Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed Modeling #59 - Japońska Broń Biała


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Smoku, mi się wydaje, że bardziej chodziło o 1 plik, bo rice wrzucił 2, ale widać już poprawione :)

Co do glossa, to też myślę że może być, byle by materiał był w 1 kolorze.

Edytowane przez Paveu69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem sprawdzić w google o czym mówisz ;)

Parę błędów rzeczywiście popełniłem i wiele można byłoby poprawić, ulepszyć. Nie miałem już jednak czasu. Pewnie w wolnych chwilach do tego modelu będę wracał i z czasem go dopracuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naginata

 

pierwszy raz biore udział w tego typu bitwie więc jesli cos robie nie tak to po prostu napiszcie ;) .. model w zbrushu .. 120 min kolo 4 mil poli ..moze kidys zrobie retopo ..

 

naganatakopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Początkowo skręcałem siatkę modyfikatorem, ale w końcu ręcznie poprzesuwałem vertexy. Musisz kombinować metodą prób i błędów, co chwilę sprawdzając jak siatka wygląda pod turbosmooth.

Później wkleję siatkę bez smootha, tak żeby było widać co i jak, ale nie wiem czy to Ci pomoże. Czysta siatka zupełnie nie przypomina rezultatu końcowego.

Edytowane przez chipmunk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt nie jest najlepszy, za dużo mi zabrała ta gwiazdka ninja, bo najpierw probowałem booleanem ,ale zostały dziury, pozniej arayem ale tez mi miernie wyszlo w koncu odwzorowałem od obrazka linem i dlatego nie zostało mi czasu na reszte, zwlaszcza na ten magazynek bębnowy ;(

pewnie ze grałem ;P z tego co wiem to chłopaki z Ogrodu Balamb zrobili spolszczenia do kilku czesci z serri FF, siódemkę testowałem i nawet przyjemnie się gra z polskimi napisami - to tak nawiasem ;)

Smoku dzięki wielkie, widząc Twój poziom głos od Ciebie jest zaszczytem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności