× nie × nie:  0
Strona 1 z 20 12345611 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 194

Wątek: saharaam

Member
    Awatar saharaam
    Podziękowania

Domyślnie saharaam

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Tak kraze wokol Maxa od dluzszego czasu, ale ze do niedawna mieszkalam w miejscu, gdzie pies dupa nawet nie szczeknie, bo zaraz go do zupy wsadza, to i cenzura mi nie pozwolila sie zarejestrowac.
    Pewnie to nawet nie jest miejsce dla mnie, ale z obserwacji wynika, ze jesli mam sie czegos gdzies nauczyc to tylko tutaj ha!
    Poza tym wrzucanie obrazkow na jednym forum z moimi ulubionymi artystami robi dobrze mojemu ego. W niewyjasniony sposob.
    Na razie jakies pikczersy prostsze z postaciami, niektore starsze, niektore nowsze, ale wszystkie 2012, reszte bede wrzucac w miare wykanczania/jak juz mi pozwola.

!!!!!!!!!!! Zrobilam to.
    Załączone obrazki Załączone obrazki  
    Ostatnio edytowane przez saharaam ; 02-03-16 o 21:57

Boski miszcz
    Awatar Lucek
    Podziękowania

Domyślnie

Naprawdę dają radę. Podoba mi się przymglona maniera i kolorki. Wrzucaj koniecznie więcej.
    Mini folio "Sztuka bez dobrego rzemiosła jest tylko kaprysem twórcy. Nie dyskutuję o kaprysach."

Member
    2x Challenge Corner
    Awatar Rotcore
    Podziękowania

Domyślnie

Ależ zdolne kobity mamy... dla mnie miodzio, fajnie malowane, widać emocje... pozdro

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

no zdolne zdolne, rewelacyjne :D
    www.facebook.com/kalberos | http://kalberos.blogspot.com/ | teczka2d | artstation
    jeśli myślisz, że jesteś w czymś zajebiście dobry, pamiętaj, ale to zawsze pamiętaj, że gdzieś żyje jakiś azjata, który jest o niebo lepszy od ciebie

Member
    Awatar karola-j
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo dobre solidne rysunki. Również czekam na więcej.

Member
    Awatar slabiak
    Podziękowania

Domyślnie

bardzo fajne, solidny warsztat :)
    troszke mi przypomina http://www.hgjart.com/gallery.asp i takie azjatyckie podejscie do tematu :)

Member
    Awatar saharaam
    Podziękowania

Domyślnie

Ah, Huang Guangjian, znamy znamy : ] Wielu Chinczykow tworzy w podobny desen, ale on to wyniosl do innego wymiaru... Wrocilam stamtad wlasnie, i chyba mi sie udzielilo... To sie przenosi ze smogiem ;p Stad ta mgla, haha.

Dziekuje bardzo, nie spodziewalam sie takich komentarzy!

Rainbow Soul!
    Awatar n-pigeon
    Podziękowania

Domyślnie

Oooooooooooo, bardzo, bardzo dobre, jest moc, szczególnie ostatnie. Oglądanie takich prac to rozkosz ^^

Jeśli naprawdę chcesz krytyki.
    Masz świetne kadrowanie i fajnie zagospodarowanie przestrzeni, no i boskie bryły. Bardzo mi się podobają również twoje grafiki na tle i niektórych powierzchniach oraz graficzne podejście do niektórych miejsc, włosy, ubrania.

Z rzeczy które można poprawić, to gospodarowanie detalem, król małp (? twarz mało małpia, ale ją kupuje tak czy inaczej jeśli to król małp) ma najbardziej wyrazisty detal na twarzy i naramienniku, i powoli przechodzi w bardziej proste powierzchnie ubrania, a potem w grafikę, bardzo fajnie to wygląda, ale rękawica która sąsiaduje bezpośrednio z twarzą mogła by być bardziej wypieszczona jak naramiennik, takie mam przynajmniej takie miałem pierwsze wrażenie, trochę zbyt odstaje. Myślę, że fajnie by było dodać nacisk łokcia na rękaw, albo bardziej trójkątny kształt, wygląda trochę jakby było czymś wypełnione w środku.
    Pierwszy portret ma trochę wymęczoną szyje i ramię, dużo widocznych śladów, wydaję mi się trochę za drobno. Sama szyja jest trochę za prosta, osobiście dodałbym lekkie miękkie wcięcie o kierunku od obojczyka w kierunku tylnej granicy włosów, w miejscu gdzie mięśnie pleców spotykają się z szyją, przełamało by to trochę tą prostą powierzchnię.
    Również od kącika ust do ucha jest łuk drobnych śladów, tam również bym lekko "uspokoił" powierzchnię.

Ale to jest marudzenie bardzo upierdliwych oczu jak moje ^^'

Jeszcze raz gratuluje świetnych prac, bardzo wysoka półka!
    Ostatnio edytowane przez CzAk1 ; 14-09-12 o 11:05
    google+ _ twitter
    GO GO CG RANGERS

Member
    Awatar saharaam
    Podziękowania

Domyślnie

No, wiedzialam ze pokocham Maxa hehe
    Wylapales chyba wszystko co mozna wylapac, bo ta malpa ma juz pare miechow, i tyle sie juz na nia napatrzylam, ze sama doszlam do takich wnioskow xD Teraz juz by to wygladalo troche inaczej. Mam nadzieje O.o' Ale wyladowalo w jakichs ImagineFXach i dostalo jakiestam wyroznienia gdziestam, wiec jakbym to teraz poprawila i wystawila (naprawde bardzo chetnie, bo patrzec nie moge) to troche chyba lyso ;)

A z babeczka i niedopieszczeniem, to faktycznie, cos sie z PSem nie moglam dogadac wyjatkowo i ciezko mi sie blendowalo :I Glupia, liczylam ze nikt nie zauwazy xD

Dzieki wielkie, jestem zachwycona <3

Rainbow Soul!
    Awatar n-pigeon
    Podziękowania

Domyślnie

Znam ten ból bardzo dobrze... ostatnio też zrobiłem jedną grafikę dla gry, grafikę oddałem, poszła nawet w obieg, może i klientowi się bardzo podobało, ale po tygodniu człowiek zmądrzał i jeden bardzo ważny element tak mi się nie podoba, że z złości chciałem ugryźć monitor :| ale niestety, jak to się mówi, po ptakach...

Tylko, że przy moim fopa, twoje to mikruski które dojrzy tylko ktoś straszliwie upierdliwy xD więc i tak nie masz co się martwić :)
    google+ _ twitter
    GO GO CG RANGERS

Strona 1 z 20 12345611 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów