Skocz do zawartości

Pixar Samoloty 3D


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zdecydowanie ciekaweije prezentuje się trailer Turbo, który dzieisiaj wyszedł.

Swoją drogą ostatnio Pixar, albo DreamWorks, nie pamiętam, które...sprzedałow wiadomość, że robi kolejny sequel! Co za niespodzianka.

 

[+]

Przypomniałem sobie. Pixar ma robić kolejny sequel, ale nie wiadomo jeszcze co to będzie. Nieoficjalnie mówi się o powrocie Iniemamocnych.

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wejść na ich główne strony i poczytać, oni produkują po 3 - 4 filmy na raz. np. Od DreamWorksa zapowiedziane jest "Jak Wytresować Smoka 2", "Kung Fu Panda" części od 3 do 6 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u to to mnie trochę zawodzi owszem piękne fajnie ale jednak spodziewałem się że jakimś dziwnym cudem ten samolocik będzie walczył na lotniskowcu a tu zdaje się ta sama historia co z autami zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niecierpliwością czekam na trains, boats, lorries, ferries...nie przytaczajcie mi wszystkich argumentow za, bo je znam. Mimo wszystko od pewnego czasu jakis mam niesmak do pixara/disneya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na historie o... trumienkach:)

Swoja droga to ciekawe ze nie bylo jeszcze filmu o warzywach i owocach.

 

No przecież będzie żywe żarcie w kolejnych "Klopsikach i innych zjawiskach pogodowych" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje niedzielne 3 grosze :)

 

Stękając pamiętajcie że raczej nie jesteśmy w targecie takich projektów.

To globalne wyciąganie pieniędzy od całych rodzin tylko po to aby dzieciaki miały radochę.

Czytam już od ponad roku różne mądre i głupie artykuł z całego świata gdzie coraz bardziej

Pixar dostaje ostre zjebki za to że powielają swoje historie i pomysły.

To prawda. Trochę tak jest. Jednak bardzo trudno jest wymyślić jakiś pomysł na cokolwiek

dziś na tyle innego, aby reszta świata przyklasnęła i była zaskoczona scenariuszem czy

stylistyką obrazu. To wszystko musi jeszcze być przekładalne na realny czas potrzebny

aby to zrobić, a finalnie na kasę potrzebną na produkcję.

 

To jest naprawdę bardzo trudny i ciężki proces jak zapewne wszyscy wiemy. Piszę otym, bo

aktualnie mniej więcej od dwóch lat robimy pewien duży projekt też dla dzieci, który z

tego co wiem zaczęliśmy robić w tym samym czasie co Pixar rozpoczoł robić "Planes".

Co ciekawe nikt nie pamięta ale pierwsze wycieki "Planes" były z pewnego studia w Australi

które robiło development dla Pixara i była mega afera że pewien tizer wyciekł do Youtuba.

 

Robiąc nasz projekt zobaczyłem coś co wydawało mi się oczywiste i wiadome. Zagrożenia

które się pojawią i jakie będą. Naprawdę wierzcie mi po drodze jest "miliard" rzeczy,

które utrudniają zrobienie czegokolwiek sensownie, a już na pewno tak jak to robione

być powinno lub tak jak byśmy sami tego chcieli. Zauważyłem jednak iż najczęściej

odcinając ten miliard innych bardzo ważnych problemów największym problemem jest to

iż my sami ( czytaj animatorzy, modelerzy, rigerzy, graficy, itp.) bardzo

negatywnie podchodzimy do wszystkiego co nawet sami robimy lub co powstaje ogólnie.

To dobra cecha bo oznacza że zawsze chcemy lepiej, ale...

 

Chodzi mi oto że własnie bardzo często zapominamy że słabiej zrobiona animacja lub

nędznie wy renderowana może nie mieć absolutnie znaczenia dla dzieciaków dla których

super fajne jest to że są bohaterowie i mają jakieś przygody. Ważne jest aby to im się

podobało a nie czy zastosowano mega hiper technologie i czy scenariusz jest od początku

do końca przemyślany pod każdym względem. Chociaż sam uważam iż scenariusz jest najważniejszy.

 

Ja Pixarowi bardzo kibicuje. Czytając "mądrą prasę" z za oceanu, pisma wróżą im słaby sukces

Planes'ów. Myślę jednak iż znowu pół świata pójdzie do kina i zgarną swoje 500 milionów dolców

i zaczną robić planes 2 :)

 

Traitor my robimy development do następnego projektu dla dzieci gdzie będzie coś

czego jeszcze nigdzie nie było :) I nie są to maszyny ani owoce czy warzywa. Chociaż takie

projekty też się przewijają jeśli chodzi o scenariusze ale wymagają ciągłych poprawek i dopracowań

Edytowane przez olaf3de
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf3de: Cool!, trzymam za Was kciuki.

 

A wracajac do watku, to oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze takie produkcje disneyowskie to jest ogromna marketingowa maszyna gdzie film to jedynie haczyk do tego by opchac dzieciakom miliony gadzetow, ale po prostu mam wrazenie, ze brakuje obecnie czegos oryginalnego na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaf3de - moj szescioletni syn obejrzal swego czasu milion piecset razy Cars. Druga czesc obejrzal raz. Na tym trailerze poprosil zebym mu puscil cos innego. Jasne ze to tylko jedno dziecko ale pokazuje ze i dzieci mozna znudzic.

Powodzenia w waszym projekcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi coś w tym jest...Moim zdaniem to Cars było o kumplowaniu się i przygoda, Cars 2

to historia "dorosłych" o ekologicznych paliwach i walka agentów al'a Mission Impossible.

Dla małych dzieciaków razem te dwa składniki to może być nuda. Pixar stara się chyba prowadzić

swoje historie dwu tor owo przy każdej następnej części którą wypuszczają. Muszą dbać

o widza który widział to wcześniej ale już podrósł i jest starszy i nowego widza który jest

młodszy. Dodatkowo trzeba by zrobić coś dla rodzica który siedzi w kinie z dzieciakami aby

nie zasną... to naprawdę trudne i nie zawsze się udaje jak widać.

 

Ten nowy tizer Planes to faktycznie jest taki chyba bardziej dla nas aby sobie zobaczyć jak

można na rendermanie wyliczyć fajne obrazki. Takie Monsters University jest chyba ciekawsze.

 

A...Bardzo Wam dziękuję za kibicowanie dla naszego projektu. Wszyscy się tu mocno

bardzo staramy i robimy co można aby miało to wysoki poziom animacji, renderingu, itp. Żeby było śmieszne i aby dzieciaki miały fan. Jednak najwięcej problemów jest na poziomie scenariusza i samej organizacji całego projektu, który jak na to co jest do zrobienia jest bardzo duży. Walczymy aby dzieciaki się nie zanudziły...Powiedział bym Wam więcej ale nie bardzo mogę. Na pewno będziemy to robić jeszcze ponad rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności