Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Lexus IS 250


vision3d

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

przedstawiam prace wykonana wspolnie z fotografem Tomkiem Olszowskim (http://www.tomekolszowski.com).

Tlo zostalo wykonane wlasnie przez Tomka gdzies w Grecji:) Niestety nie udalo sie zlapac zadnej hdrki, wiec totalnie improwizowalem ze studiem, bawiac sie swoimi wlasnymi mapami, ktore mialy zblizone warunki oswietleniowe.

Calosc dopieszczona wspolnie w Photoshopie.

 

 

hd_c6ff8bbdaffab639e93f4861610b0901.jpg

 

hd_37e065ef61a48a7e737e16fcf928575f.jpg

 

hd_ac77906f45bd69484e4a93ec6192b989.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak zwykle świetnie, klasa. Naprawdę podoba mi się to rozmycie. Mam pytania co do niego ;).

 

Backplate był stilką? Wszystkie elementy, np. góry w tle pochodą z jednego ujęcia? Jak nadałeś takie rotacyjne rozmycie, o różnej sile dla obiektów na różnych planach? Szczególnie jestem ciekaw jak wybrnąłeś na zakręcie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowy błąd to że pisze tam IS250

trzeba zmienić 2 na 3 i już jest więcej emocji

IS 350 schodzi poniżej 5s do setki ,

a ostra jazda kończy się na słupie , co przetestowałem niestety osobiście :)

 

ale uwielbiam tą brykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden ze mnie specjalista, ale mi coś nie gra. studyjne wychodzą Ci o niebo lepiej. auto wygląda, jakby je lekko stuknąć to by się rozleciało na kawałki :) może nie szklane, ale porcelanowe co najmniej. no i z bzdur - ten kierowca chyba nie patrzy na drogę ;D koniec końców jednak, kawał dobrej roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po czym wnioskujesz, ze nie patrzy? dosc dziwne przypuszczenie ;) co do porcelanowatosci to akurat o taki look mi tutaj chodzilo. Czy kazda wizka w scenerii musi byc realistyczna? tutaj bylo duzo sztucznego doswietlania, w celu uzyskania bardizej ilustracyjnego wrazenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówię, żaden ze mnie specjalista. to raczej wrażenia laika - też potrzebne ;) skoro tak miało być, to Ci się udało :) a że kierowca nie patrzy, tak mi się wydaje, że ma głowę zwróconą jakieś 30 stopni w prawo... ale w sumie to zakręt, więc powinien tak mieć. ale - to była raczej uwaga na wesoło. kto by się czepiał takich bzdur - słusznie czy niesłusznie. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie poza modelem auta nie ma tu nic fajnego, carpainting słaby, kompozycja jak kto uważa wg. mnie nie przekonywująca, ta dominanta kolorystyczna brązu również słabawa tło tak pociągnięte motion blurem, że aż oczy bolą i w sumie to ono przykuwa główną uwagę, jasna sprawa trzeba się przy tym było napracować ale do mnie ten obraz nie trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super to wygląda. Jedyny minus to że nie ma więcej ujęć :) Mam pytanie, koła też są rozmywane w tym programie co tło czy renderowane w maxsie na z motion blur? I ten cień od auta, dodany w szopie czy też z maxa? Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności