Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Concept car invisium bugatti 2013


Pabllos

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ przedstawiam wam kierownicę do mojego wnętrza dla konceptu BUGATTI :) będę wrzucał coś nowego w trakcie prac...tak na razie kierownica :) Co do pomysłu na koncept to jeden szkic jest w dziale Finished Works 3D w temacie mojego konceptu LEGARTO.

 

ren14pht3.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Pabllos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki:) tak ta skora to dopiero pierwszy etap materiału. Po prostu jeszcze nie podkręcałem go bo nie robię jeszcze finalnych renderów. Przed końcowymi renderami wszystko będę jeszcze poprawiał tak żeby wyglądało bardziej realnie :)

A co do projektowania to potrzebny jest fajny pomysł , na pewno wiesz czy posiadasz wyobraźnie która pozwoliła by ci stworzyć coś fajnego. Umiejętności modelowania posiadasz spore a to też już połowa sukcesu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylistycznie to nie moja bajka zbyt bogato jak dla mnie. Trochę w klimacie Pagani Huayra. No ale kibicuję Ci no i jestem ciekaw następnych detali. Ciekawy film z detalami które może Cię zainspirują

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he nie jeszcze nie skończyłem, Został mi tylko tył do wykończenia i lusterko... Także na dniach skończę a te rendery wystawione na forum były zrobione dużo wcześniej no i troszkę tajemniczości nie zaszkodzi :) dzęki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności