Strona 56 z 84 PierwszyPierwszy ... 646515253545556575859606166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 836

Wątek: Teczka 2D Kalberos

Member
    Awatar Igi
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Wiesz, też strasznie dużo zależy od autopromocji i wciskania nosa wszędzie, ale to czy tak robisz, zależy głównie od Twojego charakteru. Bo niestety zasada "siedź w kącie a znajdą cię" chyba nie działa.

Member
    Awatar grass
    Podziękowania

Domyślnie

Dokładnie to co Igi pisze , trzeba się umieć sprzedać ( zobacz Noaha Bradleya ) i nawet nie trzeba specjalnie wymiatać. W myśl zasady że kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą w końcu ludzie zaczynają łykać byle kloca bo ma odpowiedni podpis.
    Co do samego zarobkowania to ludzie chcą żyć z rysowania smoków itd a przydałoby się trochę 3d i innych umiejętności bo nie samymi smokami człowiek żyje ;)

Member
    Awatar Dobry Pasterz
    Podziękowania

Domyślnie

Zasada "siedź w kącie a znajdą cię" nie działa napewno. Nazwałbym ją reczej przestrogą czego nie należy robić. Wręcz odwrotnie, im więcej ludzi zobaczy Twoje prace tym lepiej. Sytuacja w której pracodawca w zbroji z banknotów przygalopuję na swoim białym jednorożcu pod zapomnianą wieżę w której jesteś zamknięty reczej nie jest zbyt prawdopodobna. Musisz " otworzyć stragan" z konkurencyjnymi i ciekawymi produktami :D ustawiony obok innych stoisk. No i nie wolno dopuszczać do siebie myśli w stylu "nie mam roboty", "moja skrzynka mailowa i tak jest pusta...", itp. bo takie myślenie tylko szkodzi.

Żeby nie było, że wpadam z pustymi rękami łap link, może znajdziesz w nim coś ciekawego:
    http://www.youtube.com/watch?v=f91OVM8Gzxg

No pamiętaj Kalberos... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!!!11 :D

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

nie chciałbym dołączać do grupy 'nie znam się, to się wypowiem', ale dziś widziałem fajne video Łukasza, ktory późno się obudził (ma 30+) ale zrobił to z odpowiednią energią na rynku po tysiąckroć trudniejszym niż grafikowanie.

https://www.youtube.com/watch?v=OAoTJfXRDtI
    nosiłem kalesony zanim było cool

Banned

Podziękowania

Domyślnie

Ale on miał oferty, pracy, tylko Kasa się nie zgadzała :D

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

:O wolniej bo za dużo tego.
    Kramon ciekawych rzeczy sie o sobie dowiaduje...
    dalej
    Olaf dzieki, zobaczę

Dobry Pasterz... na ile moge tak tylko staram sie gdzies pokazywac, za mna juz 2 wernisaze i wywiad ale to hmm to nic na dzisiejsze czasy musialbym miec milion lajkow na fb

grass tego nie ma co komentować bo od zawsze tak było i będzie.

Igi dzięki to samo co powyżej, nie siedzę w kącie, tylko nie lubie byc nachalny

Rotcore ważne żeby sprawiało ci to radość , robic to z luzem a nie z przymusu, tylko teraz pytanie czy dalej siedziec w kiosku i rysowac sobie dla hobby czy wiecej czasu posiwecic rysunkowi i starac sie gdzies wdrążyć nie koniecznie w tym kraju

rymin czasami jak masz glupią nadzieje nawet 1001 raz kiedy wyslesz cv moze byc tym dobrym trafem, wez pod uwage ze wiekszosc maila takich jak nasze trafia im do spamu nawet tego nie widza to jak lossowanie numerku

mysz to jest gonitwa przez caly czas, tu nie chodzi o kokosy tylko hmm inaczej sie pracuje z mysla ze za to np moge kupic cos nowego przydatnego, niz siedzisz i bazgrasz rozmyslajac nad tym... co dalej ?? Byc moze za duzo mysle, wiem ze chce jeszcze wiece (nie mowie tu o kasie) nie mam satysfakcji z tego co jest teraz komus sie to podoba a mi nie dla mnie to szkic, moze kiedys sie go wykonczy albo wyladuje w folderze "smietnik" lub pojdzie do kasacji. Szukam, eksperymentuje bawie sie czasami godzinami czasami godzinke ale chce byc jeszcze lepszy.

sorka ze bez znakow polskich za duzo pisania przewaznie tyle nie pisze az sam sie dziwie ze tyle napisalem...pozdro i powodzenia ludziska
    www.facebook.com/kalberos | http://kalberos.blogspot.com/ | teczka2d | artstation
    jeśli myślisz, że jesteś w czymś zajebiście dobry, pamiętaj, ale to zawsze pamiętaj, że gdzieś żyje jakiś azjata, który jest o niebo lepszy od ciebie

Member
    Awatar Dobry Pasterz
    Podziękowania

Domyślnie

2 wernisaże i wywiad? Cool! :] Moja najlepsza praca na deviancie ma 12 (słownie: dwanaście) odsłon :D:D Ale i tak spoko, wyciągam z tego wnioski.

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

tym sie nie przejmuje, tutaj jest kwestia kategori i klepania fan artow na tym polega teraz deviant.
    Teraz takie cos robie jak kogoś to interesuje: http://www.behance.net/wip/369233
    www.facebook.com/kalberos | http://kalberos.blogspot.com/ | teczka2d | artstation
    jeśli myślisz, że jesteś w czymś zajebiście dobry, pamiętaj, ale to zawsze pamiętaj, że gdzieś żyje jakiś azjata, który jest o niebo lepszy od ciebie

Member
    Awatar kamesanin
    Podziękowania

Domyślnie

ogrodnictwo panie kalber ogrodnictwo Arrrrrrr :)

Member
    Awatar grass
    Podziękowania

Domyślnie

kame wszystkich nas to czeka chyba ...

Uprawnienia umieszczania postów