Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed Modeling #43: Alien Tech


phlox_subulata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zgadzam sie ze Slim_em mowilem juz to od dwuch edycji. Ale napewno nie dawac jakis dodatkowych renderow czy czasu bo to dopiero sie narobi:] Wiec mam nadzieje ze od nowej bitwy bedzie punkt "tylko screeny z viewportu" to rozwiaze odwieczne konfliky :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slim_, ja się nie wkurzam. Tylko trochę irytuje mnie, gdy ktoś wkłada mi w usta słowa, których nie powiedzałem. Jeśli przeczytałeś moje posty to powinieneś wiedzieć, że postulowalem za wprowadzeniem 5-dniowego speed modelingu w czasie zahaczającym o weekend (dajmy na to: sroda od 12:00 do poniedziałku 12:00), a w ciągu 48h przeprowadzać sondę. 5-dniowy speed modeling nie oznaczałby, że modelowanie trwa 5 dni! Ja nic takiego nie powiedziałem! Czas stworzenia samego modelu wg mnie powinien pozostac na poziomie tych 120 minut. Zgadzać się nie musisz, ale w moim przekonaniu głosowanie trwające niewiadomo jak długo nikomu nie pomaga. Poza tym mało kto właściwie kojarzy kiedy jest speed modeling, bo jest "kiedy jest";] Jakby zakorzenić w świadomości ludzi, że trwa w takich a takich dniach tygodnia (lub miesiąca) to myśle, że byłoby to z korzyścią.

 

Co do samych viewportów to akurat nie do końca się zgadzam, bo ustawienie białego światła na podstawowym materiale (automatycznie tworzonym) to czas ok. 5-10 minut, a efekt zdecydowanie milszy dla oka. Z drugiej strony niby renderer rendererowi nierówny. Tak czy saik dla mnie to kwestia drugorzędna względem czasu trwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chasdiel Nie mówiłem tego do Ciebie ;) Po prostu ogólnie wyraziłem swoje zdanie i w pełni się z tobą zgadzam. A z renderami.. myślę że zawsze będą spory. Jeśli wprowadzi się screeny z viewportu powinien być spokój.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności