Skocz do zawartości

Postać 3d: Bokser - Mariusz Wach


floo

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach ogarnięcia Blendera powstała koncepcja obrazka: głowa boksera B/W z czerwoną opaską.

Zdaje sobie sprawę że jest dużo niedociągnięć, które mniej lub bardziej rażą ale kiedyś trzeba skończyć.

Przy następnym modelu mam nadzieje że każdy element będzie lepszy.

vikingw.png

Sculpt, Model, Texture, Hair and Render(BI) made in Blender 2.64.

 

 

Komentarze mile widziane. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wygląda średnio, co pewnie sam widzisz, materiały,model i render.

Mógłbyś poprawić trochę usta, bardziej je w dół dać, troszkę oczy rozjaśnić, i dać jakiegoś speculara na skórę, ale chyba lepiej jest zacząć coś nowego, jak piszesz... Długie siedzenie przy jednym modelu to strata czasu, znajdujesz coraz to nowe błędy, poprawiasz i jest coraz gorzej, albo to tylko u mnie :)

 

salut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@indian z pewnością się z tobą zgodzę, jest nad czym popracować. Sam model posiada kilka różnic w odniesieniu do oryginału i może lepiej nie będę wymieniał co jest nie tak, zabieram się do pracy za następny model.

Najbardziej brakuje doświadczenia w Post-pro, i w złożeniu wszystkich render pass w całość, tak aby to poprawić na lepsze, a nie zepsuć co pewnie uczyniłem.

Przyznam że dużo się nauczyłem, co jest największą satysfakcją i motywacją do działania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

W sensie widać w oczach skupienie i wolę walki, jednak oryginał jest dużo brzydszy ;-)

Jednym słowem, nie jest plastikowy, jest jakiś... dla mnie jak najbardziej w porządku.

 

Wysłane z planety Nexus 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności