Strona 2 z 226 PierwszyPierwszy 12345671252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 2259

Wątek: Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2012!

Ciasteczkowy potwór
    Awatar ciastuch
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Gregory nooo, widzę, że się zastosowałes do wskazowek :) Lepiej? :) Mi się widzi, że DUŻO lepiej. Dostawiłbym jeszcze trochę gadżetów typu np. jaka monstrancja, kielich na ołtarz, swiece, jakies oswietlenie wewnętrzne koscioła. Ja bym widział jeszcze jakis witraż np w tych nawyższych częsciach okna, ale nie znam budynku, nie widziałem go nigdy, więc jak Ci pasuje :) Może jakis wolumetryk ;>? Ach, wiele można zrobic :)

Member
    Awatar gregory
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki ciastuch, wskazówki na forum ---> bezcenne:). jeszcze będę wstawiał kilka elementów i poprawiał trochę materiały, myślałem o monstrancji ale nie mogę jej wstawić bo to zimowy okres a monstrancja używana jest na "boże ciało" w lato, zamiast niej będzie krucyfiks na środku ołtarza, no jeszcze jeden drobiazg ale to potem. Oświetlenie wnętrza jest, tylko z tego widoku prawie niewidoczne znajduje się na poprzecznych belkach będzie w innym ujęciu.

Cytat Zamieszczone przez ciastuch Zobacz posta
    Gregory nooo, widzę, że się zastosowałes do wskazowek :) Lepiej? :) Mi się widzi, że DUŻO lepiej. Dostawiłbym jeszcze trochę gadżetów typu np. jaka monstrancja, kielich na ołtarz, swiece, jakies oswietlenie wewnętrzne koscioła. Ja bym widział jeszcze jakis witraż np w tych nawyższych częsciach okna, ale nie znam budynku, nie widziałem go nigdy, więc jak Ci pasuje :) Może jakis wolumetryk ;>? Ach, wiele można zrobic :)
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie.JPG
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	54.7 KB
ID:	83851  

:)
    Awatar SWRSC
    Podziękowania

Domyślnie

To dorzucę coś od siebie. fragmenty wcześnie pokazywanych lodówek, vray, PS:

Pozdrawiam,
    SWRSC

Member

Podziękowania

Domyślnie

wow, przepięknie, profesjonalnie i wgniatająco. zdjęciowo. nic ująć nic dodać.
    tylko czy obraz jest 8bit na kanał? bo przejścia gradientowe się sypią, albo mam coś nie w porządku.

Member

Podziękowania

Domyślnie

@SWRSC
    Ja to sie nie znam ale wydaje mi się że ta tekstura mogłaby wyglądać lepiej. Teraz wydaje się być rozciągnięta. poza tym bardzo fajnie, ładny dof

Boski miszcz
    Awatar Lucek
    Podziękowania

Domyślnie

porti: Przecież to brushed metal - musi być rozciągnięty.
    Mini folio "Sztuka bez dobrego rzemiosła jest tylko kaprysem twórcy. Nie dyskutuję o kaprysach."

Member
    Awatar makbol
    Podziękowania

Domyślnie

@NV
    Czepiam się ale w tytule wątku jest błąd. Przed wykrzyknikiem nie stawia się spacji! Właściwie wcześniej też są błędy. Jakaś dziwna konstrukcja.
    ███████ Finished: Mała, domowa czytelnia, Klasyczna jadalnia
    ███████ WiP: Citroen C1 (2006)

Member

Podziękowania

Domyślnie

co nie zmienia faktu, że mogłaby wyglądać lepiej :) ja bym ją jeszcze bardziej rozciągnął, albo ścisnął w poziomie albo zmniejszył blur.. nie wiem. jak już mówiłem nie znam się :)

:)
    Awatar SWRSC
    Podziękowania

Domyślnie

jestem zdania, że nie ma rzeczy perfekcyjnych. Zawsze znajdzie się coś, co można szlifować w nieskończoność :)

Member
    Awatar Sroka8888
    Podziękowania

Domyślnie

SWRSC: Super ujęcia i materiał metalu dof z Kamery vraya czy może zdeph?
    Ja taki teścik własnej trawy:

Uprawnienia umieszczania postów