Skocz do zawartości

Teczka 3D - Araiel


Araiel

Rekomendowane odpowiedzi

W takim kierunku raczej nie wiem czy chciałbym iść. Tam na oryginalnej ilustracji jeszcze po kadrze latały jakieś ptaki, ale sobie już je darowałem. Chyba już to tak zostawię. Modelka po długim czasie oczekiwania dostała pracę, jest z niej zadowolona, więc ja też jestem zadowolony. Pora ruszyć dalej - mam pewien pomysł na większy projekt w klimatach fantasy. Oby tylko umiejętności pozwoliły mi na jego wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam jeszcze taki mały projekt, który robiłem w międzyczasie pozostałych. Wizka dla producenta łóżek dziecięcych.

 

001.jpg

 

001b.jpg

 

Cały czas mnie korci, żeby jeszcze dorobić ze 2 ujęcia do tego projektu z Władcy. Jeden to byłaby Eowyn na tle powiewającej flagi/sztandaru Rohanu, a drugi to scena walki z Witch kingiem. Do pierwszego musiałbym pewnie nauczyć się Marvelous Designera (akurat teraz jest promocja na Steamie więc myślałem od razu o kupnie programu, bo i tak chciałbym się go nauczyć), a drugi to mam już ten hełm, który wrzucałem kilka stron wcześniej, oraz bazę pod korbacz. Tak więc może się przełamię i jeszcze coś podziałam z tym projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem jeszcze do hełmu Witch kinga. Postanowiłem go od nowa oteksturować w Painterze i zrobić nowy shader do Vraya. Wyszło coś takiego jak poniżej. Poza tym udało mi się zaktualizować moją stronę www (ostatnio uzbierało mi się sporo nowości, a do tego działałem "trochę" fotograficznie, więc wypadało odświeżyć wszystkie kategorie).

 

witchking_helmet2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe prace powoli się tworzą, a ja w międzyczasie przygotowałem na swoim blogu takie roczne zestawienie tego co udało mi się wykonać w 2017 wraz ze statystykami, wykresami czasu jaki poświęciłem na to wszystko. Jak ktoś chce zobaczyć te modele 3d w jednym miejscu, czy też popatrzeć na moje próby zabawy w fotografa, to zachęcam do zajrzenia pod link - http://wizualnieidealnie.pl/10-000-godzin-podsumowanie-roku-2017/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalo, dzięki - mam nadzieję, że wszystkiego w tym nowym roku będzie o wiele, wiele więcej i uda mi się również zanotować skok jakościowy na wyższy poziom wtajemniczenia :D

 

Zacząłem też robić nowy projekt graficzno-fotograficzny, o którym była wzmianka w tym linku na moim blogu. Tym razem tematyka rodem z Cyberpunku/Blade Runnera. Pierwszą pracę mam już zrobioną i co prawda nie ma w niej nic z grafiki 3d, ale pozwolę ją sobie wrzucić tutaj jako zajawkę całego przedsięwzięcia (swoją drogą chyba jednak będe wszystko wrzucał do tej jednej teczki zamiast tak dzielić na różne tematy na forum - będzie chyba wygodniej zarówno dla mnie jak i oglądających).

Co do ekipy tworzącej to: pozuje Sylwia Bajera, maluje Małgorzata Paczuska, płaszcz z kapturem od Gedeona, a reszta ciuchów i dodatków od Askasu.

 

DSC3063-as-Smart-Object-1_800.jpg

 

W kolejnych ujęciach będą już elementy 3d, a poniżej wrzucam takie "backstagowe" wstawki. Czyli jak sobie dzielę ujęcia, jak to układam w scenie i początki prac nad tłem do jednego z kadrów (oczywiście wszystko w ustawieniu może się jeszcze zmienić i jak macie jakieś swoje sugestie, to z chęcią ich wysłucham ;) ).

 

001.jpg

 

002.jpg

 

007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol swiatlo mi zasugerowalo, ze to model 3D. Pewnie makijaz nieco zakryl naturalny SSS skóry :D

Poza tym wyglada swietnie, fajnie oddane fluorestencje dzieki warkoczom.

 

Ogladalem jakis dokument dot. nowego blade runnera i tam zalozeniem projektowym bylo, ze caly czas pada i jest duza wilgotnosc, co pomoglo lepiej dobrac do siebie styl kazdej z postaci i wyjasnilo mi czemu wybierali takie dziwne czapki itp. Taka dygresja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, w Blade Runnerze ten deszcz to dość częsty element krajobrazu. Też miałem taki zamiar, żeby go wykorzystać w ujęciach, ale jednak to jeszcze nie ten poziom i sprawiłby mi on za dużo problemów. Bo to i modelka, i jej strój musieliby też być przemoczeni. Shadery byłyby bardziej skomplikowane. Tak więc sobie odpuściłem.

 

Warkocze (czy jak mnie uczyła Sylwia - dredloki :P ) i mi się bardzo podobają. Świetnie wpasowały się w ten klimat i wprowadzają spore urozmaicenie. Modele 3d postaci chciałbym umieć robić. Dałoby mi to o wiele większe możliwości przy realizacji projektów i pozwoliłoby mi na próbę stworzenia kilku wymarzonych tematów. Ale niestety nie potrafię, więc posiłkuję się żywymi modelami. Ma to też swoje plusy, ale chyba wolałbym robić cyfrowe postacie - współpraca z innymi dodaje jednak pewne trudności i powiedzmy wywiera taką presję, która niekoniecznie jest zawsze dobra.

 

Cały czas myślę nad tym drugim kadrem jak go rozplanować kompozycyjnie. Co gdzie poumieszczać, co dodać, jak to oświetlić? Na razie wiadomo, że to co wrzuciłem jest nudne. Trzeba jakoś ten kadr zapełnić, tylko nie za bardzo wiem czym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kilka dni temu ogladalem ten wyklad na temat kompozycji w 3D.

 

Nie wiem czy ma bezposrednie przelozanie na Twoj projekt ale moze sie przyda :)

 

A co do tla to na Pinterescie mozna wpisac cyberpunk i fajnych inspiracji jest od groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziggie, dzięki - materiał obejrzałem. Przy okazji obczaiłem jeszcze parę innych rzeczy, które tam przy okazji się przewinęły. Nie wiem czy mi to wszystko wyjdzie, ale będę się starał walczyć z kompozycją i rozłożeniem elementów w kadrze. Na razie wrzucam taki mały postęp z prac.

 

009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaf, dzięki. Żaden tam ze mnie designer, ale starałem się to tak zrobić, żeby miało ręce i nogi. A sam konkurs to jedna wielka porażka. Na przyszłość muszę pamiętać, aby takie "firmówki" omijać jak największym łukiem. Już kiedyś nabrałem się na Wacoma, potem na Nvidię, a teraz na to Diablo Chairs. Kolejnego razu już mam nadzieję nie będzie, hehe.

 

W wolnych chwilach uczę się też nowego softu, a dokładniej Fusion360. Tutaj taki wycinek prac z tutków oraz jedna moja całościowa praca - ostatni obrazek. Ogólnie jakby ktoś się chciał pouczyć to polecam darmowe (!) materiały od Travis Davids, Jort van Welbergen oraz Lars Christensen.

 

fusion_360.jpg

 

cp_metro_001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj parę nowości.

Więc tak, skończyłem pierwszy kadr z tego fotograficzno-graficznego Cyberpunka (znaczy niby to drugi kadr, ale pierwszy z łączoną grafiką 3d).

 

Cyberpunk_001_color_grading_1200.jpg

 

A tutaj wizualizacja miecza sci-fi (Enurry Sword) według designu pisarza J.S. Skye (www.KnightSkyeEntertainment.com), która ma stanowić dodatek do trylogii "Kysenvahl", którą właśnie tworzy.

 

lightsaber0000.jpg

 

lightsaber0002.jpg

 

lightsaber0003.jpg

 

Więcej nowych rzeczy pewnie niedługo wrzucę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalo, dzięki. Staram się każdego dnia coś robić, uczyć się nowych rzeczy, tak więc cieszę się, że widać jakiś postęp w tych moich pracach. W ogóle chciałbym ruszyć z własną działalnością graficzno-fotograficzną, ale jak sobie zacząłem wszystko rozpisywać, planować, to nie wiem czy jest jakikolwiek sens próbować...

A przy okazji wrzucam drugi Cyberpunkowy kadr z sesji zdjęciowej. Tradycyjnie zdjęcie, modele 3d otoczenia, post produkcja to moja robota. Pozowała Sylwia Bajera, malowała Małgorzata Paczuska, a stylizowała Askasu.

 

Cyberpunk_002_1200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, że jakbyś skumał się z modelkami cosplay (lub jakąś zwykłą przebrał) i robił im sesje (także 18+) to mógłbyś mieć niezły biznes.

 

Sam się tym nie jaram ale jest na to taki szał pyty, że bania mała.

Czasem ktoś popchnie taką modelkę na TT (zamierzona gra słów) i jak kliknę bo mnie zaciekawi :P to okazuje się, że aby zobaczyć więcej trzeba zostać patronem na patronite.com - a tam czasem kilkadziesiąt, kilkaset followersów a każdy płaci co miesiąc w zamian za dostęp do treści.

Wiadomo, że to najmarniej zdjęcia i filmy erotyczne. No ale pomysł jakiś jest.

 

Jak wykorzystasz pomysł, chcę darmowe konto :P

 

Jakby twoje modelki miały elfie uszy lub ogony to byś się nie opędził :P Serio mówię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tą własną działalnością, to myślałem głównie w kontekście sprzedaży materiałów poprzez Patreona/Patronite/Wspieram.to/Kickstartera. Staram się śledzić na bieżąco jak to wygląda i ile kto tam zarabia, i te cosplayerki, czy modelki, które dorzucają do swoich progów materiały +18 to niezłą kasę tam trzepią.

 

Tylko jest taka sprawa, że z fotografów, czy grafików to mało kto tam ma jakieś sensowne pieniądze. Większość kasy zgarniają dziewczyny, które idą na ilość i produkują tonę materiałów, które niekoniecznie są dobrej jakości - często same sobie hurtowo trzaskają te zdjęcia, bo odbiorcom zależy tylko na goliźnie, a nie porządnej sesji.

 

Z cosplayerkami i modelkami trochę gadałem. I teraz tak - cosplayerki nie są zainteresowane projektami i pomysłami innymi niż ich własne. Czyli możesz zrobić coś do tego co one już stworzyły lub tworzą, ale do Twojego pomysłu nic nie przygotują. Przy modelkach rozmowy o ciuchach przeważnie przerzucane są na projektantów i stylistów, od których może coś uda się pożyczyć. I teraz najlepsza kwestia. Przy rozmowach wszystko jest fajnie i miałbym sporo chętnych osób do współpracy (nawet tych z wyższej półki), ale jak tylko wspomni się, że może zrobilibyśmy coś, żeby potem to komercyjnie wykorzystać, to nastaje jakaś dziwna atmosfera i praktycznie wszystko się urywa. Bo albo ludzie chcą jakąś strasznie dużą kasę za współpracę albo myślą, że będę chciał ich oszukać. A że nigdy nie byłem dobrym marketingowcem i jestem raczej nieśmiałą osobą, to ciężko mi się rozmawia i przeważnie temat się urywa. Gdy gada się o pracach do pf, to jest łatwiej, ale nie chciałbym robić całe życie tylko prac do własnej galerii na internecie.

 

Tak więc nie wiem. Do tego musiałbym to jakoś rozkminić, żeby szybciej produkować te sesje. Znaczy, żeby tematy były łatwiejsze do realizacji, bo jak sam mogłeś zauważyć na necie, te cosplayerki non stop coś wrzucają. A u mnie to jest raz na jakiś czas, więc takie coś nie miałoby racji bytu. Chciałbym się w końcu uwolnić od tej mojej stałej biurowej roboty. Już nawet myślałem, czy się nie zwolnić i nie cisnąć w domu tych projektów mając nadzieję, że przy większym nakładzie czasu coś mi wyjdzie z tego, ale to nadal ryzyko (kasy niby mam odłożonej na półtora roku do przodu, tak więc z głodu nie umrę). Tylko jak się nic nie uda przez ten czas to zostanę w przysłowiowej czarnej d**** :P

 

Podsumowując nie jest łatwo. Sorry, za taką ścianę tekstu, ale musiałem się gdzieś "wygadać", hehe.

 

Ps. Jakby coś mi kiedy wyszło z takiej działalności to na 100% masz darmowe konto u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zostaniesz w czarnej d.. wrócisz do etatu jakiegoś jak ci nie pójdzie. A jak ci pójdzie?

A modelki za granicą - wschodnią oczywiście. Tam są raczej inne stawki i inne ambicje. W Polsce wielu marzy się "Hollywood". Tam może mają bardziej praktyczne podejście?

 

Robienie do portfolio też mogło by ci się opłacić pod warunkiem, że mógłbyś publikować sobie te zdjęcia na jakiejś bardziej popularnej platformie. W tych właśnie popularnych klimatach - mają jakąś tam bazę fanów masz lepszy start no na patronite.

Jakbyś zrobił zdjęcia jakiejś sławnej cosplayerce, mógłbyś na tym zyskać jakiś tam rozgłos.

 

Patrząc na twoją galerię to dziwię się, że w sumie odzew jest mały (Insta, DA). Może właśnie tak jak mówisz - za mała częstotliwość publikacji?

 

 

Półtora roku to sporo czasu, ale ja cię nie namawiam bo sam w mojej sytuacji nie podjął bym się teraz żadnego ryzyka. A twojej sytuacji nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaf, dzięki. Ta druga i mi się dużo bardziej podoba. Ogólnie miałem taki moment przy tym projekcie, że już myślałem, że nic z niego nie wyjdzie i zdjęcia pójdą "do szuflady". Ale finalnie, jestem zadowolony z tych ujęć. Na tyle ile byłem w stanie, to je zrobiłem. Myślę teraz czy robić coś kolejnego. Znaczy mam już zaczęte modele pod nowy projekt, ale coś mi się nie podoba w ogólnej koncepcji.

 

michalo, wiesz, co do ryzyka, to ogólnie nie mam nikogo na utrzymaniu (żony, czy dzieci). Więc nie mam zobowiązań wobec innych osób. Ryzyko stanowi tutaj jedynie mój nadal niewiadomy stan zdrowia. Beznadziejnie by było zwolnić się z roboty, aby cisnąć własne projekty, a tutaj okaże się, że np. wyląduję na kolejnej operacji w szpitalu. Wtedy to już w ogóle by była kaplica. Jedyna rzecz, na którą muszę mieć kasę to jakiś większy wyjazd urlopowy. Przez chorobę już od ponad 2 lat nigdzie nie byłem, a jak nie odpocznę tak dłużej i się nie zresetuje z dala od domu, to chyba oszaleję.

 

Co do zyskiwania popularności, czyli tych like'ów, to ciężka sprawa. Na fb mam 380, na insta 230 :P To tyle co nic. U mnie w mieście dzieciaki, które ledwo co się znają na fotografii, czy grafice, mają po kilka tysi polubień. Tutaj trzeba być albo młodym, żeby koledzy ze szkoły Ciebie obserwowali, albo być rozbierającą się laską, albo super wymiataczem w swoim fachu. Nie łapię się do żadnej grupy więc to pewnie powód mojej małej popularności, hehe.

 

Liczyłem sobie też wstępne koszta takich projektów, które mógłbym potem ewentualnie komercyjnie wykorzystać i na sesję wychodzi tak 600-1200zł (dojazdy, wynajęcie studio, opłata dla modelki i wizażystki - przy bardziej wymyślnych strojach i druku 3d rekwizytów wyszłoby jeszcze więcej). Jakbym miał zostać bez pracy i jakiegoś stałego źródła dochodu to trochę to jest.

 

A poniżej jeden z modeli pod kolejny projekt, o którym myślę. Ma to być serwerownia (takie bardziej sci-fi high-tech). Muszę dorobić panele ze światełkami na froncie i zmodyfikować te boczne, żeby wyglądały bardziej realistycznie (znaczy, żeby było widać że tam są jakieś diody i światło nie jest takie jednolite na całej powierzchni).

 

server_001b.jpg

 

server_001a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aktualizowałem od dawna tego tematu. Więc wrzucam linki do dwóch galerii, które umieściłem ostatnio na forum.

1.

2.

 

Obecnie pracuję nad kolejnym bardzo dużym projektem dla wydawnictwa Insight Edition we współpracy z kolejną wytwórnią filmową. Nie mogę się doczekać kiedy będę mógł Wam pokazać efekty prac i napisać coś więcej o tym, bo jestem bardzo zadowolony z tego jak prezentują się rendery :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zbyt długo było tutaj u mnie cicho, tak więc daję Wam taką zajawkę z ostatniego zlecenia. Niestety na razie tylko w formie linku do tego co jeden zagraniczny sklep u siebie wrzucił, bo renery na swoje social media i portfolio będę mógł wrzucić pewnie dopiero za miesiąc.

Tak więc tutaj link - https://www.bigbadtoystore.com/Product/VariationDetails/205007

Ogólnie to pracowałem nad ilustracjami do oficjalnego artbooka "Batmobile Owner's Manual" od Insight Editions/WarnerBros/DC Comics . Jak nazwa wskazuje książka traktuje o Batmobilach. Łącznie wykonałem około 240 renderów dla 40 różnych pojazdów. Cały rok ciężkiej pracy, ale po artbooku z Gwiezdnych Wojen spełniłem swoje kolejne marzenie bo Batman to moja ulubiona postać komiksowa. Teraz pozostaje tylko zrobić coś związanego z Władcą Pierścieni 😄

Na zalinkowanej stronce macie 8 stron z artbooka i kilka renderów (z tego co widzę, to nie są jeszcze finalne wersje, bo np. Tumbler był jeszcze trochę zmieniany pod koniec i parę rzeczy do niego dodałem w post produkcji).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon wrzucił kilka nowych rzeczy odnośnie tego mojego artbooka z Batmana, tak więc mogę na forum zamieścić to co oni mają u siebie - okładka i kilka stron z moimi renderami. Mam nadzieję, że niedługo już wydawnictwo pozwoli mi powrzucać resztę rzeczy. Szczególnie Batmobile Snydera bo nad nim najdłużej siedziałem 😛

 

71a+-uKQ9vL.jpg

71aEsiFgQcL.jpg

71lNxrfxrxL.jpg

71ZurMTeLFL.jpg

  • Like 10
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Nezumi napisał:

Dobre dobre! Dostales refki/blueprinty?

No właśnie do niektórych miałem masę materiałów - czyli do Snydera, najnowszego Batmana (tutaj miałem dostęp do materiałów sporo przed premierą filmową 😄 ), pojazdów z Mrocznego Rycerza - a do innych, np. tych dawniejszych komiksowych, czy też jakichś mniej popularnych nie miałem prawie nic prócz pojedynczych grafik z komiksów, czy animacji i musiałem kombinować, szukać po necie, czy jakieś firmy przypadkiem nie wydały zabawek na licencji, żeby jakikolwiek detal podpatrzeć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie chwilowo zająłem się tworzeniem modelu 3d broni Jinx z Arcane pod wydruk 3d. Muszę to ogarnąć jak najszybciej, najlepiej do jutrzejszego wieczoru, bo Fishbones ma być elementem stroju dla mojej dziewczyny na Meet at Rift w Łodzi, który ma się odbyć 18-21 sierpnia. Tak więc czasu mało, a drukowania i później roboty nad tym sporo. Za środek przy wydruku będzie robić rura pcv o średnicy 10cm.

 

Fishbones_wip01.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem już drukować tylne części tej broni, bo inaczej ciężko będzie się wyrobić przed 18 sierpnia. Jutro z rana dam znać czy dobrze wszystko zwymiarowałem i czy elementy nachodzą na tą kupioną rurkę pcv.

Wrzucam dwa screeny jak obecnie wygląda model. A dodatkowo też jeden zrzut z viewportu innego modelu pistoletu do Miss Fortune z LoLa. Pistolet mam wydrukowany w dwóch egzemplarzach. Jeden jest już cały gotowy i pomalowany, a drugi dopiero sklejony. Tutaj też jutro postaram się wrzucić jakieś ładne fotki jak wygląda takie wydrukowany model 😉

 

Fishbones_wip02.jpg

Fishbones_wip03.jpg

Miss_Furtune_gun_wip01.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam ten wydrukowany i pomalowany pistolecik Miss Fortune. @Mortom, dla Ciebie znalazłem jedną fotkę ze wcześniejszej sesji 😜

Ogólnie będziemy ten strój robić jeszcze raz we wrześniu. Od nowa będzie większość rzeczy wykonana, no i będą już dwie bronie, tak jak normalnie w grze jest.

 

 

IMG_20220811_192451 kopia.jpg

IMG_20220811_192506 kopia.jpg

IMG_20220811_192530 kopia.jpg

IMG_20220811_192552 kopia.jpg

IMG_20220811_192558 kopia.jpg

IMG_20220811_192608 kopia.jpg

Miss_Furtune_gun.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fishbones pod wydruk zrobiony i prawie już cały wydrukowany. Jutro jedziemy do Łodzi na Meet at Rift gaming festival i będziemy dzień przed imprezą wszystko sklejać w całość. Tak więc po weekendzie wrzucę Wam jak na żywo się wszystko prezentowało 😉

Pod renderki pewnie jeszcze dodam parę dupereli do tego modelu i może pokuszę się o jakiś gameartowy low-poly, żeby mieć coś do portfolio wrzucić, bo ogólnie ciężko mi coś dostać do roboty z game artu. Modele mam fajne w pf, ale prawie nic takiego low-poly więc nawet zleceń mi nikt takich nie chce dać. Trzeba to jakoś zmienić 😄

 

Fishbones_wip04.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wtedy po Meet at Rift wysłać Wam jak wyszedł wydruk. Ogólnie będzie jeszcze poprawiany, dodawane parę elementów, ale można mieć jako takie wyobrażenie jak to wygląda na żywo. Obecnie zaś przed PGA robię elementy mechanicznej nogi i ręki (też do Jinx ale w skórce Odyssey).
Na fotce z Meet at Rift dziewczyna z koleżanką (ta w roli Vi), a fotkę robił nasz kolega. W sumie sam muszę kiedy obfocić ten strój i zrobić jakieś ładne tło rodem z Arcane. No i po PGA wrócę do tego modelu, żeby zrobić z niego jakieś gameartowe low poly i wrzucić to do pf.

 

308942456_2968081820165817_2548221534299580190_n.jpg

DSC_0320_1 kopia 2.jpg

jinx_noga.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, RaVirr napisał:

Kozak wydruk, a tak w ogóle to fajnie się z lubą zgraliście w kwestii kto robi, a kto pokazuje 😄 
 

No na pewno jakbym ja prezentował te wydruki to straciłyby one dużo na atrakcyjności 😛

Elementy nogi już praktycznie wszystkie wydrukowane mamy, a rękę będę dzisiaj cisnąć, żeby jakoś wszystko wymodelować i w nocy też już puścić na drukarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, cieszę się, że się Wam podoba. Przy okazji się pochwalę, bo dostałem info, że mogę już o tym pisać. Obecnie pracuję nad kolejnym artbookiem dla tego samego wydawnictwa Insight Editions znowu we współpracy z LucasFilm. Następna książka o mieczach świetlnych, tym razem z High Republic. Jako ciekawostka - możliwe, że przy niektórych z nich będę mieć więcej swobody twórczej jeśli chodzi o design, a co za tym idzie jeśli mój concept zostanie zatwierdzony, to potem będzie musiał on być wykorzystany w filmach/animacjach w takiej formie w jakiej to wymyśliłem 😃 Dorzucam też wersję roboczą okładki z dwoma mieczami, które już wykonałem 😉

 

thr-panel-nycc-2022-thr-lightsaber-colection.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam jeszcze jedną grafikę, bo jestem z niej dumny jak wyszła, a że dzisiaj dostałem swoje kopie artbooka to zobaczyłem, że opublikowali ją w zwykłej wersji, a nie że poszło to tylko do ewentualnej kolekcjonerskiej edycji 😜

Batmobile_Manual_poster.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności