Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 6 z 17 PierwszyPierwszy 123456789101116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 161

Wątek: Teczka 3D - Araiel

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Update do poprzedniego posta, czyli to czego nie zdążyłem wrzucić w południe:

#6 Moje próby z fotogrametrią. Zdjęcia robione Nikonem D7100 (zabawka - 54 zdjęcia, drzewo - 200 zdjęć, figurka mewy - 160 zdjęć). Przetwarzane w Agisoft Photoscan. Poprawki i retopo w Zbrushu. Render Vray i Marmoset (przy mewie).

#7 Zacząłem robić kolejny projekt graficzno-fotograficzny. Sesje z modelką już miałem. Teraz robię enviro i obiekty, które będą w tle. Jako, że sesja była w klimatach Mad Maxa, to i modele 3d bazują na tym filmie. Wymodelowałem jak na razie War Rig Furiosy. Obecnie teksturuje go w Quixelu. Jak dobrze pójdzie to jutro skończę to robić i będę mógł się zająć kolejnymi elementami.

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

Teksturowanie skończone. Render w Vrayu. Dzisiaj jak uda mi się znaleźć wolną chwilę, to może zacznę ustawiać sobie poszczególne kadry pod tą moją wcześniejszą sesję zdjęciową. Cały czas myślę jeszcze nad podłożem. Znaczy jak to ma być coś Mad Maxowego, to w grę wchodzi jakaś pustynia/skaliste podłoże. Tylko chyba nie będę się bawić w czyste 3d, tylko zrobię sobie jakąś prowizorkę z nierównościami, a potem i tak całość podmaluję, czy zrobię jakiś photobashing.

Member

Podziękowania

Domyślnie

1 stronę wcześniej pokazałeś fajne skały (pojedyncze głazy) W czym rzeźbiłeś te głazy? i czym teksturowałeś - z tekstur z sieci coś wyciągnąłeś i malowałeś tymi teksturami czy jakieś proceduralne rzeczy ? Wyglądają wiarygodnie :)
    http://trzyde.blogspot.com/ - modele 3D, drzewa i ludzie z kanałem alpha, tutoriale,

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

Hris, co do skał, to bazę robiłem w 3ds Maxie. Potem import do ZBrusha i rzeźbienie za pomocą pędzli Trim Dynamic, Trim Smooth Border, Trim Adaptive, Planar, Clay, hPolish. Do tego na koniec jakiś noise + customowe alphy zrobione ze zdjęć skałek. Potem teksturowałem wszystko w Quixel dDo.

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

Jak mogliście zauważyć, po tym co wrzucam, grafikę 3d wykorzystuję ostatnio przed wszystkim jako jeden z elementów sesji zdjęciowych, który służy mi do stworzenia odpowiednich lokacji, czy też dodatkowych rekwizytów. Tak więc chciałem przedstawić Wam pierwszą pracę z ostatniego Mad Maxowego projektu, z którego pochodzi wyżej wrzucony model War Rigu.

Tematem była postać Furiosy ze wspomnianego filmu. Pozowała, stylizowała i malowała Anna Maria Szewczak Anna Maria Szewczak fotomodelka/tancerka/stylistka Facebook fanpage. Po mojej stronie została sesja zdjęciowa, przygotowanie modeli 3d i poskładanie tego wszystkiego w jedną całość. Starałem się, aby przypominało to grafiki promocyjne z Mad Maxa :) Wszelkie uwagi, komentarze są mile widziane i mam nadzieję, że praca się Wam spodoba :)

Member
    Awatar cimathel
    Podziękowania

Domyślnie

Praca mi się podoba, modelka mi się podoba - tylko jakaś taka za czysta jak na tę pustynię ;)

Member
    Awatar Temporal
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez cimathel Zobacz posta
    Praca mi się podoba, modelka mi się podoba - tylko jakaś taka za czysta jak na tę pustynię ;)
    Nie tak czysta, na czole jest uwalona porządnie :D
    Brak podpisu

Member

Podziękowania

Domyślnie

War Rig i modelka super. Jedyne co mi nie siedzi to ta strzelba. Trochę odstaje od klimatu wydaje mi się. Ale mimo to praca znakomita.

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

Oj tam, dziewczyna czysta bo siedziała sobie wygodnie w środku pojazdu i tylko na fotę szybko wyskoczyła, hehe :P

Mockinbird, ogólnie na początku miało nie być broni na zdjęciach. Ale przed samą sesją dziewczyna dała znać, że załatwiła strzelbę i pistolet na zdjęcia, więc postanowiliśmy to wykorzystać. I ogólnie wydaje mi się, że część, gdzie jest ta broń wyszła dużo fajniej niż ta bez. Wprowadziło to jakiś dynamizm, pozy wyszły dużo lepiej, bardziej naturalnie.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Araiel zgadzam sie dynamizm jest. Chodzi mi oto , że jak dałeś radę zrobić taki War Rig to i broń sam byś zrobił lepszą niż ta prawdziwa. Ale to niuans. Praca i tak super a klimat Mad Maxa oddany świetnie.

Uprawnienia umieszczania postów