Skocz do zawartości

grafik1991


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Może najpierw kilka słów o mnie. Jestem rysownikiem i grafikiem komputerowym. Grafiką 2D(wektor, raster, digital painting) zajmuję się od jakiegoś roku. Wcześniej była grafika 3D (głównie Blender) i trochę zabawy w FL Studio, Sony Vegas i After Effect. Staram się bazować na własnych pomysłach (często inspirowanych). Nigdy nie lubiałem pisać o sobie, więc to by było na tyle. Oto moje prace:

 

brucewillisg.jpg

 

a30o.jpg

 

beargryllsd.jpg

 

a25y.jpg

 

 

[ATTACH=CONFIG]85996[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Są tu prace lepsze i gorsze. Twoją najsłabszą stroną jest oświetlenie. Rysunek jest OK, ale cieniujesz głównie dodając biel lub czerń. Do tego, stosujesz głównie miękkie cienie. Szczególnie razi to na postaciach ludzkich. Wyglądają przez to trochę kiczowato. Popracuj przede wszystkim nad tym - cieniowanie kolorami oraz cienie. I nie rozmazuj tak idealnie pociągnięć. Więcej malarskości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze :)

 

dwarvesmax3d_zps11de0161.jpg

 

Dwa krasnoludy z działem parowym zasilanym z energii run. W zbiorniku znajduje się woda oraz runa ognia, która ją podgrzewa. Para po przewodzie trafia do armaty i ognia. Krasnolud po prawej ładuje pociski i osłania strzelającego tarczą przymocowaną do ramienia. W razie np.: konieczności otwarcia beczki piwa ładowniczy posiada również wielozadaniowy młot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł. Ta tarcza trochę za mała żeby obronić strzelającego. Kolorystyka nie bardzo mi przypadła do gustu.

Najlepszy jest wielozadaniowy młot. Taki by mi się przydał, właśnie do otwierania beczek z piwem. Beczka piwa też sie przyda;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ra (Inspiracją był egipski bóg)- Posiada korpus człowieka oraz nogi i głowę sokoła. Prawa ręka, złożona z fragmentów obelisku, potrafi wygenerować ogromną moc - tzw. pocisk słoneczny, który spala oponenta. W walce z mniej znacznym przeciwnikiem używa kostura, którym okłada przeciwnika gdzie popadnie. Ewentualnie wyczaruje piorun lub kulę ognia :D

 

Ra1_zpsdbb3a313.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ekranowy tablet? u mnie np sie tak robi, ze jak maluje na tablecie, to potem musze pojeździć troche suwakami w te i we wte, zeby na monitorze też to ładnie wyglądalo. twoje prace nie wiem, czy z tego samego czy z innego powodu tez troche tak wyglądają, że aż proszą się, żeby przy nich troche jeszcze w balansie kolorów pocudować i by było lepiejowo c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druid w klimacie "Warhammer 40K". Czym się różnią od Space Marines? Ano tym, że ich koszary znajdują się w lasach rosnących na różnych planetach. Ale nie zbierają tam roślinek tylko trenują po to by siać zniszczenie na polu bitwy swoimi dwu lub jednoręcznymi sierpami. Dodatkowo przebywanie w dziczy wyostrza ich zmysły. Wyróżniają się również tym, że do pancerzy doczepiają kły lub rogi wcześniej upolowanych zwierząt. Szybcy, brutalni i skuteczni.

 

druid_zps8424d71c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten robot byl dla mnie fajny do momentu w ktorym zobaczylem, ze jego nogi sie koncza na kolanach xd ilustracja sama w sobie ciekawa, troche kolory przesycone moim zdaniem, ale design nóg to ja bym zupelnie poprawil, patrzac na tego robota czuc ze mu czegos brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosna drużyna goblinów :)

 

goblins_by_grafik1991-d8ryuvu.jpg

 

Opis rasy:

Rasa małych i bardzo zielonych istot podzielonych na klany. Mistrzowie kamuflażu i zasadzek. Nie mają stolicy, miast, wiosek.

Za to chętnie napadają na osiedla innych ras. Potrafią przejmować wrogie osady i dostosowywać do swoich potrzeb. A kiedy

nic nie nadaje się do wykorzystania lub zjedzenia a to co można było zniszczyć zostało zniszczone opuszczają miejsce i szukają sobie

następnego.

Opis poszczególnych jednostek w kolejności od lewej strony:

Wieprze - jeźdźcy goblinów dosiadający oswojonego dzika. Uzbrojenie: mała tarcza oraz długa broń drzewcowa i oczywiście opancerzony dzik.

Alchemicy - tworzą bomby oraz ekstrakty modyfikujące parametry życiowe innych goblinów. Posiadają podstawową wiedzę magiczną.

Wielcy - bardzo silne i bardzo mocno zmodyfikowane gobliny. Walczą czym popadnie ale najbardziej lubią dwa szerokie ostrza. Większe od innych jednostek.

Łucznicy - goblińscy strzelcy. Posiadają zatrute oraz zapalające strzały. Często ich oczy poddawane są zmianom.

Skrytobójcy - najmniejsze z goblinów, posiadające najlepszy słuch, węch i wzrok. Poruszają się cicho eliminując wrogów. Mistrzowie zasadzek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności