Skocz do zawartości

Scena 3D - Syzygy - Digital Innovation Day 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym sie podzielic z Wami projektem, ktory stworzylismy wspolnie w ArsThanea dla naszej grupy SYZYGY.

 

Koncept - Patryk Habryn i Krzysztof Rosłan

Modele i sculpt - Daniel Komuda

Model tabletu - Anna Mierzejewska

Lighting , Shadery i rendering - ja ;)

Retusz - Karol Klonowski i Karol Kołodziński

 

Wszystko pod czujnym okiem Pioniera ; )

 

Soft: 3dsMax, Modo, Vray, HDRiLightStudio, Zbrush, Photoshop

 

 

Client: Syzygy Group

CEO: Marco Seiler

 

 

Creative Production Studio: Ars Thanea

Executive Creative Director: Peter Jaworowski

Art Director: Peter Jaworowski, Karol Kolodzinski

Lead 3D Artist: Piotr Kolus

3D Artists: Piotr Nowacki, Daniel Komuda, Anna Mierzejewska

Digital Artists: Karol Klonowski, Karol Kolodzinski

Concept Artists: Patryk Habryn, Krzysztof Roslan

Production Director: Marcin Molski

 

Dzieki !

 

01.jpg

 

 

Detal:

 

03.jpg

 

04.jpg

 

05.jpg

 

 

Podglad z HDRi Light Studio (v4)

 

06.jpg

 

 

Koncept:

07.jpg

Edytowane przez velendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne :) Zawsze ciekawiło mnie jak robić taką niereguralną iatkę która bardzo fajnie i nowocześnie się prezentuje. Jest na to modyfikator czy od początku jest to planowane jak mają rozchodzić się polygony? Chodzi mi o dłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne :) Zawsze ciekawiło mnie jak robić taką niereguralną iatkę która bardzo fajnie i nowocześnie się prezentuje. Jest na to modyfikator czy od początku jest to planowane jak mają rozchodzić się polygony? Chodzi mi o dłonie.

 

Daniel stworzył lowpolowy model dłoni, w Modo obracał krawędzie aby całość wyglądała jak najlepiej, a następnie tak przygotowany bazowy model przeniosl do ZBrusha i kontynulował tam rzeźbiarską pracę : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna praca!

Super dobrane kolorki, materiały i światło - jest miękko a jednocześnie widać każdą krawędź, ładnie :)

 

Gdybym miał się czepiać, to nie podoba mi się prawa strona, dokładniej chodzi mi o zielony "początek" dłoni.

Jest jakby z innej techniki, delikatny i na styl wstążki gdzie reszta jest raczej ostra i "trójkątna", dodatkowo ciężko się robi po prawej stronie przez ten zielony duży element. W moim odczuciu pracę można by przyciąć do pierwszego zółtego odłamka.

 

Oby więcej takich prac na forum.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobalby mi się obrazek czarnobialy, jak z poglądu HDRI, jaki podales. Jakos koli mnie w oczy ten nadmiar zieleni. Wersja czarnobiala z odpowiednim tlem, bylaby klimatyczna i nasuwała surrealistyczny charakter. Ta cukierkowa zielen i żółć jakoc sciaga na siebie etykiete populistycznych plakatow reklamowych, co nie przeczy świetnemu pomysłowi i dobrej kompozycji. Tak czy tak gratulacje udanego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności