisałeś bo jest :) Tak jak już wcześniej pisałem mieliśmy mało czasu ale takie było założenie projektu że gra ma być prosta do bólu :) i z prostym przesłaniem i taka też jest :) Poza tym to był projekt w którym testowaliśmy różne rozwiązania i poznawaliśmy silnik i już teraz mogę zapowiedzieć że planujemy kolejny projekt który będzie zdecydowanie bardziej rozwinięty i dopracowany jak wszystko się uda wypuścimy go przed świętami Bożego Narodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności