Skocz do zawartości

TSP 162 - Sparta(aaa!)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajna ta mini- bitwa Jakkas vs Omen, skoro to tak ożywia sytuację to dlaczego by nie robić takich bitew 1vs1.

Jako nowa opcja co tygodniowa i jakiś system typu tournamnet. (eliminacje + przechodzenie do wyższych klas), myślę że jakby fajnie opracować system mogłaby powstać nasza oryginalna rozrywka, charakterystyczna dla max3d.

Co sądzicie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiezy, opracuj system, zarzuć na forum prototyp i się okaże. może się przekonamy że to całkiem nie kulawy pomysł, zwłaszcza dla tych co dysponują jakimiś zapasami wolnego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam!

 

Grass, wiesz jak widzę co wrzuca Omen, to se myślę, jak on kurna opanowuje te detale, jak wrzuca Mayk to sę myślę, kurde ten to ma wyczucie i luzik, jak wrzuca coś Kapitan, LordB czy Morbid to popuszczam z wrażenia jak czują światełko i kolor, jak wrzuci coś Maniaks to se myślę że nigdy nie będę potrafił tak dynamicznie postaci rysować...i mogę tak długo wyminiać. A to tylko nasze podwórko. Szczerzę nienawidzę tych gości za to... ale z drugiej strony cholernie mnie inspirują bo wiem jak rysowali parę lat temu. Ja rozwijam się wolniej ale też widzę progres. I to mi wystarczy. Nie każdy może być Michałem Aniołem... ale mnie wystarczyłoby żebym mógł spokojnie z rysowania żyć. I do tego dążę :D

Tak że luzik... nie jesteś sam. Każdy z nas jest w du... w porównaniu z kimś innym. Jestem pewien że wspomniani przeze mnie goście mają podobnie. Przynajmniej taką mam nadzieję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen nie dość że świetnie rysujesz to jeszcze masz wyobraźnię godną pisarza s-f, Ja mógłbym myśleć cały tydzień jak zakończyć tę historię i nawet w połowie coś tak porypanego bym nie wymyślił ;]

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen zaczynam się martwić. Ja przywaliłem Tobie. Ty przywaliłeś mi. No to rozumie. Znaczy się faceci. Ale z takim finałem to nie wiem co mam sobie myśleć :D hehe.

 

Poza tym dobry finał. Taki Hollywoodzki. Ty masz kontakty to działaj. Może się na skrypt do scenariusza nada. Odpalisz te 20% i nie ma sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie genialna edycja. Kiedyś miałem Wam podsunąć dla testu taki pomysł, aby rysować pod temat, ale właśnie komiks. Każdy dorysowuje klatkę i musi powstać zamknięta krótka historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności