Skocz do zawartości

Layout: Nowa wersja mojej strony


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...dziękuję Ci Olu-F... na Ciebie zawsze można liczyć... nawet przy totalnym śnie zimowym na tym dziale....!!!

...a jak ogólnie wiadomo to nie tabelki rodzą problemy tylko klienci i to jak kałachy nastawione na serie....:))) i to jest jedyna niezmienna rzecz od wynalezienia przez Fenicjan pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będzie elaborat ;) może też napiszę trochę więcej... z racji tego, że mi parę rzeczy przyszło do głowy - raczej względy użyteczności, bo co do grafiki... to nie wiem do czego się przyczepić:

 

1. Logo podlinkowałbym do strony głównej (tak się przyjęło, tak działa... nie ma co wprowadzać użytkownika w błąd)

2. prezentacja prac: no i tutaj mamy mały problem (staram się myśleć jak statystyczny użytkownik)... wchodzę sobie w digital... no i mam daty... (jeżeli jestem miłośnikiem Twojej twórczości, ok... pewnie przejrzę wszystko, jeśli nie to:.. co by tu wybrać... kliknę 2006... "ooo jakieś tytuły... hmmm... znowu muszę strzelać"... no ok... wchodzę w Latawnie... "uuu.. niezłe... chcę więcej... ale gdzie tu teraz..." ;) "aaa... muszę się cofnąć..." i znowu loteria... :)

o filozoficznym zastosowaniu takiego rozwiązania można by dywagować... jednak Twoje prace zmuszają do myślenia, więc czemu strona ma nie być również dla ludzi myślących... ale jednak, nikt nie chcę rozwiązywać skomplikowanych łamigłówek podłączając wtyczkę do gniazdka... a strona to taka wtyczka... wkładam i ma płynąć prąd.. (mnogość interpretacji ostatniego wyrażenia pozostawiam czytającym ;) No ok, to ponarzekałem, ale jak ja bym to rozwiązał? Myślałem o tym troszkę i chyba standard byłby tu najlepszy, czyli na sztywno przypięte menu boczne (eliminuje nam to potrzebę powrotu) a przez to przeglądanie prac jest bardziej przyjazne.. :)

3. no i w kontakcie, może jednak przydałby się mail... nie każdy ma zainstalowany program pocztowy... :)

4. brak mojego linka ;) - ale to już bardziej uwaga do siebie samego ;)

 

Poza tym jest ekstra... fajny klimat, niezłe rozłożenie tekstów w "o mnie", grafiki rewelacja.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do linkowania logo to zgoda... zapomniałem.... ale poprawię...!!!

co do reszty....

najlepszym rozwiązaniem było by rozwijalne górne menu

ale zrobił by się z tego sklep i ....

zburzyło by to zasadę strony i dlatego nie będę tego zmieniać....

 

linka do Ciebie wstawię jak go dostanę.....:))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może i mi nie wypada, jednakże warto zwrócić uwagę na kilka kwestii.

 

Jesteś niekonsekwenty z menu ;) Człowiek wchodzi na stronę z przeświadczeniem, że ujrzy treść po angielsku (sugerują to teksty w menu ;)). Co do robienia stron w tabelkach - cóż, jest obecnie niepopularne, ale nie do tego zmierzam ;) Udało się zrobić i to się trzyma. Nie zajmujesz się webmasteringiem, więc odchodzimy od tego tematu ;)

 

Wracając do menu - patrząc na kategorie, jakie umieściłeś - photo, video, music, dochodzę do wniosku iż działasz jako artysta. Tymczasem małe zaskoczenie - w dziale "About me" widzę, że zamieściłeś obszerny opis o sobie + sukcesy kolarskie oraz związane z łyżworolkami - burzy to harmonijność o Tobie jako artyście (chociaż mogłaby być próba oderwania się od schematów, jednak staraj się unikać takich niespodzianek i przemyśl jak w inny sposób zamieścić dodatkowe informacje - może jako blog podpięty pod tą stronę?). Do działu "About me" postaraj się wybrać te najpotrzebniejsze informacje, bez zawiłości :)

 

Generalnie - na stronkę przyjemnie się patrzy, fajnie dobrane zdjęcia do poszczególnych kategorii - na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam siły na robienie takiej strony w dwóch wersjach językowych... więc jest wersja mieszana... wiadomo uniwersały są gorsze... ale taż nie ma rzeczy tylko dobrej....:))))

Skąd w Tobie taka pewność że podawanie prawdy o sobie w biografii to coś złego i nie harmonijnego... to jest strona o mnie i jak widzisz robię wiele rzeczy... wiec pokazuje je wszystkie żebyś miał pełen obraz....jak Cie to przygniata ...mówi się trudno... to nie jest CV ani strona komercyjna.... właśnie taki blog.... tylko że multidyscyplinarny.... co oczywiście w czasach specjalizacji jest okropne.... ale ja taki jestem.... :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...u mnie nie ma strony "programistycznej" to jest analogowy Html...:)))... w tabelkach w każdej przeglądarce obejrzysz cały kod.

...a po Ci polskie menu... to zresztą drobiazg w zmianie i to bez CSS...???

z wersją językową to jest problem "prosty"... trzeba przetłumaczyć wszystko, a to jest duża robota... a i tak jak już ktoś obejrzy to obrazki... tylko BIO będzie po prawie angielsku...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności