Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting #156 - Warcraft !AWARD EDITION!


Sidre

Rekomendowane odpowiedzi

Cudny temat Sidre! :D Zawsze chciałam maznąć coś w wowowych klimatach, ale nigdy jakoś nie było okazji ani czasu :) Dla mnie WOW to zawsze były seksi laski z długimi uszami i długimi brwiami i oczywiście NARAMIENNIKI :D Także ode mnie night elfka.

 

PS: nie starczyło czasu na czyszczenie krawędzi i rendering :

 

i7DdN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Telthona nie kończ tego. To się samo broni. Teraz jest wprost zajebiście!

 

P.S: Jak wrażenia z GW2 po takim czasie od premiery? Pomijając oczywiście dziwną politykę ANet'y w eventach (jak nie dostane 20-slotowego baga za 3 godziny męki to łby poukręcam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Status: ano gramy w GW2 z przyjaciółmi, ale party mają ograniczenia do 5 osób więc nie można grac ze wszystkimi znajomymi naraz. A głównie po dungeonach się chodzi. Same eventy okolicznościowe tez jakoś bez szału (np ten halloweenowy co był :P jakoś w ogóle nie czuło się tam klimatu halloween) Nie mówiąc już o fajnym systemie craftingu który jest jednak mega ograniczony :/ jest np tylko jeden krój ciucha na tier :/ aż sie craftować odechciewa. wszystkie postacie więc biegają ubrane tak samo i w ogóle mam wrażenie że jakoś mało kekaiowe te modele są :P Ale ogólnie jak ktoś lubi fantasy i ma troche czasu wolnego to jak najbardziej :D Gralibyśmy więcej, ale niestety granie ze znajomymi pożera i czas i energię, więc jak się osiąga ten 60, 80 lvl w gw2 to w sumie lepiej czas poświęcić w granie w inne gry, żeby być na bieżąco z innymi tytułami :)

 

PS: a tą grafikę to sobie poza konkursem wykończę :D Fajnie się ją rysowało i wiem jak to mogę dalej pociągnąć więc jak znajdę chwilę czasu to ją ruszę tak czy siak :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, wyobraziłem sobie Omena jako przedszkolankę i masę dzieciaków szarpiących go za koszule i skamlących "proszę, no weź, narysuj coś". Oczywiście bez obrazy dla nikogo, takie luźne skojarzenie :).

 

P.S: Telthona jakbyś włączyła przypadkiem GW2 to dopisz sobie do znajomych Seleste.1205, może kiedyś przejdziemy się na dunga :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

telthona - instant fav.

 

kurde, masa fajnych pracek a ja z taką szmirą wychodzę. Coś jeszcze popróbuję pospeedować, tanio skóry nie sprzedam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

no i jest, undead warlock

ed: oczywiście pod głosowanie idzie ona

2468lj4.jpg

Edytowane przez PietrasPete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ciężko was przebić ludziska. Po prostu wszyscy nagle są overpower jakby dostali jakiegoś buffa (najpewniej "Mark of the Wild" od druida). Z tej o to okazji postanowiłem zmalować takiego wowa jakiego pamiętam (cały ekran zawalony skills fx), wykorzystałem cały możliwy czas i mam cichą nadzieję, że się spodoba. Tak czy inaczej to moje ostatnie podejście i ta praca trafia pod głosowanie.

 

succwow6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam tym którzy zapomnieli.

 

 

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu.

 

Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

 

Sonda jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej to i ja się dołączam do zabawy! ;)

No i oczywiście pochwała dla Sidre za inicjatywę, poza tym świetny temat. ;) Spędziłem przy tej grze wiele świetnych godzin, których absolutnie nie żałuje bo była to rozrywka na satysfakcjonującym poziomie. Grałem na TBC 2.4.3 Ork warrior, głównie prot T6, super się grało protem choć i w fury się fajnie grało.

Jest sporo całkiem fajnych prac ciekawe ilu będzie uczestników. ;)

 

TSPWOW-1.jpg

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia styczność z tymi grami to był Warcraft III lata temu. Niewiele pamiętam, starość nie radość, ale wiem, że była to gra o orkach i że były też jakieś tam inne rasy które stanowiły tło dla orków. No więc ode mnie ork.

 

Niestety dałem tyłka i zapomniałem że mieszkam w innej strefie czasowej, także moja spóźniona pracka tak poza konkursem. Pisałem już, że starość nie radość? ;p

 

orc_sketch_by_ethicallychallenged-d5m1gwd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaze no masz rację, trochę jeszcze nie ta stylistyka. Pozostaje mi dalej ćwiczyć i częściej brać udział w TSP.

 

EthicallyChallenged oczywiście technicznie świetny speed, fajne kolor ale budowa orka mi się nie podoba, zbyt podobna sylwetka do człowieka. Jako zapalony gracz orkiem wariorem, tankiem nie zgadzam się na uczłowieczanie mojej ulubionej postaci. ;p

Poza tym prędzej wypasiony axe 2-h niż ten śmieszny nóż kuchenny.

Mam wrażenie jakby wyrażał "No dajcie mi te bułki! wszystkie je pokroje! ha-ha-ha!". ;p

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności