Skocz do zawartości

[Thinking Particles] Wstęp do myślących cząsteczek w C4D, cz.1


OkTuts

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post, więc wypada się przywitać.

 

Nazywam się Michał Wójtowicz i na co dzień zajmuję się postprodukcją w firmie Obraz Kontrolny.

Jak dobrze wiemy - w naszym fachu bardzo ważną rzeczą jest nauka. Oczywiście możemy się obyć bez niej, ale w krótkim czasie staniemy się pośmiewiskiem, tak jak ci, którzy nadal próbują udowodnić wyższość VHS nad cyfrowymi nośnikami HD. To oczywiście żart, ale obrazuje to jak szybko zmieniają się trendy w dziedzinie Motion Graphics.

 

Bardzo ważną rzeczą jest samodoskonalenie, ale często spotykamy pewne przeszkody - nie chce nam się, rozprasza nas coś fajniejszego lub po prostu mamy robotę do wykonania. Ja tak właśnie mam. Dlatego stworzyłem taki eksperyment - nagrywając tutoriale do Cinemy i After Effects będę starał się rozebrać na czynniki pierwsze jakieś filmy, animacje. Będę starał się je odtworzyć od zera. Dzięki dodatkowemu kopniakowi, jakim jest fakt, iż ktoś to później zobaczy, skomentuje i (mam nadzieję) podpowie, że można coś zrobić w prostszy sposób, będę miał motywację, by kończyć rozpoczęte projekty, przy których sam się czegoś uczę.

 

Tyle tytułem wstępu, przejdźmy więc do pierwszego tutka, którego temat to "Wstęp do myślących cząsteczek".

 

 

Tutorial został nagrany na początku tygodnia i już wziąłem się za kolejny, który już wkrótce opublikuję. Więcej na ten temat dowiecie się na mojej stronie: http://tuts.obrazkontrolny.pl

  • Like 4
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności