Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed Modelling #80 - Hełm Fantasy - SONDA


DreamLoveKit

TSM#80 wygrywa...  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. TSM#80 wygrywa...

    • YetoKnight
      2
    • DreamLoveKit
      16
    • spolsh
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

DrRambo: Masz rację, chciałem skorzystać z tematu fantasy i zrobić coś o nietypowym kształcie. Ogólnie to podoba mi się cała postać z nosząca ten hełm i może zrobię ją całą, gdy będę miał trochę czasu.

 

DreamLoveKit: Gratulacje. Nie mogę się doczekać następnego tematu :). Dobrym pomysłem było dołączenie plików z poprzednich edycji - zawsze można się czegoś nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję głosującym za uznanie i gratuluję uczestnikom!

 

spolsh: Udostępnienie zwycięskich modeli broni i zbroi fantasy miało właśnie służyć celom edukacyjnym. Jestem jak najbardziej za, aby kontynuować ten zwyczaj w nadchodzących tygodniach - w końcu oprócz zabawy, TSM służy również szlifowaniu skilla:)

 

DOWNLOAD dlk_TSM80.max

 

Rozpisanie następnej edycji zamierzam odrobinę odwlec w czasie (choć dobrze byłoby wystartować najdalej w niedzielę), bo zależy mi na wyborze tematu, który przyciągnąłby jak największą liczbę uczestników. Jak widać idea ekwipunku fantasy trochę się wyeksploatowała i warto od niej odetchnąć na dwa-trzy tygodnie (z resztą pozostały już góra dwa elementy, które mogą wzbudzić jako-takie zainteresowanie - mam na myśli tarczę i ew. magiczny pierścień/amulet). Z innych tematów, co najmniej dwa chodzą mi po głowie, ale wpierw chętnie wysłucham Waszych propozycji i sugestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie chcialem sie doedukowac sciagajac model zbroji z ostatniego tsm, ale objekt ma zmodyfikowana siatke (jakis remesh czy cos) wiec na wiele takie cos sie nie przyda

 

nic nie odwlekaj tylko dawaj nastepny, jeszcze masz buty/rekawice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, faktycznie – problem z siatka wynika z zbrushowego presetu jaki mam domyslnie ustawiony dla eksportu do obj. Koncowka przerwy na lunch pozwolila mi na ponowne wyeksportowanie poprawionych obj-tow i (korzystajac z naszego wewnetrznego bridge’a max-to-blender-to-max) rowniez do formatu .blend. Oczywiscie ostatnie narzedzie jest przede wszystkim wykorzystywane do migracji w druga strone (gdy osoby pracujace w blenderze musza przeniesc swoja prace do maxa) – w zwiazku z tym z wszystkich maxowych modyfiaktorow ostal sie jedynie TurboSmooth zamieniony na SubSurf (mnostwo nuiansow i powiazan ucieka, ale i tak chyba lepiej sie to oglada w ten sposob).

 

 

DOWNLOAD dlk_TSM78&80_OBJ

 

DOWNLOAD dlk_TSM78&80_MAX

 

DOWNLOAD dlk_TSM78&80_BLEND

 

 

It’s Friday (i’m in love) – startujemy jutro;)

-----------------------------------------

 

Zapraszam do najnowszej edycji TSM!

Edytowane przez DreamLoveKit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności