Skocz do zawartości

Jakub_Grygier_DEMO_REEL_2012 Digital Matte Painting


norden

Rekomendowane odpowiedzi

Hej forum.

Zapraszam do obejrzenia mojego reela na zakonczenie roku 2012 z zakresu Digital Matte Paintingu oraz Environmentu. Demo mozna obejrzec na vimeo w HD lub na mojej oficjalnej stronie w nie HD gdzie dostepne sa rowniez moje koncepty i dmp w postaci obrazkow. Niestety zostawilem wiele prac w domu na dyskach. Zestaw prac ukazuje jedynie to co udalo mi sie wyzbierac na sieci. Z czasem bedzie updejt. Oficjalna radze otwerac pod Mozilla/firefox.pozdro J. Grygier zwany nordenem

 

linki:

demo reel vimeo:

demo reel youtube: http://www.youtube.com/watch?v=P-UlMdpezD8

moja strona portfolio: http://grygier-art.com/index.html

reel2012a.jpg

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ola-f >//Nom wypadaloby w sumie zrobic liste co gdzie jak, ale absolutnie nie dodawac jej do klipu samego w sobie kazdy kto ma to obejrzec docelowo zapewne wie gdzie patrzec. Nie wiem czy ta lista jest potrzebna. W wiekszosci ujec sam dlubalem sa ze 3-4 gdzie praca byla dzielona. Ale to tez czasem ciezko powiedziec bo zdarzalo sie ze konczylem po innych albo ktos dodawal cos po mnie. W ujeciu z "wulkanem" Kronosem i kolumnami ok. 4 osob probowalo zrobic finalny "wulkan" : ) Mi sie udalo przekonac supervisorow do mojej wersji jako czwarta osoba ktora w tym babrala po 3 tygodnia od rozpoczecia ujecia. Czasem nie da sie powiedziec kto ile wlozyl w shot. Na pewno jest wiele kompozycji ale to juz po DMP. Duzo nadymili chlopaki... Cala reszta nie z Wrath to z cala pewnoscia rzezane moja lapa bylo calkowicie. chbya ze o czyms nie pamietam. Taaadek z forum chyba cos mieszal przy shocie z Melancholii po mnie przy chmurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie tak dawno..... za komuny.... była zbiorowa odpowiedzialność... i już to wróciło...???...:))... nie wiadomo co kto zrobił... nawet jak ktoś rozwala wielotonowy blok marmuru potylicą.... :))))... a ja myślałem, że to wszystko Twoje...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norden: gratz! ;]

 

jeszcze nie tak dawno..... za komuny.... była zbiorowa odpowiedzialność... i już to wróciło...???...:))... nie wiadomo co kto zrobił... nawet jak ktoś rozwala wielotonowy blok marmuru potylicą.... :))))... a ja myślałem, że to wszystko Twoje...!!!

 

Zazwyczaj do demoreela dolacza sie osobnego pdf'a (tzw breakdown) z szczegolowym opisem co zostalo wykonane w danym ujeciu (takie sa wymagania rekrutacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek> Akurat rozwalanie kamienia potylica bylo calkowicie moje. Nawet animacje zrobilem do tego... takie trikowe ujecie z prosta animacja poklatkowa w 2D... Niestety slabo wyglada w filmie bo pol kadru to plaski kamien... Jeszcze tam jest nic nie znaczace tlo za aktorem... ale to akurat zajelo moze ze 40 minut. Z peknieciem walczylem z tydzien bo chcieli dodatkowe maski i projekcje na geometrii. Z czego w finalnym edicie widzimy tylko pierwsze uderzenie.

 

beny>// No tak material na 2013 teoretycznie juz mam tylko musze poczekac jakies 9 miesiecy. I chyba z punktu widzenia DMP bedzie to nawet ciekawsze. zobaczymy...

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności