Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Speedsculpting #41: Mityczne Stworzenia


Cyanide

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

minotaursculpt.png

 

Uploaded with ImageShack.us

W przerwie od pracy...

Pobrałem base mesh z area, dostosowałem proporcje i extrude na rogi i uszy. Nóżki przekombinowane, bo chciałem zrobić coś extra, a później brakło na odwrócenie zmian. Póki co za krótki staż przy sculpcie ale zabawa przednia. ;)

 

Nie do końca jestem pewny czy można stosować gotowe base meshe, więc jak coś to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, to się uśmiałem bo mi przypomniałeś pewien filmik claude. Ryba koń :D

A co do sculptu to nie wszystko trzeba cisnąć w symetrii, nawet fajnie się ćwiczy wyłączając symetrię. Co prawda w speedzie z pewnością zależy Ci na czasie, a symetria uprościła by kilka spraw. Powodzenia.

Ja pewnie wezmę się za Wendigo. Ciekawe i miłe wspomnienia z lekturą Masterton'a.

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Zspherki za rzadko, postaram się to jakoś wygładzić. Na razie zająłem się bardziej częścią konia. Muszę jeszcze przypomnieć jak robi się łuski i zajmę się ogonem. Chyba lekko przesadziłem z tym zawijanym ogonem. Może dodam wodę i będzie to lepiej grało.

 

kolejna godzina pracy

 

hipcio2e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ostatnia godzina i koniec skulptu. Wodę zrobiłem zskech'em.

 

floo - zbrusha pamiętam od wersji 2.0 tyle że miałem ogromne przerwy pomiędzy krótkimi okresami kiedy używałem programu intensywniej

 

A to moja plansza na koniec:

hipend.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaję początki mojego spida. Jednak robię cthulhu, a nie wendigo. Jakoś tam mnie naszło a że nikt jeszcze cthulhu nie zapodał to jestem pierwszy :D. Póki co to jest pół godziny tak więc very very wstęp do pracy. Wrzucam żeby może jakoś wątek rozruszać czy coś. Sporo osób się zgłosiło a prac nadal nie dużo.

 

cthulhu.jpg

 

Pozdrawiam i zapraszam do brania udziału bo do środy chyba jest deadline, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie skromnie. Też sądziłem, że będzie więcej. Sporo osób mówiło, że coś zrobi, ale jakoś póki co ich nie ma :] . Jest jeszcze chwila czasu pewnie jakoś po jutrze sonda będzie. Postaram się skończyć cthulhu, ale ostatnio ilość czasu strasznie mi się skurczyła, i nie mam go teraz zbyt dużo :/ .

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Gdyby było więcej ludzi chętnych na przesunięcie dedlajna i ci, którzy już wrzucili prace nie mieli by nic przeciwko, to możnaby wydłużyć speeda. Ja już na pewno nie dam rady wykorzystać całego czasu do pólnocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja posta piszę teraz, ale rzeźbę w tym stanie zapisałem jakoś 2 min po pólnocy :D . Czasu użyłem mniej niż sądziłem bo z sumowania wyników z zstoperów na dwóch kompach na których rzeźbiłem wyszło mi 2h 27min, więc czasu sporo mi zostało. Jak coś to zaczynajcie sondę z tym obrazkiem z teraz. Czas na pociągnięcie tego dalej miałbym pewnie jutro koło 15 dopiero, chyba że dziś jakieś 0,5h, no ale nie wiem :D .

 

Monio bardzo fajnie, chętnie zobaczę timelapse'a.

 

cttttt.jpg

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Claude- Skrzydełka to ZSketch na plane, potem dyna. W sumie nawet trochę zepsułem sobie roboty bo wybrałem ten pędzel który wstawia sferki głębiej niż w połowie dlatego strony nie były symetryczne co potem musiałem trochę naprawiać.

 

Miło że się wam podoba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności