Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Robię obecnie wizualizację basenu. Chętnie usłysze jakieś uwagi, póki jeszcze nie skończyłem pracy.

 

1) Ujęcie1. Tutaj już po finalnym renderze, nie do końca mi chyba balans kolorów leży.

wswswsw.jpg

 

2)Ujęcie 2. To przymiarka do ujęcia i klimatu. Dojdą jakieś drzewa, samochód i więcej post pro bo tutaj poświęciłem ok. 10 minut na to.

3probawewpost.jpg

 

W planach jeszcze ujęcie z góry na cały projekt o ile czas pozwoli. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja za to przyczepię się do postapokaliptycznej trawy, jak na nowybudynek etc strasznie zaniedbane trawniki.

 

Ogólnie bardzo fajnie, gratuluje.

no tak żebyś się nie czepiał trawy to Rafał powinien umieścić na ziemi ślady po oponach od wywrotek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Trawe starałem się zrobić jak najnaturalniej. Ogólnie nie lubię takich wymuskanych wizualizacji, staram się wrzucić zawsze trochę jakiegoś dirtu, niedoskonałości, bałaganu itp. Wrzucam drugie ujęcie. Wyszło znacznie mniej realistycznie, niz miałem zamiar.

widok2.jpg

oraz jakby ktoś był ciekawy, plan działki. Mam nadzieję, że w miarę przejrzysty.

zagosp2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi od początku coś nie leżała wielkość samochodu, ale basen modelowałem w skali, model samochodu tez był w skali to myślałem że coś mi się źle wydaje. Ale jak dwóm osobom nie leży to coś jest na rzeczy. Mała korekta wizualizacji, świeże spojrzenie.

widok2v2.jpg

kopia_zapasowa_rgb01.jpg

 

Niedługo oddaje projekt także mam nadzieję coraz bliżej finalnej wersji jestem. NIe wiem czy z kontrastem trochę nie przesadziłem.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update, ostatnie ujęcie na plansze.

WIDOK_301_RGB_color_0000.jpg

Nie wiem czy jeszcze męczyć czy zostawić. Scena nieco niedopracowana przez błąd maxa i modelowanie części od nowa na szybko bo termin goni.

 

I jeszcze jedna z wizka z pomniejszego projektu.Póki co wystarczy jedna żeby zaliczyć przedmiot, może potem zrobię więcej ujęć tego projektu. Do portfolio.

01_RGB_color_0000_Recoveredv2final.jpg

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-krawężnik przy trawniku przy domu lewituje

-zero odbić w oknach na drugim planie

-brak trawy po lewej stronie ta teksturowa nie pasuje do reszty

-zbyt monotonne niebo (jakaś postprodukcja by się przydała nie koniecznie ptaszyska :) )

-kostka na placu wewnętrznym jest odrobinę za mała

-zrobiłeś zacieki przy stolarce okiennej i drzwiowej warto by było troszkę w takim razie pobrudzić te białe ściany :) ( od strony projektowej za te zacieki to ci się powinien prof przyczepić za kiepsko zaprojektowaną obróbka stolarki drewnianej )

 

+bardzo fajne światło

+ładny pasujący do tej pracy kadr( mimo że pewnie ktos zaraz zwróci uwage ze z gałezi drzewa robiony :) )

+ od strony graficznej estetyczne praca oby wiecej takich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bump/normal. mapka na asfalcie do poprawy

mógłbyś coś więcej napisać co Ci sie nie podoba? z asfaltu akurat w miarę zadowolony jestem. Za mocny może jest?

-krawężnik przy trawniku przy domu lewituje

-zero odbić w oknach na drugim planie

-brak trawy po lewej stronie ta teksturowa nie pasuje do reszty

-zbyt monotonne niebo (jakaś postprodukcja by się przydała nie koniecznie ptaszyska :) )

-kostka na placu wewnętrznym jest odrobinę za mała

-zrobiłeś zacieki przy stolarce okiennej i drzwiowej warto by było troszkę w takim razie pobrudzić te białe ściany :) ( od strony projektowej za te zacieki to ci się powinien prof przyczepić za kiepsko zaprojektowaną obróbka stolarki drewnianej )

Dzięki. Do tej sceny wrócę po sesji i zrobię poprawioną do portfolio także wszystkie uwagi bardzo cenne. A co do brudzenia to tutaj przy budynku się powstrzymałem, na pewno bardziej go podniszczę ;) ale jak pisałem, sterylnych wizek nie lubię i o ile mogę robić jakie mi sie podobają to staram się pokazać zużycie materiałów co dodaje moim zdaniem realizmu.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności