Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed Modeling #49: Wehikuł czasu


Mariano19

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok mój błąd. Co do czasu niech będzie 120 minut przyznaje zagapiłem się. Moja wina. Poprawie to. Aczkolwiek temat uważam ze jest dobry jak każdy inny. Przecież głównie liczy się pomysł, a dopiero w drugiej kolejności jego wykonanie:). A przecież w tej tematyce da się wymyślić model który w tym czasie da się zrealizować. Proszę sprowadzić mnie na ziemię jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, dorzucam swój "wehikuł czasu", niestety można z niego korzystać tylko w podróżach w przeszłość:) - album na zdjęcia. czas: 1h 20min (rozmiar screenów to 900px szerokosci tylko Ps mi obrazek rozjechał)

39728279.png

Edytowane przez gregory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka co powiecie na wprowadzeni realnego tygodniowego cyklu każdej edycji. Wyglądało by to tak że od soboty wieczorem do np czwartku wieczorem byłby termin wstawiania prac a zaraz potem sonda do soboty wieczorem, obserwując od jakiegoś czasu frekwencje uczestnictwa i sondy można dojść do wniosku że jeśli ktoś ma coś wstawić to wstawi tak samo z głosowaniem, w przeciągu 3 dni jest 290 odwiedzin sondy a tylko 30 głosujących, podobnie jak z uczestnictwem, jak ktoś ma zamiar zagłosować to już to zrobił wiec po co przeciągać te terminy w nadziei na większą popularność samego tematu czy sondy, bo z tygodniowego speeda robi się 1,5 tyg a czasem i więcej:P

 

(zaraz zostanę zlinczowany:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności