Skocz do zawartości

Uriel Fresh start


Uriel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przepraszam chodziło mi o nową teczkę :)

 

Kosmiczna piratka (poza, twarz, ubranie)

Ilustracja z planetą w tle (planeta na tło z foty, myśliwiec jako refka do pojazdu, mp5 jako refka do broni)

Czarownica (anatomia ciała, glany)

Weteran postapo ( poza, glany rysowałem już z pamięci po narysowaniu czarownicy ich konstrukcie zapamiętam do końca życia , nienawidzę sznurowadeł :)

 

cała reszta bez refek

Edytowane przez Uriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, jak 1,5h to dobrze sobie poczynasz. Brakuje mi mocniejszego określania formy przez większe kontrasty, przymrużam oczy i widzę szarą masę. Najbardziej mi się podoba to okrągłe coś na hełmie, fajnie rozmalowane, dobry kontrast jak na tak ciemny obszar i dodatkowo te bliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;P nie róbcie z niego kaleki bo inaczej chłopak nie będzie dobrze rysował, niech spróbuje sam koonstrukcję wrysowac i powinien wyciągnąć wnioski, a refki fajnie ze mamy dostęp do nich ale mozna mawet przed lustrem spróbowac stanąć,

ewentualnie tutaj ubranie może lekko w bład wprowadzac, ale mimo wszysto cyce jakoś tak dziwnie wyglądaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz lepiej jednak wciąż mnie nurtuje czy ona ma to zapięcie po środku czy trochę z boku ?

taki sybki over nie wiem czy do końca dobrze, bo nie zdążyłęm jeszcze poćwiczyc wszystkiego, ale wydaj mi się że trochę rozjasni o co mi chodzi, ofc same proporcje tułowia i cyców moga być bardziej w twą stronę,

 

opisy%2520mini.jpg

Edytowane przez yarosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupie przyzwyczajenia zacząłem sobie malować plamą

e tam wiadomo, ze zawsze zaczynasz od cycków a pozniej robisz postać ;)

no błedy nam rzucaja sie w oczy Tobie za tydzien moze też się rzucą. Kilka linii przed plamami i miałbyś jako tako wyrysowana postać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Status- wielkie dzięki rady przydały się również przy następnej postaci, koniec końców zrobię jej jedno ramie wyżej przez co piersi będą bardziej tak jak zrobiłem wcześniej z poszerzaniem masz racje :) i to że drugie ramie widać także wygląda świetnie więc jak zacznę wykańczać to coś z tym zrobię jeszcze raz dzięki to na pewno pomoże.

 

Telthona- jeszcze około 8 prac zrobię do końca miesiąca więc tak jak mówiłem dopiero wtedy zacznę się tym bardziej bawić, tak czy inaczej dzięki.

 

następna praca

 

beautiful_beast_by_bloodcor-d5ryt9y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głowa to może i tak , ale rękawice to takie +50 do siły miały być wiesz taki pancerz magicznie wspomagany :), dłoń kończyła by się mniej więcej tak jak w pancerzu marina z starcrafta

Edytowane przez Uriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no domyślam się, że to takie +50 do siły, ale teraz to wygląda trochę jak zmutowana ręka (dłoń jest bardzo duża) wyobraź sobie jak ta ręka by wyglądała bez tego armoru - chodzi mi o wielkość palców np - jakby miała normalnej wielkości dłoń, to zmieściłaby dwa palce w jednej osłonce od rękawicy - jeśli wiesz o co mi chodzi :)

 

ej, ale dalej mi nie odpowiedziałeś o co chodzi :P jakiegoś bufka dostałeś? zaręczyłeś się? jedziesz na grzybkach? skąd ten speed, dobry design i przypływ skilla? :D

 

i załóż bloga jakiegoś noo! albo deva czy coś. ja tak rzadko zaglądam na maxa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dopalaczy to zawsze sporo rysuje, tylko zazwyczaj prac pokazywać nie mogę :(, i tak sobie stwierdziłem że poza pracą powinienem robić więcej rzeczy dla siebie no i gumisie także lubię, z stąd te stwierdzenie że jedna praca na dzień.

 

Jeśli ktoś chcę porysować wspólnie zapraszam, zaczynamy codziennie o 22 i narazie jest nas trzech :)

 

Jeśli chodzi o rękawice to jej właściwa ręka kończy się przed początkiem palców rękawicy, mniej więcej tak jak u marinów. ale nie widać tego więc powinienem coś w niej dorzucić co by to tłumaczyło.

 

troszkę starsze koncepty steampunkowe:

illusionist_by_bloodcor-d5s7pen.jpg

characters_by_bloodcor-d5s7p93.jpg

 

steampunk_officer_by_bloodcor-d5s7pd0.jpgpower_armor_by_bloodcor-d5s7p53.jpg

Edytowane przez Uriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Pasterz- odnośnie steampunku to na necie ciężko znaleźć dobre inspiracje a jak coś znajdziesz to zazwyczaj strasznie nielogiczne od strony funkcjonalności więc to strasznie trudny temat, sam miałem problemy a te zbiorowe arty to w zasadzie ćwiczenie przed konceptami które będą wykorzystane. Praca z dziś

 

1_by_bloodcor-d5se3ci.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postacie wykonane na Warszawskiej edycji Global Game Jam 2013, Wraz z Sliterinem pracowaliśmy nad modelem, teksturę robiłem sam w zasadzie takie 2d :) więc pokazuje, na pojedynczy model poświeciliśmy około 5h.

 

speed_3d_characters_by_bloodcor-d5t65ew.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet spoko. wyglada przecietnie ta laska (chyba kwestia wiekszej ilosci czasu na przemyslenie kilku detali) ale rycerzyk nawet ciekawy i kolory dobrze dobrane.

 

#93 jak zakrywasz cycki to nawet nieźle wtedy wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, ale fajnie Uriel wrócił!

Umknęły mi ostatnio te upy, a świetna robota, bardzo fajne te koncepciki!

Co do ostatniego barbarzyńcy, trochę wygląda jakbyś anatomię z pamięci pojechał.

Ale jakbyś z refki go wymuskał byłaby świetna pracka warta uwagi. ;)

By the way, co to jest po lewej za plecami? (jakby jakiś kołczan).

Pozdrawiam!

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności