Skocz do zawartości

Animacja Netia


Traitor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Podrzucam do wgladu spot ktory zrealizowalem na konkurs Netii. Nadeszlo 350 filmow, ale cudem udalo sie nim udrapac trzecie miejsce:P

 

Youtube:

W znacznie lepszej jakosci WMV do pobrania tutaj: http://wyslijplik.pl/download.php?sid=RGfUwhPb

 

Reszte nagrodzonych filmow mozna zobaczyc tutaj: http://www.netiakonkurs.pl/wyniki.html

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No faktycznie Traitor! Zrobiłeś im profesjonalną robotę! Myślę, że właśnie za dobrą. Chyba potrzebowali ludzi,czegoś żeby było widać, że to robili ludzie na konkurs.

 

Ale przeczytałem, że Twoja reklama leciała w TV. Pierwsza trójka będzie pokazywana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzieki za komenty:) Dzis o 19:40 na tvn byly emisje nagrodzonych filmow. Tak, Netia ma zamiar puszczac pierwsze 6 spotow w blokach reklamowych. Filmik robilem 3 dni, fajnie, ze sie podoba, bardzo mnie to cieszy:)

 

Co do wynikow, to ja obstawialem tak: 1. ARMAGEDDONETIA 2. MANIU 3.KAIWOKNAJZGR. Jak sie okazalo emerytki byly czarnym koniem tych wyscigow:)

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

trzeba było zrobić krzyż wbity w niepokalanie poczętą smoleńską ziemie, pierwsze jak w mordę strzelił.

Twoja reklama sie wybija, ale tez mi czegoś w niej brakuje, zresztą, do tak debilnego podkładu nie wymyśliłbym nic lepszego.

Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola-f: Caloc byla generowana w 3D.

 

MaxymilianMax: Studio by to robilo pewnie dluzej ale z innej przyczyny. Takiej, ze progres musialby przejsc przez szereg akceptow agencji, klienta itp. W tym wypadku polecialo szybciutko gdyz nie mialem nikogo nad soba kto by mi cos kazal zmieniac, robic inaczej. Radosna tworczosc leci znacznie szybciej niz typowe komercyjne projekty.

 

Wygladalo to mniejwiecej tak:

Pierwszy dzien - Wymyslanie, rysowanie, modelowanie

Drugi dzien - Animacja, shadery, textury, swiatlo

Trzeci dzien - Render, kompo

 

Muzyka byla pobrana ze strony Netii.

 

Dzieki raz jeszcze:)

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny timing i duży szacun za szybkość, choć domyślam się, że jak się zrobiło kilkaset filmików to już jedziesz jak na taśmie. Tylko w tym przypadku było przyjemniej, bo tak jak wspomniałeś nie było nikogo nad tobą.

Gratuluję 3 miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca na prawdę na bardzo wysokim, dla mnie nie osiągalnym poziomie. Choć szczerze mówiąc zdziwiłem się, że otrzymała 3 miejsce (tak, że tak wysoko! :). Tak jak kilka osób wyżej zauważyło dla mnie bardziej prawdopodobne było wyróżnienie przez Netię prac, które pokazywałyby starania zwykłych ludzi do zaistnienia na ekranie (sugerowały to m.in. teksty w spotach lub na www typu masz wpływ na to co oglądasz, także na reklamy, etc.). M.in. dlatego my zdecydowaliśmy się na taki, bardziej "przyziemny" pomysł, zapraszam do oględzin :). Nie mniej jednak gratuluję 3. miejsca, na prawdę zasłużone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak właśnie postanowiłem tutaj rzucić okiem idąc za wątkiem http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=81279 i przy okazji przejrzeć wszystkie te nagrody... Mocno mnie zastanawia kto to i w jakich kategoriach oceniał. Świetna robota Tomek, pod względem wykonania, docelowego odbiorcy, kompozycji... w zasadzie wszystkiego co jest faktycznie związane z reklamą i jako reklama może zostać uznane, to powinieneś mieć pierwsze miejsce. Na prawdę bardzo mocno się dziwię, że wygrało to co wygrało; jakby przewodniczącym jury był Tadeusz Drozda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze to wyglada, gratulacje.

 

 

skk.

 

ps Jesli wolno mi zwrocic na cos uwage, to przydaloby sie troche zlamac rytm, czyms zdziwic widza w okolicach 2/3 filmu. Powtarzalnosc i rytmicznosc montazu zabieraja w tym przypadku uwage (czy raczej jej nie buduja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności