Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 5678910
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 100

Wątek: Dziadowska teczka

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Można tworzyć z myślą o ludziach, można tworzyć dla poklasku u jurorów. Sam zdecyduj.

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Dziwi mnie, że Ty profesjonalista marnujesz swój cenny czas zajmując się takim niczym jak moje nic...
    coś w tym musi być.... dla mnie to komplement....!!!...))... mógłbyś przejść obijętnie obok... a jednak zadziałało....!!!...))
    Do spotkania tam gdzie oceniają Jurorzy...!!!... ja się nie boję....))
    Jurorzy zwykle nagradzają jak jeszcze ludzie nie wiedzą, że mają klaskać.
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jeśli uważasz, że humanizm polega na tym, aby inni Tobie klaskali, to Twoja wola, ale świata tak nie zmienisz.

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Chcesz mi powiedzieć, że nie jest tak dobrze jak jest... i mam się nie cieszyć jak ktoś mnie docenia... mam tylko martwić się tym, że Ty masz problem, bo Tobie się nie podoba i nie będziesz klaskał...
    Jeszcze raz....!!!... chcesz się sprawdzić to zapraszam na festiwale... nie chcesz... to rób swoje, ja Ci nie mówię co źle robisz... taki szacunek i poziom humanizmu reprezentuję........

Member

Podziękowania

Domyślnie

Nigdy nie mówiłem Ci co powinieneś zrobić. Wyraziłem jedynie swoje zdanie, natomiast Ty sprowadziłeś mnie do roli ujadającego pasa, tylko dlatego, bo nie noszę plakietki z napisem "Juror". Ot Twój humanizm i szacunek.
    Owszem robię swoje, ale zawsze chętnie wysłucham co inni mają do powiedzenia, nawet jeśli się z nimi nie zgadzam, nawet jeśli nie są "Jurorami". Taki szacunek i poziom humanizmu reprezentuje.

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Humanizm rozwija się w oparciu o zdania uznanych autorytetów.... a Ty wyrażając swoje zdanie mówisz mi co robię źle. Możesz mi powiedzieć na jakiej podstawie....???..
    Rozróżniasz kierunek działań niezależnych o komercyjnych...?? Zadowalaj klientów ja ci nie przeszkadzam.... a Ty chcesz koniecznie ograniczać rozwój działań niezależnych, chcąc wtłoczyć każde działanie w konieczność zadowalenia wszystkich... to nie tworzy rozwoju.
    Jesteś jak IX w. malarz... uważasz impresjonistów za wariatów, których trzeba zamknąć w szpitalach... powodzenia...!!!...))

Member

Podziękowania

Domyślnie

Przeczysz sam sobie. Gdyby humanizm, jak napisałeś, "rozwijał się w oparciu o zdania uznanych autorytetów", to rację musiałyby mieć autorytety pod postacią malarzy XIX w. "uważające impresjonistów za wariatów".
    Nigdy nigdzie nie pisałem, że trzeba zadowolić wszystkich. Pisałem natomiast, że trzeba wysłuchać wszystkich i traktować ich z szacunkiem. Wyraźnie napisałem, że dotyczy to również tych, którym się coś nie podoba, bo ma prawo się nie podobać. Ty za to, każde odmienne od Twojego poglądu zdanie, wyrażone przez kogoś kto nie ma plakiety "Juror", traktujesz jak niechciany psi skowyt.
    Poziom złożoności bytu jakim jest człowiek, jest tak duży, że nie sposób poprzez jedno dzieło trafić do każdego. I bardzo dobrze, bo rodzi to różnorodność w sztuce. Nie rozumiem dlaczego każdą, odmienną od Twojego punktu widzenia, uwagę w stosunku do Twojej twórczości, odbierasz jako atak, czy też próbę narzucenia Tobie drogi twórczej?
    Skończże tę walkę z komercyjnymi wiatrakami Don Kichocie. Nigdy nie realizowałem komercyjnego projektu.

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Dziękuję ...!!... jestem Don Kichotem walczę z wiatrakami... ale walczę... mam na to argumenty i dowody...!!!
    Tobie wydaje się, że wiesz jak trzeba nie być Don Kichotem żeby wygrać.... wygrywaj....!!!... żaden problem wysłać film na festiwal jest ich sporo.
    Chcesz być impresjonistą tych czasów.... nie rób tego co już było zrobine, powtarzając to fotorealistycznie i przekonaj tym Jurorów i publiczność...
    .... jeden warunek oprócz gęby trzeba mieć film.... dopóki go nie masz... to Ci się tylko wydaje....!!!... i Twoje zdanie jest tyle warte co Twoje osiągnięcia w temacie.
    Ja bronię tego co zrobiłem w dyskusjach z Jurorami... ale oni najpierw obejrzeli mój film....!!!.....
    W styczniu i lutym jadę na festiwale... bo jestem w konkursie (znowu ktoś się pomylił)..... jeden to konkurs z takimi filmami jak "Najlepszy" i "Cicha noc"... czyli filmy komercyjne i jest tam mój "Kukułek" 60 min (zrobiłem go sam, 3.5 roku pracy), a drugi konkurs, to konkurs filmów amatorskich i tam w konkursie mam 2 filmy... tak to walczę kolego z różnymi wiatrakami bezbronny i naiwny jak Don Kichot.
    Mogę coś wygrać albo mogę przegrać..... a do tego oprócz filmów trzeba mieć jeszcze odwagę.
    Chcesz pomóc... zapraszam... nie chcesz, bo Ci się nie podoba.... nie przeszkadzaj... żeby nie powiedzieć.... ucz się...!!!... i nie obrażaj się jak ktoś nie uwzględnia Twoich uwag... trzeba mieć argumenty...... bo inaczej tak teraz rozmienia się postęp... na drobne....!!!!
    Przekazuję Ci ogromna wiedzę niedostępną nigdzie, z namacalnymi dowodami na nią.... a Ty z niej nie chcesz skorzystać.... ja Cię nie zmuszam... rób jak chcesz... skoro wydaje Ci się, że wiesz jak i co należy robić.... powodzenia...!!!... ja jestem stary niedługo umieram....
    × nie 1 użytkownik(ów) ma inne zdanie na ten temat

Member

Podziękowania

Domyślnie

No proszę taki Artysta jak Ty, zajrzał do portfolio takiego nędznika jak ja, a nawet nie mam plakietki z napisem "Juror". Ot niespodzianka. Mam nadzieję, że to Cię zanadto "nie zdeformowało".
    Fotorealizm to tylko forma, jak mi się znudzi, użyję innej. Nie będziesz mi narzucał co mam robić, bo nie masz ku temu argumentów.
    Skąd wiozłeś, że chcę być "impresjonistą naszych czasów"? Nigdy niczego takiego nie powiedziałem. Proponuję rozmawiać o stanie faktycznym, w innym wypadku uprawiamy jedynie wesoły bełkot.
    To, że nie obnoszę się ze swoimi osiągnięciami w każdym wypowiedzianym zdaniu, to nie oznacza, że ich nie mam. Dla mnie osiągnięcia są motorem do dalszego działania, nie zaś afirmacją moich poglądów.
    Wygrana na festiwalu nie świadczy o niczym innym poza tym, że wygrałeś na festiwalu. Żaden to argument, że "Jury" coś Ci powiedziało i wręczyło figurkę oraz kwiatka. Zresztą taki zacny humanista jak Ty, powinien wiedzieć, że twierdzenie "ja mam rację, bo powiedział tak mój autorytet" należy do klasyki błędów logicznych.
    Napiszę już chyba po raz trzeci, bo widać nie dociera. Niczego Tobie nigdy nie narzucałem. Wyraziłem jedynie swoje zdanie. Mogłeś się z moim zdaniem nie zgodzić i nie miałbym o to pretensji, ale wolałeś wytknąć mnie palcem i wskazać mi miejsce w szeregu pośród innych, nic dla Ciebie nie znaczących ludzi.
    Nie obrażam się na Ciebie. Jedynie walczę z wiatrakami.
    Twoja "ogromna wiedza niedostępna nigdzie", jest od lat wałkowana w opracowaniach na temat sztuki. Nie mówisz nic nowego.

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Wiesz lepiej...!!!....to musi boleć... niech boli...!!... do wszystkiego dochodzi się długo... dochodź... ja już schodzę.
    Nudzisz w kółko jak większość tutaj... błąkających się w poszukiwaniu rozwiązań na życie... i nie słuchając tych co je znaleźli.... nikt Ci nie pomoże... za dużo wiesz.... męcz się.... powodzenia.... i nudź gdzie indziej..... ja sobie dobrze radzę bez Twojego zdania o mnie..... pomagaj potrzebującym.... AMEN....!!!!!
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!
    × nie 2 użytkownik(ów) ma inne zdanie na ten temat

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 5678910

Uprawnienia umieszczania postów