Skocz do zawartości

RavenTale Online


Rekomendowane odpowiedzi

logocd.png

 

 

Witajcie community Max3d.pl!

 

W tym temacie chciałbym wam nie co przybliżyć, co gdzie i jak.

 

Wprowadzenie

Witajcie, jestem Sylwester Kozieł, jestem Project Managerem oraz Lead System Designerem gry MMORPG - RavenTale Online. Jesteśmy już w tej fazie produkcji, gdzie wasza pomoc jest niezbędna do kontynuowania produkcji. Jedyne co może was zasmucić to... Projekt jest Non-Profit, więc nikt nie otrzymuje wynagrodzenia pieniężnego za poświęcony czas.

khalak.jpg

 

Coś o Projekcie

Cóż, mogę powiedzieć że jesteśmy jeszcze w fazie konceptów (Jednak pierwsze modele envi są już w drodze). Jeśli chodzi o samą grę, to będzie to gra MMORPG, osadzona w mrocznym świecie fantasy, w oprawie czysto bajkowej (taki absurd, bo jak można przedstawić mrok i śmierć w bajce?). Naszą główną zasadą jest "Stary gameplay w nowej oprawie graficznej". A z czego korzystamy? (Wielu z was może mnie w tym momencie wyśmiać) Korzystamy z CryEngine 3. Mamy zamiar zastosować tutaj kilka nowatorskich rozwiązań (m.in. System Keep'n'Castle, Rozwinięty system Gildii, Elementy Strategii RTS). Gra będzie nastawiona głównie na PvP, jednak miłośnicy PvE także znajdą tutaj coś dla siebie, pokonując masy Outdoor Bossów, Instancji, Rajdów, Ekspedycji czy Eventów.

humana.jpg

 

Co już mamy?

Cóż... Bardzo wiele (Oprócz ogromnego zapału i chęci) nie mamy. Aktualny stan to około 70 stron (A4) fabuły, kilka(naście) koncept artów, niebawem będą pierwsze modele Envi, oraz Kilka stron (A4) opisanych systemów. Bez waszej pomocy nie ruszymy, więc proszę naszego skromnego zasobu nie brać "na poważnie".

szkielet.png

 

Kto może nam pomóc?

Pomóc może nam... Każdy! Jednak aktualnie najbardziej poszukujemy:

-Grafików 3D którzy: *Mają trochę wolnego czasu, chęci, umieją się zaangażować, umieją pracować w zespole*, pokazanie portfolio było by mile widziane.

- Grafików 2D którzy: To co wyżej* + Chociaż średnie umiejętności rysowania/Tworzenia tekstur.

- Koncept Artystów: To co wyżej* + Przyzwoite umiejętności rysowania. Portfolio było by mile widziane.

- Game Designer (Wszystkie pozycje): To co wyżej* + Znajomość rynku gier, umiejętność spisania myśli na papier, wskazany byłby komunikator. No i oczywiście głowa pełna pomysłów! :)

- Level Designer: To co wyżej* + Znajomość silnika CryEngine 3.

krasnoludkopia.jpg

 

Kontakt

Skype: currezjeh

E-Mail: [email protected]

Strona: W fazie tworzenia.

Telefon: 516 596 339

GG: 160959

 

wikgfinalrnqrwwp.png

Edytowane przez Senzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witajcie po małej przerwie! :)

Otóż aktualnie największe zapotrzebowanie mamy na Character Artist's oraz Architecture Artist's!

Niestety jeszcze nie możemy zapewnić wynagrodzenia pieniężnego, jednak jeśli dalej będziemy rozwijać się w tym kierunku, już niebawem powinniśmy dostać pierwsze profity.

Kilka kolejnych artów:

dejmon.png

beznazwy1vo.jpg

agresorm.jpg

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zamiar zastosować tutaj kilka nowatorskich rozwiązań (m.in. System Keep'n'Castle, Rozwinięty system Gildii, Elementy Strategii RTS). Gra będzie nastawiona głównie na PvP, jednak miłośnicy PvE także znajdą tutaj coś dla siebie, pokonując masy Outdoor Bossów, Instancji, Rajdów, Ekspedycji czy Eventów.

 

a czegos mniej ambitnego nie sprobojecie? np przejecie wladzy w unii europejskiej, albo skonstruowanie wachadlowca?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, ja wiem ze moje sarkazmy nie sa najwyzszych lotow.

Chcialem tylko zwrocic uwage ze branie sie za mmorpga przez team bez doswiadczenia jest powrownywalne z braniem sie za zbudowanie Taj Mahal przez 2 gosci ktorzy do tej pory obslugiwali betoniarke.

Jestem jak najbardziej za nauką przy hobbistycznych projektach. Bylo juz tu na forum sporo dyskusji na ten temat (nawet jedna wciaz leci odnosnie animacji Dziadka) - o wiele wiecej daje maly ale skonczony projekt niz mega ambitny ktory nigdy nie wyjdzie poza pierwsze fazy produkcji. W tym momencie powstaje mase ciekawych gier indiee w klimatach RPGowych, Dungeons of Dreadmore, Legend of Grimrock itp. Wszystko robione przez malutkie teamy na minimalnym budrzecie.

Ale ktos piszący ze beda robic gre z pvp, zamknami, elementami rts, instansami i tak dalej nie ma pojecia ile czasu i energii zajmuje zrobienie czegos takiego. Dlatego zaproponowalem cos mniej ambitnego a bardziej wykonalnego.

 

pozdrawiam

 

 

ps: jesli ktos kto wymyslil ten projekt, popatrzyl sie na tą wielgachną liste zalozen i pomyslal "tak, jestesmy w stanie to zrobic" to jeden sarkastyczny komentaz na forum raczej go nie zniecheci :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no fakt, może wszystkie te założenia co są tutaj, to lekka przesada, i tak 3/4 zmieni się podczas produkcji ;) Jednak mimo tego, będziemy powoli i dokładnie robić wszystko po kolei, tak aby z papki wyrzeźbić coś wspaniałego ;) Nie mówię że jesteśmy pro imba elo i zrobimy to w rok, każdy z nas ma obawy że projekt upadnie, jednak każdy jest także napalony aby spróbować, bo jak się nie spróbuje to będzie się żałowało ;) Cóż, aktualnie dalej poszukujemy ludzi odpowiedzialnych za modelowanie postaci.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, ja wiem ze moje sarkazmy nie sa najwyzszych lotow.

Chcialem tylko zwrocic uwage ze branie sie za mmorpga przez team bez doswiadczenia jest powrownywalne z braniem sie za zbudowanie Taj Mahal przez 2 gosci ktorzy do tej pory obslugiwali betoniarke.

Jestem jak najbardziej za nauką przy hobbistycznych projektach. Bylo juz tu na forum sporo dyskusji na ten temat (nawet jedna wciaz leci odnosnie animacji Dziadka) - o wiele wiecej daje maly ale skonczony projekt niz mega ambitny ktory nigdy nie wyjdzie poza pierwsze fazy produkcji. W tym momencie powstaje mase ciekawych gier indiee w klimatach RPGowych, Dungeons of Dreadmore, Legend of Grimrock itp. Wszystko robione przez malutkie teamy na minimalnym budrzecie.

Ale ktos piszący ze beda robic gre z pvp, zamknami, elementami rts, instansami i tak dalej nie ma pojecia ile czasu i energii zajmuje zrobienie czegos takiego. Dlatego zaproponowalem cos mniej ambitnego a bardziej wykonalnego.

 

pozdrawiam

ps: jesli ktos kto wymyslil ten projekt, popatrzyl sie na tą wielgachną liste zalozen i pomyslal "tak, jestesmy w stanie to zrobic" to jeden sarkastyczny komentaz na forum raczej go nie zniecheci :)

 

Panie menedżer, radziłbym przeczytać dokładnie posty miracha, i przemysleć.

Ja ze swojej strony chciałbym zaapelować o niespamowanie pm-ów użytkowników prośbami o współpracę.

Bumpy wątku też nie są mile widziane.

Ja wiem że jak się człowiek nazwie gejm dizajnerem, tim lidem (k*źwa co to jest "lead system manager"?) to trochę mu odbija. Szczególnie jeśli taką karierę robi się w gimnazjum czy liceum będąc.

Ale jak się wrzuca takie requesty na fora i nie dostaje się odzewu - to może jest to jakiś trop?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje słowa i tak nie zniechęcą mnie do zaniechania projektu. Fakt, kilka rzeczy nie było przemyślanych (szczególnie ten niecny plan spamu z propozycjami - za co najmocniej przepraszam). Jednak mmo to już dawno przeżytek, teraz tworzymy zupełnie coś innego, oraz prostszego do zrobienia ;) A co do tego całego "Lead system designera" to tak, chciałem troszkę "poważniej" zabrzmieć ale wyszło jak wyszło i zostaje przy "gejm dizajnerze". Po prostu staram się, ucząc się na błędach, aby coś w tym kierunku osiągnąć i po prostu zdobyć doświadczenie ;)

Btw. Dzięki za krytykę, bardziej motywuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności