Skocz do zawartości

SONDA: Tygodniowy Speed Modeling 45: Instrument Muzyczny


maciek.m

Tym razem wygrał:  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tym razem wygrał:

    • Loeren
      1
    • lukasz1330
      18
    • bbandi
      2
    • smith
      0
    • Chasdiel
      0
    • Pirat85
      1
    • DanielKusak
      2
    • Mariano19
      8
    • TheCapo
      2
    • piotrek6896
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Typowe. Wpierw zwycięzcy było spieszno do robienia sond, a teraz ma gdzieś wymyślanie i zakładanie tematu;)

 

Ja bym proponował zrobić listę tematów dla co mniej światłych i kreatywnych użytkowników, a także by pełniła pewną istotną rolę.

I zrobił też 2 uwagi:

1. Piszemy na początku ile (najlepiej, żeby trwała zawsze tyle samo czasu) i do kiedy trwa sonda. Nie wiem czy teraz to widać. Na pewno nie widać dla niezalogowanych, a nie każdy przeglądający max3d się w tym celu loguje.

 

2. Jak zwycięzca nie wrzuci tematu w ciagu 24h od zakończenia sondy to wyznaczona/pierwsza lepsza osoba zakłada TSM z losowym tematem widniejącym na liście tematów. Jak coś to osobiście mogę sporzadzić ową listę, dajmy na to dzięsięcu zastępczych tematów. A jak lista by się wyczerpała to ktoś może zechce się podzielić nową listą. Rzecz jasna z tematami, do których mogą przystąpić ci mniej zaawansowani.

 

Swoją drogą to panie Maciek.m Twój pomysł nie wypalił, bo drugie miejsce otrzymał ktoś używający światła, a bbandi i Pirat85 użyli jakichś innych materiałów. Tyle by było w kwestii Twej forsowanej niezwykle zacięcie "równości". Nie czepiam się, może i chciałeś dobrze, ale jak widzisz nie do końca wszystko da się wyrównać chęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbandi i Pirat85 użyli jakichś innych materiałów

 

Wybacz że Cię tak bardzo skrzywdziliśmy i zmieniliśmy odcień deflautowego materiału, sam użyłeś jako tła jakiegoś gradientu:).

Nie dostałeś punktu i winisz za to cały Świat, fortepian ładny zrobiłeś imo.

 

Są zrzuty z ekranu więc coś się juz dzieje, Maciek dał radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, ze tak będzie. Człowiek ma coś mądrego do powiedzenia i jak zwykle ktoś wymyśli coś, by wyszło, że mówi głupio;) Zasadniczo odcień też zmienia wiele w postrzeganiu. Inaczej wygląda szary na szarym, a inaczej kremowy na szarym.

I tu gwoli sprostowania(a nawet dwóch):

1. Tak się dziwnie składa, że nie kazdy robi w 3ds Max, bbandi. Tak wygląda mój defaultowy viewport.

2. Chyba rzeczywiście nie zasłużyłem na żaden punkt, skoro ludzie mylą mój model pianina z fortepianem;)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności