Skocz do zawartości

Domyślnie Tygodniowy Speedpainting #144 - Diablo


Rekomendowane odpowiedzi

clear.gif Tygodniowy Speedpainting #144 - Diablo

Lepszego czasu na ten temat nie będzie...!

 

 

 

Regulamin:

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

 

Nagrody:

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

 

 

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 27.05.2012 23:59

SONDA: 28-30.05.2012

Edytowane przez JakkaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to pierwszy w chwili wolnej , pewnie zrobie jeszcze coś.

Dzieciaki nie grajcie za dużo!!!

diablo3d.jpg

PS. konkretny artbook wyszedł do diablo 3. Na allegro juz jest .

@rice spoko ale nie wiem czemu widze w nim chewbacc'e .

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznałem że to dobry moment na przetestowanie Krity i wrzucenie czegoś. Zasiedziałem się jednak 2h wiec można ten obrazek pominać, ale i tak wrzucam:

11ahonl.jpg

 

Swoją drogą muszę przyznać, że Krita daje radę. Znacznie lepsza i szybsza niż GIMP, a opcji konfiguracji brushy to więcej niż w PS'ie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie taki cukierek z wyobraźni + słuchanie soundtracków z Diablo III ;) (1h rysowania)

Pewnie jeszcze poprawie nieco symetrie i skalę. ;)

TSPDiablocukierek.jpg

 

Ice świetna dynamika, podoba mi się! ;)

Pasitrek co on taki pofalowany? porysuj trochę ciałek,szybkie szkice, ale z obserwacją i mierzeniem, najlepiej całych sylwetek od ogółu do szczegółu to nie będziesz miał problemów z rysowaniem ich. ;)

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piofoks

Nie kupiłem w dzień premiery ... a teraz nigdzie nieeeemmmmaaa

Niech już dadzą ta dostawę świeżych pudełeczek ;]

 

diablofanartpiofoks.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamesanin bardzo fajny pomysł. Przy takiej ilości czasu lineart dużo kosztuje czasowo, można zaoszczędzić na czasie rozstawiając plamy i z nich wyławiać bryły i ostrość ;)

no ok jest 1,5h Mój speed finish:

TSPDiablocukierekmojover.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sondy nie odpalę na pewno wcześniej niż jutro koło południa. Więc jak ktoś należy do nocnych marków spokojnie może jeszcze coś wrzucić. Swoją drogą nie wiem czy wygrana nie jest tym elementem, który powoduje że jest tyle prac ile jest. Może wymiatacze unikają udziału w TSP bo nie mają czasy na takie bzdety jak ustawianie sondy. Stąd mam pytanko do władz... oraz propozycję do uczestników.

 

Pytanie jest takie czy nie dało by się zrobić jakiegoś silnika do tych bitew? Gdzie każdy wrzucał by pracę a resztę by robił automat? Kiedyś coś takiego działało już przy Digarcie. Ale zdechło bo nie działało na samym Digracie. Nie znam się na programowaniu tak tylko rzucam na rybkę.

 

A propozycja jest taka żeby choć w ten sposób ułatwić życie organizującym sondy,żeby były dwa wątki. Jeden na finały gdzie wrzucało by się jedynie prace i nie komentowało a drugi do dyskusji.

 

Od razu mówię, że nie chcę wywoływać jakiejś wielkiej dyskusji a jedynie sygnalizuję temat. W sumie to nawet nie jest pewnie odpowiednie miejsce na takie dywagacje ale... tak mnie naszło.... spontanicznie, więc piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności