Skocz do zawartości

BMW 3 Series 2012


maciek.m

Rekomendowane odpowiedzi

heh co do tempa, to wiesz sesje mam i nie wiem co z czasem robić :P srodek jest ale tylko prowizoryczny, raczej chodzi mi o zewnetrzne rendery tym razem. I inne ujecie z tego testu :) aa nad materialem felgi bede walczyl....

 

49107981.jpg

 

Edit, taki tescik studyjnego renderu. Musze jeszcze popracowac nad swiatlem centralnie od przodu

 

54543348.jpg

Edytowane przez maciek.m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Witam. Postanowiłem odkopać wątek i poćwiczyć troche na tym modelu renderowanie. A to pierwsze efekty, mile widziane uwagi porady co poprawić jak i jakieś propozycje co do studia czy ustawienia kamery :)

 

Edit. Jeszcze jedno ujęcie dodaje.

 

91125985.jpg

 

53442028.jpg

Edytowane przez maciek.m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie studio w pyte i renderek kopie kuper. Co do uwag, to material tarcz do wymiany, szyby ci strasznie szumia, felgi troche plastikowo. Samo oswietlenie studia bardzo mi sie podoba. To jakas HDRka czy twoj setup ? No i moze przydaloby by sie ten rog zderzaka i przednie kolo troche doswietlic przy samym dole, ale tego juz nie jestem pewien. BTW moglbys sie podzielic ustawieniem studia jesli to nie HDRka ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Pawelkos dzieki za uwagi, tarcze miały być ceramiczne ale chyba wzuce zwykłe bo cos nie moge ujac tej ceramicznosci. Co do szyb, tez to kurcze widze i nie mam pojecia czemu tak sie robi, zaraz powalcze z tym jaki i tym materialem felg :) Co do samego studia stwierdziłem że im prostrze tym wyglada to naturalniej. Obejzalem kilka fotek sesji aut i zrobilem cos na podobe. Na vray planach jest zwykly gradient map, vray dome jest ustawione na 1 bez zadnej mapki.

 

Edit. Oki poprawielm co wymienil Pawelkos. Z szybami nie doszedlem co bylo nie tak, zrobilem nowy material i szum znikl :]

 

Edit. Jeszcze mała poprawka materialu slupkow i listwy w bocznej szybie.

 

60awn.jpg

 

studio1.jpg

Edytowane przez maciek.m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie git malina, AA sie gdzie niegdzie sypie, wiec poprawic to i mysle ze moze leciec do FW. Jeszcze taka mala sugestia - moze by wygladalo lepiej jakbys ten refleks na szybie zrobil bardziej miekki na krawedzi(zrobilem szybkie postpro w PS-ie i wydaje mi sie ze wyglada to lepiej IMHO)

 

PS Dzieki za sety studia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

@Pawelkos zmienilem filtr na miększy i dałem większe wartosci w aa ale nie wiem czy sie udalo(ponizej nowy render). Rozmylem troche refleks na szybie.

@Xiz0r troszke uwypuklilem znaczek i rozjasnilem felgi.

Dziekuje za wszystkie uwagi, a co do aa moze ktos ma jakies sprawdzone ze nie schodkuje?:P

Ja ustawilem teraz na vraySincFilter size 2,5 i samle min 2 max 8.

 

Edit. po wielu probach udalo sie doprowadzic od takiego efektu.

Ustawienia to vraySincfilter size: 3,2 i min:2 max:20.

Pierwszy to jak bylo a 2 jak sie udalo:

 

63357770.jpg

 

scaled.php?server=440&filename=70197432.jpg&res=landing

Edytowane przez maciek.m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności