Skocz do zawartości

Teczka Zbrush


Sebazx6r

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dzięki. Ano opadł ma już swoje lata ;)... Za słabo usztywniłem I nie dałem usztywnienia poniżej kołnierzyka. Muszę lepiej ogarnąć tego nClotha w Mayce. Może ręcznie poprawie. Chyba ze zacznę coś innego ;/...

 

Po pierwszym obrocie jest lekkie zblizenie na tors.

[video=youtube_share;ktL5I_1SJBI]

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Zmeczenie i wypalenie chyba przechodzi :) pokonuje pewne opory :). Dzieki. edit: Nie rysowałem od szkoły podstawowej... Druga próba już w Affinity z referencją z neta (Lion King) na drugim monitorze. Pierwsza analogową zdecydowałem skasować , bo wstyd xD : 2MSxQ0B.jpg Day1: 6A6QIcp.png Day2:

Day4: [video=youtube_share;p4eWkD0JdOw]
Day5: Reczenie namalowalem skina: Zbrushowy BPR ze stweakowanymi materialami i photoshop. Moze starczy weny by wyrenderowac w mayce i arnoldzie. Cpjd0So.jpg Day8?: Render bazowy oczy potem nieudolnie wmalowane jeszce sie zrobia: XZPYIRL.jpg Po affinity: HXsIFPQ.jpg Geometria oczu zrobiona, jeszcze xgen na wlosy i poprawki: Geujye8.jpgNkjzhY4.jpg Finish w galerii. Tu ku pamieci kopia obrazkow: tMaequ2.jpg24rKJYS.jpg
Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube_share;kObHwsbK8WY]

 

sebastian-lautsch-civiliana.jpg

 

sebastian-lautsch-accesorymutinnerhp.jpg

 

sebastian-lautsch-accesorymutinner.jpg

 

sebastian-lautsch-pagon.jpg

 

sebastian-lautsch-gunmutineere.jpg

 

sebastian-lautsch-modeling.jpg

 

 

 

 

Coś dla rozluźnienia:

BWx34fW.png

 

Day2:

Bw8nuyb.png

 

[video=youtube_share;_167xEYvLyw]

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=wrbaEkH33qw&feature=youtu.be

 

RoA7bNR.png

 

Day4?:

[video=youtube_share;KVKs7ILGpdo]

 

Day5:

[video=youtube_share;t8J2siWHi6Y]

 

D82c7br.png

 

Day6:

[video=youtube_share;VktDFxyYfRk]

 

w6nYWpx.jpg

 

3oJhLh5.png

Day7:

[video=youtube_share;uJZOHxFEr2g]

 

Day8:

3PmV91U.jpg

[video=youtube;p9-U33OZuxk]

 

....

 

Vmjuw1Z.jpg

 

WtK2R0Y.jpg

 

https://i.imgur.com/WtK2R0Y.jpg

Edytowane przez Sebazx6r
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bede poprawial poze. Material symulowany w mayce. I mysle dodac z przodu niewiaste ale zobaczymy jak wyjdzie. I cos moze z backgrundem porobie.

 

F0WgZti.jpg

 

IDUyjvU.jpg

 

sZPDnKB.jpg

 

[video=youtube_share;KZNO0Sb2DuI]

 

N9abKYW.jpg

 

ZfxJaNN.jpg

 

kJfEopR.jpg

 

YbcQi3Z.jpg

Edytowane przez Sebazx6r
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR. Hyde Avengers. W lidze sprawiedliwych i Van Hellsink'u podobnież go przerysowali.

 

http://avengersalliance2.wikia.com/wiki/Mister_Hyde

 

Jakby nie patrzeć Hulk to taki mr Hyde w uniwersum Marvela.

Zaczynałem od anatomii zamiast olać to i od razu cisnąc strój wiec potem trochę mi było zal i w sumie odechciało iść w kierunku konceptu i postanowiłem prze symulować ciuch.

 

Od małego lubiłem komiksy. Jestem tez fanem kulturystyki ale na poziomie mr.Olimpia i arnodl Classic.

Jednak jak patrze w swoje ostatnie prace to poprzednia koks był z 5 prac temu. W pracy zawodowej zaś w ogóle takich proporcji nie robię.

 

TWcNQy4.jpg

 

Tak winc.... Poza tym oprócz pana pojawiła się tu pani. Tylko muszę skończyć całość.

Staram się pokazywać etapy pracy by nie było ,że całość trwa 3h jak to potrafja co poniektórzy pisać na pewnych stronach pokazuje obrotówki bo potem sam widzę co mam do poprawienia.

 

Postaram się później zrobić coś w innym kierunku....

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic udalo sie zrobic dzis po trosze wlosy. Wstepnie fibermesh ale potem wrzucilem do majki krzywe i przesymulwoalem w xgen plus nowe wlosy wygenerowalem.

 

0nQezdS.jpg

 

 

Testuje robienie nowych włosów w xgenie:

R2j9apj.jpg

QSPjeVp.jpg

yXoWFEI.jpg

 

V.2

 

Qxr41fM.jpg

 

dO1r3qW.jpg

 

MBwXpt3.jpg

 

8NLu7tq.jpg

 

RFBe3xZ.jpg

 

6kQhqDj.jpg

 

r1NVpGW.jpg

 

HcX97P3.jpg

 

TgV2agd.jpg

 

TPegumQ.jpg

 

7VtVE41.jpg

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

W ostatnim trailerze Metro exodus są kolorki na moich modelach. Pomnik na poczatku i dziecko ;). Marmoset 600zł jakos sobie daruje juz Marvelous mi na steamie za 1000zł zalega i prawie nie używam. Mam w planach jakiegoś cartoona z Pinokia.

 

 

 

iJaa7Od.jpg

 

 

IZBJfXS.jpg

 

XUzyQ8X.jpg

 

[video=youtube_share;t05U2jv6QsQ]

 

[video=youtube_share;o4_nDU7PIvQ]

 

[video=youtube_share;mIe-dcI5eE8]

 

[video=youtube_share;vWaD3hMvVBM]

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne prace i zacny reel. Czuć grozę w tej scence z latarnią. Z detali anatomicznych wydaje mi się, że dłoń (oparta na bruku) tej biednej niewiasty wyglądałaby bardziej naturalnie gdyby była skierowana 180-90 stopni w drugą stronę. W takim układzie jak teraz ciężko zrobić przeprost w łokciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z detali anatomicznych wydaje mi się, że dłoń (oparta na bruku) tej biednej niewiasty wyglądałaby bardziej naturalnie gdyby była skierowana 180-90 stopni w drugą stronę. W takim układzie jak teraz ciężko zrobić przeprost w łokciu.

 

Przekaże animatorom xD....

 

 

Ten gość z młotem - bardzo fajny. Nie przerysowany, subtelne widać jego mięśnie. Bardzo mi się podoba.

 

 

Dzieki w sumie jedna z przyjemniejszy prac w tym projekcie.

 

 

 

[video=youtube_share;CmmfZL-vG8Q]

 

 

[video=youtube_share;tMgDaFdwyjo]

 

Day1: Md cloth:

[video=youtube_share;Kszu9BX7TxY]

 

D2:

[video=youtube_share;I9ccwHnB5Hw]

 

D4:

[video=youtube_share;mpvMjjLO_GM]

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny koks. Widać jak lekko ci przychodzi budowanie takich kształtów.

 

Żeby zmienić miniaturkę musisz wejść do działu wip, odnaleźć swój wątek i tam w rogu miniaturki masz opcje, gdzie możesz ją zmienić.

Edytowane przez michalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Poznałeś Mr.O wiec jest super :). Wampir bodybuildingu ;).


Odpaliłem swego MD 6.5. No to tutek  i zabieram sie za sukienke. I probelm w 6.5 troche trzeba naokolo. Więc coś nagrałem. Może bardziej dla siebie ;):
 

 

 

 

Wywaliłem linie pionowe i się zaokrągliło, po 3 obrotach jest druga wersja kiecki:
 

 

Edytowane przez Sebazx6r
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuneli mi film z YT  ale widze ze po moim sprostowaniu ze jest to etap tworczy film wrócil xD.



QRWA znowu uwziął sie ktośczy ki chuj.

I juz wrocil

Jest stanik i majty juz chyba tego nei wyrzucą
 

 

Edytowane przez Sebazx6r
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że za bardzo wisi na niej ta kurtka. Konkretnie chodzi mi o rękawy. Wygląda jakby materiał oprócz tego, że jest gruby (co jest akurat ok)  był bardzo ciężki, przez co, widać  to z tyłu, wisi strasznie, jakby nie miał innych właściwości poza wagą i grubością. Leje się to za bardzo. Powinno być sztywniejsze.
Przód za to wydaje się ok tylko mankiety nie - bardzo wbijają się pod resztę rękawa, który się na tym wcale jakoś nie marszczy i jest płaski jak naleśnik.

6002838144b48a02007ae5a685de4968.jpgChamarras UNAM bordadas

Cara Delevingne – kampania Lady Garden - Diagnostyka - Polki.plBluza damska z kapturem szara Sklep Internetowy OnlineCompact Cotton Hooded Sweatshirt from the Marni Fall/Winter 2020 collection  | Marni Online Store

To są bolączki MD, które dla mnie go skreśliły bo miałem dość walki z tym.  Chyba nic nie poprawili w nowej wersji w tym temacie.

 

 

Poza tym fajna babka. Ładne i subtelne kształty a projekt ciuchów też elegancki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedzieć. Tak się ułożyło. MD. Jeszcze raz wyplute squadowane  i pogrzebalme troche w zbrushu. Jeszcze jakies pierdoly i pewnie wroce tez do anatomi. zerkne cachaketr wloswo ale chyba bedą proste nie zadługie. Moze nowe symki w zbrushu potestuje..
 




 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności