Skocz do zawartości

Teczka 2D - Diem


Diem

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki telthona za ten wpis, uwielbiam jak ktoś pisze że coś jest interesujące itp, normalnie daje mi to zastrzyk spokolokoluzsamopoczucia itp hehe ;] poniżej szkice które osobiście jakoś tam lubie ;]

 

KODC0285.JPG

 

KODC0290.JPG

 

KODC0294.JPG

 

KODC0289.JPG

 

KODC0295.JPG

 

KODC0296.JPG

 

KODC0298.JPG

 

KODC0297.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ten szkic z architekturą z odjechaną perspektywą jest świetny. Fajnie jakbyś narysował takąą przestrzeń tego i wpiepszył tam ludzi. Nie wiem, jakąś babe co pranie wiesza, parke co się buzia się na balkonie, nie wiem. Jakieś życie;).

Faktycznie te szkice w realu są lepsze niż na kompie,ale piepszyć to. Rysunki, zwłaszcza "domki" mają potencjał. Takie moje zdanie.

Będe śledził i czekam na więcej:D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie_uan_by_diemsone-dbyyfq1.jpg

 

 

Cześć! Składam komputer z przeznaczeniem do digital paintingu, ale nie wiem jaki sprzęt będzie się do tego nadawał. Sprawa nie jest taka do końca oczywista, przeszukałem masę wątków dotyczących skłądania sprzętu, ale właściwie wszystkie dotyczą komputerów pod grafikę 3D. Założyłem wątek w dziale ze sprzętem, ale odzew jest nikły, domyślam się, że ludzie z działu 2D raczej rzadziej tam zaglądają niż osoby związane z 3dsmaksami i blenderami, ale jestem pewien, że jest tutaj masa ludzi którzy orientują się w temacie od strony technicznej i mogą mi coś doradzić.

 

Stąd też wielka prośba o rzucenie okiem na wątek: http://max3d.pl/forum/threads/104407-Jaki-PC-do-digital-painting?p=1289689#post1289689

i udzielenie mi jakiejś porady. Przerażające są ostatnie doniesienia na temat procesorów (dosłownie z wczoraj) jednak też domyślam się,że w moim przypadku nie jest to takie znaczące, przecież 10 lat temu ludzie trzaskali już cuda na kiju a nie było jeszcze takiego sprzętu jak teraz.

 

Żeby nie było, rysunek oddaje mój stan umysłowy po 3 dniach szukania jakiegoś rzetelnego info :)

Edytowane przez Diem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności