Skocz do zawartości

Max3d.pl - ogólnopolski zlot twórców.


CzAk1

Gdzie powinien odbyć się zlot Max3D.pl  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie powinien odbyć się zlot Max3D.pl



Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogąc dłużej pozostawać głuchym na oczekiwania, a nawet domagania się ogólnopolskiego zlotu, zakładam wątek mający na celu doprowadzenia latem do zorganizowana spotkania.

 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii i propozycji.

 

Pozdrawiam.

CzAk1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A gdzie by to miało się konkretnie odbyć, tzn. w pomieszczeniu czy na dworzu, ile dni, jakieś atrakcje? Jestem zdania że im bliżej centrum kraju tym lepiej, każdy będzie miał możliwie podobną odległość do przejechania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków piękne miasto :) Ja bym osobiście głosował za taką lokalizacją, która w miarę możliwości będzie w centrum Polski - tak żeby każdy miał w porównywalne odległości skoro zjazd jest ogólnopolski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa. Koniecznie. Tu się odbył pierwszy zlot, trzeba kontynuować dobra tradycję.

 

pierwszy był w Warszawie? Mnie coś innego chodzi po głowie, no, chyba że rozróżniamy słowa zlot, spotkanie, meeting;) w sumie dawno to było, to nie pamiętam;)

 

kraków sraków;) mogę jechać do warszawy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi są duże pola. W lato można hasać w zbożu. Dodatkowo, jeśli zlot odbywałby się w dniach 12-15 lipca to można się załapać na Seven Festival. Krótko mówiąc: muzyka, zabawa, dziewczynki, chłopcy i dużo alkoholu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank coś na osi kraków - wawa - trójmiasto. Zanim wbije tutaj grupa wsparcia wrocławia to niech zobaczą na pkp.pl jak wygląda dojazd do tego pięknego miasta. ;)

Jak będzie wawa to jestem na 100% bo tu mieszkam ale tak dla odmiany wolałbym kraków. :P Sonda!

 

Co do terminów to trzeba wyłączyć większe imprezy jak opener czy woodstock bo wiele osób z forum się na nie wybiera a przez ogromną ilość ludzi przejazdy stają się koszmarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie możemy się spotkać, co możemy tam zrobić? Powoli wszystko ogarniemy.

A co sie na takich zlotach robi bo nigdy nie byłem:P Bo do klubów się raczej nie chodzi a na innych rzeczach nie wiem czy sie znam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co masz na myśli, ale na wszelki wypadek powiem, że to środowisko jest w 95% męskie...

 

Na poprzednich zlotach był np paintball. Może i tym razem? W warszawie w samym centrum jest fajne miejsce do tego, urządzone w starej szkole. Masa miejsca do nawalanki w stylu COD4 Killhouse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany bym proponował małe jakieś miasteczko, albo ośrodek jakiś za miastem. Z quadami, pejntbolem linami i kajakami. Taniej i od razu można z urlopu skorzystać, jak już w wakacje będzie. A gdzie to nie ważne. Teraz z tymi tanimi samolotami to przestaje mieć tyle znaczenia :)

Edytowane przez kotisded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności