Skocz do zawartości

Animowanie eksplozji i kurzu


drobcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znalalem taki film i interesuje mnie jakimi programami oraz technika mozna zrobic taki efekt jak na filmie

Zaczolem ostatnio robic filmy rolkowe i chcialbym wzbogacic je o animacje i tego typu efekty

Ktos moze pomoc przy tym konkretnym przykladzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mniej wiecej...wlasnie sie dowiedzialem,ze to nie byl zaden efekt 3d a plan filmowy wiec wszelkie eksplozje byly real...Ale fajnie by bylo cos w 3d podobnego do filmu rolkowego uzyskac czyli murek po ktorym skater sie slizga exploduje i powoduje kurz...tu do explozji jeszcze inny tutorial znalazlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mnie tu część osób pogoni ale poprzeglądaj tutki na videocopilot.com (chyba com końcówka).

Z tego co pamiętam były tam jakieś wybuchy, dymy, kurze, kule itp dziwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze myslalem o innym efekcie,skater pojawia sie z cieczy cos jak terminator i z cieczy wskakujac na porecz przeobraza sie w postac prawdziwa z filmu,znowu ladujac z poreczy powraca znowu w ciecz.CIekaw jestem czy bez montion capture da sie to zrobic za pomoca rotoskopji i animacji samego skatera(zkorygowac ruchy z tym prawdziwym)Ciecz uzyskac w real flow...damn dotychczas skupialem sie na wizualizacjach a odkad zaczolem sie bawic w krecenie filmow rolkowych chcialbym poszezyc je o 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności