Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting #156 - Warcraft !AWARD EDITION!


Sidre

Rekomendowane odpowiedzi

TSP#156 WARCRAFT

 

nie wiem co tu napisać...jaki WARCRAFT jest każdy widzi

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

*Książka Digital Painting Techniques Volume 2

digitalpaintingtechniqu.jpg

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

 

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 23.11.2012 23:59

SONDA: 24-28.11.2012

 

 

Uwaga!

Edycja z nagrodą!

Pomyślalem już jakiś czas temu że można by wprowadzić nagrody do TSP, i teraz nadarzyła się okazja.

 

Propozycja zasad nagradzania pierwszego miejsca na TSP:

1. Wygrany poprzedniej edycji TSP może (NIE MUSI) ustanowić nagrodę do kolejnej edycji kokursu.

2. Gospodarz zobowiązujący sie do ustanowienia nagrody - automatycznie zobowiązuje się do wysyłki nagrody do zwycięzcy.

3. Nie ma zasad czym ta nagroda ma być- wiadomo coś związanego z tym po co tu jesteśmy.

artbook, zestaw flamastrów, jeden flamaster, książka, ołowek, rysunek, print, redbull

4. Niepisane zasady dobrego smaku obowiązują.

 

Daję tylko pomysł ale nie jestem gołosłowny wiec nagrodą jest książka Digital Painting Techniques Volume 2.

mam nadzieję ze inicjatywa sie rozwinie i pozytywnie wpłynie na TSP.... piszcie Wasze pomysły.

ps. Adminy popierają!

 

 

go go go!!!

Edytowane przez Sidre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość PietrasPete

Akurat tak się składa, że ostatnio trochę odkurzyłem temat bo zacząłem grać w Dotę2 :D Dokładnie rzecz ujmując to nie jest już świat Warcrafta ale to szczegóły.

 

No i tak książeczka kusząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak się składa, że ostatnio trochę odkurzyłem temat bo zacząłem grać w Dotę2 :D Dokładnie rzecz ujmując to nie jest już świat Warcrafta ale to szczegóły.

 

No i tak książeczka kusząca.

 

Dota... przez nią nei mam czasu na rysowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wprawka. Uwielbiam warcrafta, więc miałem pomoc inspiracyjną w postaci figurek :).

 

succwow.jpg

 

Kolejna:

 

succwow3.jpg

 

I jeszcze dwa, a co tam, jak się bawić to się bawić:

 

succwow2.jpg

 

succwow4.jpg

Edytowane przez Status
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 30 minut bezczelnego zgapienia w celu zapoznania się z wrogiem , więcej czasu nie było sensu ponieważ nie odnajduję się w tej bajce. Może jeszcze spróbuję pocisnąć coś od siebie jak ogarnę te dziwne proporcje ;)

 

dawdsda1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grass skoro nie odnajdujesz się w tej wspaniałej historii odwiecznej wojny pomiędzy hordą i przymierzem, nie staraj się kopiować proporcji i stylu rysowania postaci. Znajdź inspiracje w historii tego świata i przedstaw to po swojemu.

 

Swoją drogą, rozumiem, że można znienawidzić wowa, ale cinematic'i robią całą robotę i warto przy nich zapomnieć o milionach 13-latków grających w to nałogowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można nagrać filmik malując. W ten sposób czas wykonania będzie do udowodnienia, a że z reguły wygrywają fajne prace, to każdy skorzysta - zwycięzca będzie miał książkę, a nasza wspólnota - tutorial :)

 

Hejjj, całkiem dobry pomysł, kto za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejjj, całkiem dobry pomysł, kto za?

 

Wydaje mi się że, w ten sposób wykraczamy poza pewną swobodę i luz TSP.

z resztą taki filmik nie stanowi żadnego dowodu.

W sumie to widać trochę po pracy ile mogła zająć i komu.

Głosowanie powinno wystarczyć, może adminy podkleją na główną.

Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem filmiki tylko zniechęcą wymiataczy takich jak Omen do zaglądania do TSP. To ja już wolę żeby ktoś te 15 min rysował więcej niż deklaruje. Poza tym ja nie mam złudzeń, że w czasie dwa razy dłuższym nie jestem wstanie pocisnąć tyle co Omen np. Swoją droga przepraszam Marku że tak do Ciebie piję ale jesteś jednym z nielicznych, którzy już dawno powinni takie inicjatywy olać a jednak znajdują czas by się dołączyć do zabawy. :)

 

To tyle ode mnie... temat w moich klimatach to pewnie też się wcisnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że moje speedy przypominają bazgroły 5-letniego dziecka :| bo mimo, że w WOWa nigdy nie grałem zawsze lubiłem tą stylistykę. No cóż, przyjdę do domku to zasiądę do tabletu... najwyżej odstraszę wszystkich od monitora :)

 

@WojtekFus - hehehe super pomysł z tym kolesiem!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wowa niecierpie, tak strategie wprost uwielbiam za genialną fabułę. Cinematicsy mam do dzisiaj na kompie, nawet z wowa, bo są po prostu mistrzowskie. Postaram się coś nabazgrać chociaż będzie to zapewne cienizna, ale z szacunku do uniwersum...

Nagrywanie filmików to kiepski pomysł, większości ludzi nie chce się tego robić, chociaż fakt że byłby z tego świetny tutorial ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj: znana i lubiana Sylvanas Windrunner - kochanica Arthasa, potem przez niego zdradzona, przechodzi na stronę hordy, aby się zemścić i zgładzić przeklętego króla Licha

 

succwow5.jpg

Edytowane przez Status
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Status masz wielce produktywny udzial w tej edycji :D

 

Jako ze zmarnowalem na World of Warcraft prawie 3 lata zycia, nie moglem odpuscic sobie tego TSP. Powiem szczerze, nie mam pojecia ile czasu mi to zajelo, nie mierzylem, wrzucam wiec poza konkursem, zeby bylo sprawiedliwie.

 

112aagm.jpg

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, postanowiłem wrzucić coś od siebie. Temat jest dość fajny chociaż warcrafta skończyłem na 2 to i tak sądze że temat jest bardzo rozległy i można trochę poszaleć. Generalnie nie jestem do końca zadowolony z efektu końcowego, jeszcze postaram się coś wrzucić.

 

speed-warcraft.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat to i ja się dołącze, Kel'Thuzad przed wskrzeszeniem dokładnie 90 minut (30 lineart + 60 kolorowanka).

 

kel_thuzad__human_necromancer__by_daejm-d5lokbr.jpg

 

P.S. Status - Sylvanas nie była kochanką Arthasa, i to nie on zdradził ją, tylko on jego sprzymierzając się z Varimathras'em. Polecam WC3, kampanie sam właśnie przechodzę n-ty raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Status - Sylvanas nie była kochanką Arthasa, i to nie on zdradził ją, tylko on jego sprzymierzając się z Varimathras'em. Polecam WC3, kampanie sam właśnie przechodzę n-ty raz.

 

Obaj mamy trochę racji. Dla sprostowania: Arthas zabił Sylvanas, kiedy była jakimś tam generałem elfów. Potem król Lich wskrzesił ją jako "sexslave". Była mu całkowicie oddana pod każdym względem. Sylvanas jednak miała przebłyski świadomości, aż całkiem się otrząsnęła i przypomniała sobie własną śmierć. Wtedy uciekła od Arthasa i wszczęła rebelie przeciwko przeklętemu królowi. Od tej chwili powstaje nowa frakcja, której przewodzi Windrunner - "Opuszczeni" czy "Upadli" (już nie pamiętam) i właśnie ta frakcja sprzymierza się z hordą.

 

Dziękuje za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj mamy trochę racji. Dla sprostowania: Arthas zabił Sylvanas, kiedy była jakimś tam generałem elfów. Potem król Lich wskrzesił ją jako "sexslave". Była mu całkowicie oddana pod każdym względem. Sylvanas jednak miała przebłyski świadomości, aż całkiem się otrząsnęła i przypomniała sobie własną śmierć. Wtedy uciekła od Arthasa i wszczęła rebelie przeciwko przeklętemu królowi. Od tej chwili powstaje nowa frakcja, której przewodzi Windrunner - "Opuszczeni" czy "Upadli" (już nie pamiętam) i właśnie ta frakcja sprzymierza się z hordą.

 

Dziękuje za uwagę.

 

moda na sukces odcinek 565765765435434 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności