Skocz do zawartości

Cor Upp!


COR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć! Postanowiłem, że będę uzupełniał bardziej na bieżąco, także kilka ilustracji które wykonałem w ostatnim czasie i konceptów wykonanych na potrzeby własne.

Przy okazji chciałbym pogratulować organizatorom i uczestnikom zorganizowanej wystawy Polskiej Grafiki Cyfrowej, świetnie było osobiście poznać i wymienić się doświadczeniami z ludźmi z maxa i nie tylko. Mam nadzieję, że to nie ostatnia taka impreza u nas:)

 

przygoda Don Kichota część 2ga (zdecydowalem że zrobię z tego mini serię)

DonKichotJourney_zps56be8b2c.jpg

 

TheforestofGolem_zpsab83376d.jpg

 

z tego jestem średnio zadowolony, ale jak to ktos dobrze okreslil "done is better then perfect":)

snowfininsh_zps85871f5e.jpg

 

cyberelf_zps3a953cf0.jpg

 

i trochę lineartu który sobie leżał na dysku:

 

trollzbroja_zpsc4058732.jpg

 

trollhelmet2_zps9a6791e2.jpg

 

elfka13_zps8a56efc2.jpg

 

dragunsy_zps2068ac0e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te stworki idące przez las Ci teraz bardziej realistyczne wyszły, ale i tak jakoś bardziej podoba mi się poprzednia wersja ;)

jeśli chodzi o szkic tej elfki elficy (elfica zdecydowanie lepiej brzmi :D) to takie dwie rzeczy:

-zobacz na jej prawą rekę! :D

-zazwyczaj się tak robi że noga trzymająca ciężar jest trochę większa, dość logiczne bo mięśnie są napięte. U ciebie jest akurat odwrotnie.

 

BTW dalej miotasz, w tym akurat wiele się nie zmieniło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki krokami nadejszła sesja więc i czasu trochę mniej na rysowanie. W miare regularnie staram się robić speedy 50min w fejsbukowej grupie, których paczkę wrzucam.

Na początek cyberpunkowa ilustracja "Return"

cybergirl5_zps152c07b0.jpg

 

speedy

 

cavedragona_zps506e8faf.jpg

 

whale_zps7d63359e.jpg

 

Chinasrocketsoldierspeedpaint_zps0f0eb078.jpg

 

RainStreet_zps400e7c7c.jpg

 

knight_zps871c3cad.jpg

 

THEREDLANDS_zps277af310.jpg

 

wielki_zps7597d6c6.jpg

 

a i jeszcze dwa szkice

 

szkice23_zps34025e30.jpg

 

szkice2_zpsda8574cc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Pasterz, Tomasz G: dzięki! Solidniejszy up będzie dopiero jak się uporam z uczelnią:) Na razie jest tak, że pomysłów dużo a czasu mało. Na dysku leżą jakieś ilustrację które skończę jak się harmonogram zluzuje.

 

jankazmierczuk: Te spidy dużo dają, a co do "pomysłów" to już jak się zabieram to przy okazji staram się wpleść jakiś "storytelling" fajnie że zwróciłeś na to uwagę:)

 

Kames: Pomysł dziadka mi przypadł tylko muszę chyba jakąś ciekawszą pozę wymyślić, scenkę dorobić. No ale jak dorzucisz butelkę rumu, kto wie;D Dzięki!

 

KaliditusZaliditey: Dzięki! Robię co mogę, a widzę, że i z głodu nie umrę:P

 

Piret: Thx! a co tam nie ma nudy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mi się podoba jak swiatło robisz

w tym ostatnim ta gazeta konkretnie daje po gałach - gdyby typek trzymał ja normalnie (i ogólnie gdyby miał też trochę mniej sztywniacką pozę), to by było bezbłędnie i obrazek zyskałby spoooooro na klimacie imo

 

ogólnie więcej skończonych rzeczy bym tu chętnie zobaczył, zdecydowanie

jest siła, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szystkim! Ręka tam nie siedzi (albo trzyma ją tak jakby miał wy*ebane;) ) ale wyleciało mi, że mam to poprawić-.- Tymczasem kilka nowych

 

 

tu bash z grupy koneptowej Brainstorm, tematem było bodajże połączenie żołnierza z koścmi dina

-31F411-_zps50596b88.jpg

 

 

"kaczy krawat"

 

ducktie_zpsa2130f62.jpg

 

 

 

 

i ostatnie zlecenie po prostu Alien. w oryginale jest sporym bykiem bo przygotowany pod druk

 

Alien_fin1_zps4bdbb0fe.jpg

Edytowane przez COR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczy krawat super! Piękne pociągnięcia pedzlęm.

Obcego nie pochwalę bo:

 

1. Wiem z którego zdjęcia wziąłeś głowę

2. Zupełnie nie zapoznałeś się z anatomią tej postaci. 6 łap? Serio??? Totalna ignorancja.

 

Sorry ale jako entuzjasta uniwersum Obcego nie mogłem tego przemilczeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Na początku przeprosiny dla fanow Aliena, rzeczywiscie jestem wielkim ignorantem i nie robiło mi nawet różnicy czy on ma łap 6, 4 czy nawet 20:) Ale zdaje sobie sprawę, że wielu to może kłóć w oczy.

Mats co do tych skałek w tym przypadku to akurat proste kształty, jakaś tekstura i malowanko, kurde ciężko się opisuje proces może jakiegoś stepa strzelę przy którejś okazji:)

Tymczasem szykuje trochę nowych prac, miałem wrzucić jakąś paczkę, ale jak widzę jak mi to idzie "szybko" to może na początek podzielę się jedną skończoną:) "Leviatan"

Leviatan_zps3d971ac4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Pora odkurzyć teczkę, także wrzucam kilka rzeczy, które ostatnio dubalem. Dwa mattepaintingi plus sci-fi koncept. Dorzucam od razu linki z artstation dla lepszej jakości:)

 

https://www.artstation.com/artwork/hindu-castle

 

indieDMPfinally3_zpsdzsnpg6q.jpg

 

https://www.artstation.com/artwork/purple-bay

 

blueriver_zps6o3n391t.png

 

https://www.artstation.com/artwork/storm-812e046a-6bf5-428f-84dc-5c664a0823e7

 

storm2_zps1yrxs5mn.jpg

Edytowane przez COR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności