Skocz do zawartości

TSP 154: Rzeczywistość Alternatywna


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

tsp154.jpg

 

"Kosmici rozbili sie na Ziemi w sredniowieczu! Cesarstwo Polskie zostalo gwarantem pokoju miedzy USA a Rosja! Czernobyl ogloszony pierwszym wolnym miastem mutantow!! Dach byl zamkniety!!!" czyli rzeczy ktore wydarzyly sie tylko w rzeczywistosci alternatywnej. Temat do absolutnie dowolnej interpretacji.

Tablety w rece -3...2...1...START!

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

 

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 28.10.2012 23:59

SONDA: 29-31.10.2012

 

_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Edit: to ja przepraszam. Już wyrzucone. Zrozumiałem, że temat to alternatywna rzeczywistość, wiec nie wiem gdzie tu obraza. Fajnie, ze mamy otwarte myślenie... Praca nie miała obrażać, ale pokazać alternatywną sytuacje gdy wyobrażenie zła czyli diabeł zostałby przez nas ludzi osądzony, napiętnowany i ukrzyżowany.

 

Za nasze grzechy ;) świętoszki..

 

Edit1: Przy okazji. Ja też mam uczucia religijne, ale nie sprowadzają się one do symboli i zabobonu i nie traktuje Boga instytucjonalnie,

ale spoko wybaczam ;)

 

pozdro i milej zabawy

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh zawsze musi sie znalezc jakis [..] co bedzie próbował obrażać uczucia religijne, najwidoczniej nawet w max3d też nie da się tego uniknąć...

 

@Omen

To wróciłeś tak tymczasowo czy na zawsze do polandii? ;)

Przy okazji natknąłem się przypadkiem na Ciebie w yt, kicha że pomylili Cię z Maciejem Kuciarą

http://www.youtube.com/watch?v=p3fG8y3-aqQ&feature=relmfu

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh zawsze musi sie znalezc jakis [..] co bedzie próbował obrażać uczucia religijne, najwidoczniej nawet w max3d też nie da się tego uniknąć...

Jak przy takim temacie (wręcz narzucającym ogromny nawias) można obrazić uczucia religijne?

 

@WWWoj, Czy jest szansa, aby zobaczyć Twoją pracę?

 

(Tekst o nawiasie w nawiasie, heh :)

(i o nawiasie w nawiasie w nawiasie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Status: chyba nawet krócej, bo myślałem czy coś jeszcze nie pokombinować, ale za dużo tu przecież geometrii jakiejś skomplikowanej nie ma, poza tym to brasze i trochę blików. W końcówce tez pomogłem sobie ciut kontrastem.

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat mi się spodobał więc wyskrobałem 1,5h czasu. A w zasadzie uczciwie mówiąc z postprocesem to 1h 45min.

Przeglądałem dzisiaj Hellboya i mnie zainspirowało:

 

"Adolfowi Hitlerowi udało się odnaleźć sposób na wskrzeszenie pradawnego faraona Ramzesa III wraz z całą jego armią i przekonać go do przyłączenia się do Afrika Korps w celu wyparcia Brytyjczyków.

 

 

speedmax3d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może w listopadzie zostanie wydany w ograniczonym nakładzie zbiór ilustracji pseudo-komiksowych które były ilustracjami do projektu LUCa z przed roku. Ale to taki pseudo komiks bo każda z historii opowiedziana jest na 10-12 kluczowych kadrach. A na prawdziwy komiks się nie zamierza raczej. Lubię czytać ale rysowanie nie sprawia mi przyjemności, głównie przez monotonię, ale jest tez parę innych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek: Ramzes tez mial boskie pochodzenie, wiec teraz to juz napewno obrazasz uczucia religijne, boga Amona itp ;)

Jakby narysowac, ze Hitler wskrzesil Jezusa to by byl dym ;)

 

Dochodze do wniosku, ze tematy wiary nie moga byc dla niektorych wierzacych rysowane jako rzeczywistosc alternatywna, bo od razu traktuja to jako poddanie w watpliwosc, bo to w co wierza jest dla nich rzeczywistoscia alternatywna czyli w gruncie rzeczy nie jest dla nich rzeczywistoscia, czyli nie wierza :)

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rok 1941.Pierwszy korpus husarii zmechanizowanej na polach Brighton,wkrótce bramy Londynu staną otworem.Na obrazku Panzerhusar III,efekt współpracy Państwowych zakładów mechanicznych w Grudziądzu i BAYERISCHE MOTOREN WERKE.

http://img854.imageshack.us/img854/5923/jazdapolskoniemieckacop.jpg

jazdapolskoniemieckacop.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez KaliditusZaliditey
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności