Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Motorboat concept [EDIT: model w skali]


FF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dawno nic nie wrzucalem to wrzuce projekt motorówki jaki zrobiłem ostatnio na zaliczenie na studia.

Model zrobiony w Rhino (pierwszy raz cos w nim robiłem) i wyeksportownay do maxa i renderowany w v-rayu.

Całe renderowanie było przygotowane w extremalnei krótkim czasie (trzeba było zdązyć na zaliczenie:P) ale w sumie jestem nawet zadowolony.

 

06forum.png

04forum.png

sideforum.png

 

W tym semestrze musieliśmy zrobic model w skali i o co to mi wyszlo:

male.jpg

male2.jpg

Model był wydrukowany w częściach na drukarce która mamy na uczelni. Całośc ma 30cl długosci. Drukarka niestety jest bardzo średniej jakości wiec później na cały model poszła szpachla samochodowa. Duzo zabawy z tym bylo ale wyszlo chyba nawet ok. Jako że model był drukowany na uczelni za darmo (chociaż ogólnie i tak wydałem na to sporo kasy) to musi on zostać na uczelni po oddaniu;/ Tego mi najbardziej szkoda bo na półce by sie ładnie prezentował:P

 

pozdrawiam

Edytowane przez FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Design niczego sobie, podoba się, pierwszy render też. Szkoda, że rzuty niedoświetlone. Btw, na rzucie z tyłu widać, że linia dachu była rzutowana od góry - jest w kształcie litery S. Pochwal się siatką, zebrą etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawne, ładne, ale za serce nie chwyta. Troszkę można odnieść wrażenie, że powstało po zerknięciu gdzieś na projekt łodzi Bugatti bodajże i nowego Design Lab Peugeot.

Tematyka dobra, brakuje tego tutaj, więc mam nadzieję, że jeszcze czymś fajnym zaskoczysz:)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

Co do uczelni to Architektura na Politechnice Poznańskiej ale nie ma sie czym podniecać, tylko raz sie takie coś robi:P W trakcie jednego semestru sie projektuje i robi model 3d a drugiego sie wykonuje makiete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności