Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Bitwa 30 Postać: suroAgatka

Member

Podziękowania

Domyślnie Bitwa 30 Postać: suroAgatka

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam wszystkich,

Moja postać -zdrobniale nazwana suroAgatką - jest kobietą w średnim wieku, której ciało zostało mechanicznie przystosowane do bardziej efektywnej reprodukcji. Modyfikacje dokonane w jej ciele przyspieszają rozwój płodu i zapewniają mu maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkową opcją jest możliwość jego obserwacji w brzuchu, przez przyszłych rodziców. Klientów Agaty, trudniącej się w wynajmowaniu brzucha parą, które z różnych przyczyn nie mogą zapewnić sobie potomstwa. Ponieważ ostatnio zaczęło przybywać par z podobnymi problemami. Przedsiębiorcza Agatka wyniuchała w tym niezły interes i dokonała tu i ówdzie zmian we własnym ciele. Tworząc tym samym bardziej atrakcyjniejszą ofertę. Mogąc przejść do bardziej "efektywnej produkcji", podwyższyła swój status społeczny.

Na razie mam ogólny rys postaci, w której chciałbym nawiązać do stylu Dieselpunk. Połączonym z retro lat 20-40. Po raz pierwszy podejmuje się takiego tematu i mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie.
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	suroagatka_finish_min.jpg
Wyświetleń:	121
Rozmiar:	32.5 KB
ID:	84160  
    Ostatnio edytowane przez Gemin ; 24-01-12 o 12:59 Powód: skończenie modelu
    Pozdrawiam Gemin

Teczka 3D

Member
    Awatar lukis8787
    Podziękowania

Domyślnie

Interesujace! Dziękuje za życzenia, powodzenia

Member

Podziękowania

Domyślnie

Oto moje pierwsze wypociny.
    Na razie tylko ciało głównej bohaterki.

Piszcie i krytykujcie. Im więcej podpowiedzi, tym lepiej dla mnie.
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	agatka01.jpg
Wyświetleń:	232
Rozmiar:	105.2 KB
ID:	83559  
    Pozdrawiam Gemin

Teczka 3D

Member
    Awatar Inwermitodion
    Podziękowania

Domyślnie

Witam
    Ciekawa historia, pasowała by mi do "Łowcy Androidów". Załączony obrazek konceptu
    miniatury choć z pewnymi anatomicznymi wadami (jak np. za duże prawe ramię) jest
    udany i ma swój klimat. Dobry pomysł aby płód podglądać bezpośrednio w brzuchu
    suroAgatki. Model postaci na pierwszy rzut oka proporcjonalnie poprawny, jednak kolana
    wydają się trochę nienaturalne. Czekam na dalszy postęp pracy.
    Pozdrawiam

Member

Podziękowania

Domyślnie

Przedstawiam komorę embrionową. W trakcie pracy nad nią trochę się zapomniałem. Teraz będę musiał starać się nadrobić stracony czas.
    Jeśli chodzi o kolana, to celowo umieściłem nad nimi fałdy aby uwidocznić tkankę tłuszczową i mięśnie uda. Być może przesadziłem z tym. Zobaczę jak to będzie wyglądać, gdy pomniejsze te fałdy.

Nazwa:	komora01.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	137.5 KB
ID:	83591  
    Pozdrawiam Gemin

Teczka 3D

Member

Podziękowania

Domyślnie

Witam wszystkich,
    No to mam progres. Postać zaczyna nabierać charakteru. Niestety troszkę zbyt późno i obawiam się że mogę nie zdążyć. Cała nadzieja w tym, że przesuną termin o parę dni. Przynajmniej o te świąteczne.
    Życzę wszystkim spokojnych radosnych i Wesołych Świąt. Spędzonych w rodzinnej atmosferze a po zasłużonym wypoczynku, niezłego progresu i wyłącznie udanych prac.

Nazwa:	komora02.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	117.5 KB
ID:	83620   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	suroAgatka.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	111.8 KB
ID:	83619  
    Pozdrawiam Gemin

Teczka 3D

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dobra spoko już wiem, że termin został jakiś czas temu przesłużony. Po wprowadzeniu drobnych dodatków i korekt zakończę pracę nad modelem HP. Tymczasem zamieszczam screeny z ostatnimi zmianami.

Nazwa:	suroAgatka01.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	88.5 KB
ID:	83640   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	suroAgatka03.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	143.6 KB
ID:	83642   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	suroAgatka02.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	82.2 KB
ID:	83641   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	suroAgatka04.jpg
Wyświetleń:	126
Rozmiar:	134.2 KB
ID:	83643  
    Pozdrawiam Gemin

Teczka 3D

Zbrush Fanboy
    Awatar Monio
    Podziękowania

Domyślnie

Nawet jak nie wyrobisz się na koniec bitwy to i tak dokończ to bo ma świetny potencjał.
    3D Artist w SONKA / Qubic Games.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzieki Monio, za docenienie mojej pracy.
    O rezygnacji nawet nie myślałem. Pracuje obecnie nad siatką LP. Niestety czas pracy przy postaci, trochę się przedłużył. Narazież nie mam w retopologi zbyt dużego doświadczenia - nie poznałem jeszcze dokładnie mankamentów Zbrusha i napotykam na różne niespodzianki. Głównie z tego powodu wystartowałem w MiniBitwie, aby nabyć doświadczenia i opanować różne "triki" usprawniające prace. Do tej pory nie tworzyłem jeszcze postaci do gry. Nie mogę powiedzieć, że wcześniej nie modelowałem postaci, ale do tej pory sam ustalałem sobie limit trójkątów. Jak tylko skończę wrzucę model LP i HP do porównania.
    Pozdrawiam Gemin

Teczka 3D

in the mouth of madness
    Awatar mafida
    Podziękowania

Domyślnie

No pewnie że warto skończyć,fajny modelik.Retopo w zbrushu? Twardziel

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów