Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Datsun 240k/Nissan Skyline GT-R


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za komentarze.

 

@Lucas:

 

'tylko' 7 godzin. :)

 

też mam takie wrażenie, kiedyś go używałem właśnie ze względu na szybkość. :P

 

ustawienia z tych ważniejszych to: AAx20 + 2x pass po kilka sampli, AO, ray- i shadowdepth po 4. Oraz 5 lamp Area.

 

Generalnie to tutaj sporo podmalówek, najczęściej ze względu na kaszaniący się AA przy jasnych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zrezygnowałeś z animacji, ale zdaję sobie sprawę, jak trudno jest w pojedynkę ukończyć tego typu projekt.

 

Model i render całkiem fajny, chociaż kompozycyjnie coś mi tutaj nie gra. Zupełnie zbędnie dodałeś DOF'a (fajny detal w postaci sflaczałego jak na moje oko tylnego koła gdzieś umknął) i te plamki na obrazku, bez nich i tak zachowałbyś styl retro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie tyle sflaczałe co po prostu 'przekolorowałem' je, jakby samochód z 3 tony ważył. ;) animkę bym dokończył, ale trzeba było się wziąć za pracę i teraz nie ma czasu dla siebie. ;) poza tym komp mi już przymulał.

 

niedługo wrzucę render tyłu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten DOF rzeczywiśćie kompletnie zbędny a nawet szkodliwy. O problemach z AA było wyżej.

Jak dla mnie to lewy przód troche lewituje chyba. No i nie popieram teorii że sflaczałe kółko jest OK. W końcu obrazek ma ten bardzo fajny retro-reklamowy charakter więc flak jest troche z d..y.

A ogólnie to bardzo mi sie to wszystko podoba. Studio i kolorki super. Może podkęciłbym lekko kontrast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, niskie AA wynika z mojego lenistwa. Czekanie kilkanascie godzin na render dla siebie to dla mnie niezły absurd. Przynajmniej na razie. ;) Koło nie jest sflaczałe, co najwyżej się lekko ugięło :D

 

Render tyłu w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, niskie AA wynika z mojego lenistwa. Czekanie kilkanascie godzin na render dla siebie to dla mnie niezły absurd. Przynajmniej na razie. ;)

Predzej bym czekal na dobre aa w renderze dla siebie na w zleceniu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności