Skocz do zawartości

bigos w teczce


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 504
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Miałem na blogu ale Marcin Jakubowski zauważył i powiedział że to siara i mam usunąć :P ale zostąły niektóre rzeczy o kórych zapomniałem:

 

http://wojtunik-blog.tumblr.com/post/116457193507/creatures-with-horns-1997-1999

 

tumblr_nmel5fkXUd1s37bqao1_1280.jpg

 

tumblr_nmel5fkXUd1s37bqao2_1280.jpg

 

Jest też seria z płodami w szklance :P

 

tumblr_nl8rc7UM6I1s37bqao3_540.jpg

 

http://wojtunik-blog.tumblr.com/post/113777433187/year-2000-for-a-school-assignment-i-took-doll

 

Chyba najstarsza cg jest zebra:

 

tumblr_nl8qokWvr61s37bqao1_1280.jpg

 

Chociaż to pół cg bo rys był ołówkowy

Edytowane przez biglebowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwadratowosc drzew jest super. Kloci sie to jednak bardzo z reszta ktora jest wykreslona w tradycyjny sposob. Jezeli zamieniasz fragment obrazka w "Sword & Sworcery" moze warto byloby wszystkie obiekty w kadrze potraktowac przez taki pryzmat stylizacji. Ale to moja opinia i kazdy ma wlasna.

 

Z technicznych bzdetow co sie rzuca w oczy:

- Pien drzewa wydaje sie za "cieply"

- Kolory zieleni rozchwiane w rozne strony. Razem wygladaja jak nie z tej samej bajki.

- Lampa nie jest oswietlona takim samym cieplym swiatlem jak np papieze.

- Miejsce gdzie pomarancz spotyka sie z tym bordowym na pod papiezem. Pod papiezem po prawej ten cien jest inny. Z kolei zderzenie pomaranczowego i bordowego po lewej wydaje sie zbyt silne. Nie wyglada na to ze na schodach byloby cos tak mocnego by wlasnie dac takie swiatlo odbite.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny projekt postaci cartoonowych i dzięki za filmik : ) Eksperymenty mają ciekawe kolory, Z prac z pleneru podobała mi się bardziej ta pierwsza mniej wykończona, ogólnie jak widzę te ciekawe światła uchwycone (schody i rzeźba przy nich) to od razu lepiej rozumiem poco się idzie w plener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Skoro zielone rosnie w niektorych miejscach gdzie skaly sa pionowe to dlaczego zielone nie rosnie w innych miejscach gdzie skaly sa pionowe na tej samej wysokosci.

-Chmury pomiedzy skala a drugim planem wygladaja jak oswietlone ale cala reszta dookola jest w cieniu.

- Niebo jest blekitno- zolte lae cienie na skalach wchodza w niebieski fiolet a cienie na drugim planie sa zielone albo czarne.

 

Podoba mi sie jak wylaczasz swiadomosc w czasie malowania. Widac ze to cie uspokaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podobała mi się u Ciebie lekkość w operowaniu formą i kolorem. Zresztą o operowaniu kolorem dużo wyciągnąłem dla siebie gdy miałem okazję z Tobą popracowac ;) Bez dwóch zdan jesteś jednym z najlepszych artdirów jakich znam! Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jedną osoba mi nie wyszło i do tej pory nie daje rady:)

 

Nie wiem ktory z was dwoch powyzej jest bardziej zepsuty, ale wiem za to ze nie potraficie liczyc. Nawet na palcach. W szkole szlo marnie co?

 

A wracajac do prac Nie umiesz malowac Bigu wg mnie. Lata nad tym siedzisz a robisz takie bledy jakbys zaczal malowac dwa lata temu. Co ja tobie bede pisal wiecej. Nie umiales malowac od lat. Mieszasz te kolory bez celu, plaskie monochromatyczne swiatlo, nie rozrozniasz warstw wszystko wyglada od ciebie zawsze jak zmiksowana kupa. Tematy wyizolowane zazwyczaj gdzies w centrum obrazu niezaleznie od danej pracy tak jakby bylo to stala niezmienna regula. Brakuje takiego polotu i wiekszej pasji do tego.

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norden: Nie szukaj pomocy na forum graficznym! To nie jest atak na Twoją osobę i nie chcę Cię urazic. Pewnie pomyslisz, ze jestem ten bardziej zepsuty, ale przeczytaj na spokojnie z 15 ostatnich swoich postów na tym forum. Policz do dziesięciu i zrób to na spokojnie, poczytaj co i w jaki sposób piszesz do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, perspektywą nie zawracałem sobie głowy, gdybym chciał z tego robić pełnoprawny obrazek to bym poprawiał. Bardziej stawiałem na klimat i na szukanie charakteru w postaciach. Zwykle siedzimy aż bateryjki w companionach padną - 2-3h, często coś w domu poprawiam jeszcze żeby wstydu nie było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz niezłe wtyki, garściami czerpiesz z nieskończoności.

translucencja na robaczkach dosłowne eye-candy, tak jak shader sera. kompozycje i storytelling równie przemyślane, co intuicyjne. ale to konturowy chłopak między kamienicami zasłużył na pokłon. motyl z refki? jest boski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności