Skocz do zawartości

najtkriss


najtkriss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmmm... człowiek by sobie chciał usiaść , odpocząć, jakiś film obejrzeć, może piwko wypić... aż tu nagle ktoś wrzuca jakieś zajebiaszcze prace do teczki i nie ma wyjścia... trzeba odpalać PS-a , pogłaskać intuosa i nadganiać..... :P :P świetne prace... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, updatejt z ubiegłego roku a górnicy odkopują, ehh. ale dobrze bo jakoś mi umkneło. Ta zajawka klimatami azjatyckimi bardzo fajna, ale coś nowego byś dał ;)

 

@ups, ale wtopa, przewinąłem za wysoko, prace swietne :)

Edytowane przez rice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie powinieneś skupić się na walorze. Obydwie ostatnie prace są bardzo jasne, zdecydowanie brakuje tutaj ciemnych tonów, po zamianie na czarno-białe od razu widać o co chodzi

29o318k.jpg

2e5r6l4.jpg

Ogólnie pierwszy digital bardzo mi się podoba, drugi o wiele mniej sam nie wiem gdzie mam patrzeć, ruch ręki tego faceta prowadzi w głąb obrazu jednak najbardziej przykuwający wzrok ( jak dla mnie to ten mózg ) znajduje się zaraz na pierwszym planie. Pomyśl nad czym najbardziej chciałbyś skupić tutaj uwagę odbiorcy.

Tak pozatym to myślę, ze ramię kolesia z brodą powinno być nieco dłuższe.

 

( Popracuj jeszcze nad tym pierwszym to ekstra )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rain - ramię kolesia niby wskazuje w głąb obrazu, ale pamiętaj że tam tytuł jeszcze jest. Ogólnie to wiem że nie specjalnie zaszalałem z tą okładką, na swoją obronę mogę tylko że autor chciał najprościej i najnudniej jak się dało.

 

A teraz update, kilka starych-nowych prac:

Legenda 5 okręgów

photobucket-venerabe-spiritt-chris-ostrowski-930_zpsods6gmww.jpg

photobucket-officers-lodge-chris-ostrowski-930_zps8ffpplpc.jpg

photobucket-on-storm-borne-wings-chris-ostrowski-930_zpslgivhgcx.jpg

photobucket-heisha-chris-ostrowski-930_zpskl4he3jm.jpg

photobucket-bamboo-irrigation-chris-ostrowski-930_zpsfsaomza6.jpg

 

Planszówko karcianka Tides of Time:

photobucket-tides-of-time-swiatynia-chri-ostrowski-930_zpsqlhmdyip.jpg

photobucket-tides-of-time-miasto-chris-ostrowski-930_zpsfxum8sez.jpg

photobucket-biblioteka-chris-ostrowski-930_zpstdkb49ww.jpg

 

I matte do pewnego studenckiego filmu

Tu jak się rusza

full:

photobucket-gold-chamber-chris-ostrowski-930_zpsygmg6ncc.jpg

plate:

photobucket-cave-plate-930_zpss5c2m6je.jpg

 

Cover do planszówki FUSE:

photobucket-fuse-cover-chris-ostrowski_zpsam2iioi1.jpg

Edytowane przez najtkriss
dorzucenie obrazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholerka, nie wiem jak mogłem nie zauważyć teczki takiego badassa, ale za wszystkie arty do L5R wielki szacunek. Mam też do w Ciebie w związku z tym kilka pytań :P

 

Natomiast jesli chodzi o dzisiejszą wrzutkę Tides of time #1 i #3 bardzo eleganckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Envirosy piękne, światło ślicznie robisz ale warto żebyś też postacie dopiął do tego poziomu bo teraz za często są połamane, nieproporcjonalne a ich gra jest wymuszona, a w szczególe to: Spiritt ma za krótkie nóżki.

Storm niby oki ale bardzo uciekł dynamizm i trochę płasko wyszła, można było spróbować wydobyć więcej ze skrótów perspektywicznych, albo spojrzeć na nią bardziej z dołu.

Fuse - postacie w tle są spoko, ta frontalna nie siedzi w perspektywie, dość sztucznie się przechyla torsem do kamery i to dosłowne wskazywanie palcem widzowi na co ma patrzeć to nie najazgrabnieszy chwyt storytelingowy. Widać tą bombę naprawdę dobrze, wyeksponowałeś jak trzeba i nie ma fizycznej potrzeby na taką tautologię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie.

Najbardziej ta lekkość z jaką autor potrafi stworzyć ten baśniowy realizm swoich prac...

Przeglądając ostatnio te prace, aż poczułem ukłucie zazdrości i postanowiłem stworzyc cos w podobnych klimatach...

Wynik poniżej.

 

p>

Edytowane przez JonJoan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności