Skocz do zawartości

Stadion Miejski we Wrocławiu


Gość LighthouseStudio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LighthouseStudio

EURO 2012 tuż, tuż, stadiony prawie wykończone, ale zanim doczekamy czewrca, chcelibyśmy zaprezentować Wam wizualizacje 3D stadionu piłkarskiego we Wrocławiu, jaką mieliśmy przyjemność wykonać jeszcze na długo przez rozpoczęciem budowy.

 

Pozdrawiamy

 

LifghthouseStudio

 

stadion_LHS.jpg

 

 

 

stadion2_LHS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I naprawdę zrobiliście tylko dwie takie wizki ? W dodatku w tak słabej jakości ? :-) Więcej poproszę !

 

PS. Fajny motyw z tymi drzewami wystającymi z tych dziur w płycie, ciekawe jak się będzie w rzeczywistości prezentowało :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wasze portfolio bardzo nierówne ale jest tam kilka naprawdę fajnych prac (mówię tak na oko bo specem od wizualizacji nie jestem) a pozatym trzeba brać pod uwagę nie tylko efekt końcowy ale też czas jaki mieliście na wykonanie.. Tak myślę.. Natomiast rozbawił mnie tekst "LIGHTHOUSESTUDIO TO ZESPÓŁ NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW W CAŁEJ POLSCE" bo zawsze mnie bawi gdy ktoś tak o sobie obiektywnie mówi.. Chociaż rozumiem to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te ujęcie. Na drugim ucięty kawałek stadionu (!!!). Poza tym praktycznie identyczne dwa ujęcia. To oficjalne zlecenie? Miałeś w ogóle jakieś plany? pzt?

Edytowane przez PCZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo to przeciętne. zwłaszcza jak na "ZESPÓŁ NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW W CAŁEJ POLSCE" i tego typu ogromny reprezentacyjny obiekt sportowy. Ujęcia i kompozycja - szczególnie drugiego ujęcia - jakby zupełnie przypadkowe a materiały, światło i ogólnie - całość - bardzo średnie ... chyba aż nazbyt :)

Edytowane przez arturadamczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili jak zobaczyłem ten 1 post to pomyslałem, że to prowokacja i ktoś się podszywa. Ale potem jak odwiedziłem stronę stadionu no to myślę, że raczej nie. Tak jak większośc, myślę ze wizka przeciętna a na taką imprezę to nawet słaba. No ale po "Warszawie z matrixa" już można się spodziewać wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LighthouseStudio

W przypadku wizualizacji stadionu wrocławskiego macie oczywiścierację. Klienci zamawiają prace różnej jakości, niektórzypotrzebują szybkiego wykonania szkicowej wizualizacji, inni majązarówno czas jak i budżet na zamówienie pracy przy której głównympriorytetem jest wysoka jakość.Stądteż duże różnice poziomów wykonanych przez nas wizualizacji. Wprzypadku prezentowanej pracy chodziło o wykonanie szkicowych ujęćw rozdzielczości 12 000 pikseli po dłuższym boku wizualizacji wniecałe 4 dni. A to było wymagające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A całkiem abstrahując od wizki, sam stadion będzie po prostu wstrętny. Wygląda, jak leżące na ziemi... urwane coś. W dodatku przygniecione. Nie lepiej go zostawić w takim stanie, jak jest w tej chwili? Wygląda o wiele lepiej :)

 

Całość, razem z tymi budynkami obok wygląda, jak fragment flippera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wizualizacji stadionu wrocławskiego macie oczywiścierację. Klienci zamawiają prace różnej jakości, niektórzypotrzebują szybkiego wykonania szkicowej wizualizacji, inni majązarówno czas jak i budżet na zamówienie pracy przy której głównympriorytetem jest wysoka jakość.Stądteż duże różnice poziomów wykonanych przez nas wizualizacji. Wprzypadku prezentowanej pracy chodziło o wykonanie szkicowych ujęćw rozdzielczości 12 000 pikseli po dłuższym boku wizualizacji wniecałe 4 dni. A to było wymagające.

Dlatego radziłbym wam sukcesywnie w miarę coraz lepszych prac te kiepskie wywalać z portfolio. Klient nie ma pojęcia ile na co mieliście czasu, jaki budżet itp.. Patrzy na efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności